Austin Powers: Špionátor

• Česko Špionátor (více)

Děj této komedie začíná v podzemním bunkru dr. Zloducha v Las Vegas - sešli se tu největší zabijáci na světě, aby se poradili, jak zlikvidovat britského agenta a zároveň světově uznávaného fotografa Austina Powerse. Ten zatím s pomocí své spolupracovnice paní Kensingtonové prchá před šílenými davy svých obdivovatelek. Jeho dalším úkolem je akce v klubu, kde se údajně chystá řádit dr. Zloduch. Tomu se však podaří uniknout tak, že se nechá zmrazit, a zřejmě hodlá ve své činnosti pokračovat v budoucnosti. Austin se proto rozhodne ho následovat. Po třiceti letech jsou oživeni. Austinovi bude nadále asistovat dcera paní Kensingtonové, půvabná mladá Vanessa. Přestože mezi nimi není právě soulad, musejí vytvořit sehraný tým a zabránit oživlému Zloduchovi v jeho spádech... (oficiální text distributora)

Gross

Jelikož jsem nejdříve viděl dva následující díly s tímto okouzlujícím špionem, nemohl jsem si zpočátku na styl prvního dílu zvyknout a přišel mi o dost slabší nežli 2 následující díly série, ale jak jsem se "rozkoukal“, tak už sem byl oblomný i pro 4* Kdo mě okouzlil byla ??? jež zprvu vystupovala jako zkostnatělá a studená agentka, se díky Austinovu kouzlu stala ke konci sexy dívčinou k pokoukání.(I když ne že by jí nebyla ani předtím). ()

da-a

Tajná mise Špionátora Austina Powerse z dob, kdy měl mojo plně funkční a připravené k akci. A doktora Zlouna ani to cestováni v čase nespasí. Komik kanadského původu Mike Myers si sám napsal scénář o neporazitelném agentu a Jay Roach si našel dostatek času, aby jeho pointy dopadly na úrodnou půdu. Komedie, která se tváří jako parodie na Bondovo charisma má dostatek nápadů, spád a přesně střihlou stopáž, aby se v ní protočila spousta výborných hlášek ("Jen dvě věci mě dokáží nahnat strach a jedna z nich je jaderná válka. - A co je ta druhá? - Cirkusáci! Nomádi, páchnou jako zelí!") a navíc ta všeobecná pohoda, ve které Elisabeth Hurley pomalu podléhá svodům nadrženého superagenta, deadly 60's komando s vystřelujícími prsy, zaseklá skladová ještěrka nebo Scotty, synáček z inkubátoru... důvodů mít tuhle moderní - retro komedii v oblibě je dost a dost. ()

cici24

Super, když jsem to viděl porpvý, chtěl jsem být Austinem...skvělý flashback 60- let.....Mayers je výborný komik a jeho dr. Zloduch nemá konkurenci....není divu, že se dostalo na další dvě pokračování:-)))..Pojď si sednout sem kotě, já nekoušu:-))) ()

Joke_47 odpad!

Já Vás fakt nechápu...tohle je prostě prvotřídní mrdka!!! jak můžete psát, že se tomu smějete?...to mi nejde na mozek... ()

BlueNeon81

Podarená dokonalosť. Austin Powers rozmrazený po 30 rokoch... Veľmi podarený filmík, jeden z mojich najobľúbenejších... vadu na kráse má akurát tak Dr. Evil :) ()

Basileios

Je to naprosto šílená blbost , ale člověk se jí alespoň zasměje. Mike Myers jako věčně nadržený James Bond ,to nemá chybu. Je to celé založené na naprosto šílených situací ( něco jako kameňák) ,ale nějaký ten děj tam taky je. Při dlouhých zimních večerech ideální podívana . ()

marrrrian

Na svoje hodnotenie nemám žiadne vysvetlenie, kvalitatívne ten film nemá nič mimoriadne. Neponúka nič svetoborné, nič čo by človeka v nejakom zmysle obohatilo. Lenže z minima vyťažuje naprosté maximum aj napriek vtipom, často balancujúcich na hranici znesiteľnosti. Myers je proste klasik. A má štýl. ()

Enzo555

Infantilná absurdita, ktorú si najviac užijú hraví ľudia (donekonečna opakované scény). Kopec hlášok a dobrý český preklad (ženské mená) ()

Kudykam

Stačí přepnout mozek na nízký výkon a pak už se jen skvěle bavit u parádního Mika Myerse a supersexy Elizabeth Hurley. *** ()

Pan.Antonin

Trapnost, křečovitost, nechutnost spojená s nudou, nesympatickým hlavním hrdinou i hrdinkou a celkový dojem z filmu mi brání dodat druhou hvězdičku, ač by si ji doktor Zloun s jednookým Robertem Wagnerem moc přáli. ()

Aquila

Jeden ze základních pilířů bláznivě hravé a ujeté kinematografie. Další díly jsou sice ještě rozjetější, ale i tento si zaslouží plné hodnocení. ()

Treble odpad!

Myers je nechutnej, slizkej a tupej... Ať už je ten film "sebejakej" (tak jako že je stejně špatnej) tak tenhle člověk udělá z každého díla odpad... ()

P.Venuše

Skvělá parodie na filmy o Jamesi Bondovi a jim podobné. Domnívám se, že celá série Austina Powerse spadá do kategorie LOVE or HATE it. Já patřím do kategorie první. Mike Meyers mne coby Austin Powers vždy zaručeně pobaví. ()

Svadbos

Myers (hlavne ako Dr. Evil) je zábavný, ale táto premisa jedného vtipu je roztiahnutá až za svoje hranice. Demi Moore je spoluproducentka. ()