Austin Powers: Špionátor

Austin Powers: Das Schärfste, was Ihre Majestät zu bieten hat

Špionátor

Komedie / Akční / Dobrodružný

USA / Německo, 1997, 94 min

Mam takovy pocit ze vsichni tady na databazi si hrajou na intelektualni veliciny, protoze hodnoceni perel jako je serie Austin powers je ostuda!!! Mike Myers balancuje na okraji propasti geniality a melam pada do trpanosti ale nikdy do ni nespadne, nebo jen kdyz chce! Jen tak mimochodem na imdb ma Austin 7/10 a 30 tisic hodnoceni coz hovori v muj dobry vkus:-)(24.10.2004)

Pokud se vám má tahle komedie zalíbit, nesmíte ji nikam zařazovat. Myersův Austin Powers, to je kapitola sama pro sebe. I škatulka Crazy komedií, je mu příliš těsná. Nedočkáte se sice inteligentního humoru, nebo hlubšího příběhu ale od toho jsou jiné filmy. Dávám 4 hvězdy, protože když jsem tenhle film viděl poprvé byl jsem pěkně vyplesklý a nestačil žasnout nad Myersovými gagy. Dalo by se říct, že to bylo tak stupidní až to bylo zábavné... Tu 4 dávám za výběr hereček do téhle komedie, protože jsou vskutku pastvou pro oči a vy v tu ránu zapomenete kritizovat špatný scénář či samotnou režii...(1.1.2009)

• animaxis

Jak to mohli natočit,ne,spíš proč to natočili?! Tohle se dostává do mojí trojky nejhorších a nejtrapnější filmů jaké jsem viděl.Pokud bych to měl nějak okomentovat,tak je to jako James Bond,akorát to nedává smysl a pochybuji,že se vám hlavní herec zalíbí,i když to byl asi účel.Odpad,ale musím uznat,že pokud bych si měl vybrat mezi tímhle a Scary Movie,tak si vyberu toto,aby jste mě nepovažovali za kritika.(3.10.2013)

Tenhle film je možné buď milovat nebo nenávidět. Průměrné hodnocení znamená, že uživatel ve skutečnosti film neviděl, nedokoukal, hrál při něm počítačovou hru nebo jenom nemá názor. Kdybych nedal plný počet, tak to musím hodit do odpadu. Austin vznikl propojením geniality, superfyzický kondice a sexuální dravosti s duševními a fyzickými parametry Mike Myerse. To se nedá odzívat.(3.12.2008)

Pre niekoho to môže byť úplne trápna sračka, maximálny odpad a pre niekoho super komédia so super vtipným Mike Myersom. Pre mňa je to ten druhý prípad. Pri tejto komédii som sa perfektne bavil (už dlho som sa na komédii tak nezasmial), Mike Myers je pre mňa momentálne zabávač číslo jeden. Po Rowanovi Atkinsonovi a Jimovi Carreym je Mike Myers u mňa naj komikom. Film je síce uletený, jednoduchý a hlúpučký, ale Mike z neho spravil perfektnú komédiu, ktorú si isto pozriem viackrát a mal by som si znovu pozrieť aj nejaké bondovky. Určite si ale pozriem ďalšie časti Špionátora. 76%.(24.7.2007)

• - Když Vanessa sedí při poslední scéně líbánek vedle Austina, má přes levé prso červený papír. Je to proto, že na natáčení byli přítomní novináři, a tím se jim zabránilo nafotil Elizabeth Hurley nahoře bez. (PußyMagnet)

• - Elizabeth Hurley i Mimi Rogers si zažádaly a bylo jim povoleno, aby si mohly nechat své kožené oblečky. (PußyMagnet)

• - Oblek, který nosí Dr. Evil má stejný design jako oblek Dr. No z filmu Dr. No (1962). (PußyMagnet)