Policejní akademie 6: Město v obležení

• Česko Policejní akademie 6: Město v obklíčení (více)

Vlna zločinnosti opět zachvátila město a policie nedokáže řádění zločinců zastavit, obzvláště když jsou v akci takoví "experti" jako kapitán Harris s Proctorem. A tak se na guvernérův příkaz ujme vyšetřování speciální tým vedený náčelníkem Lassardem. S ním přichází i další známí: mohutný černoch Moses Hightower, háklivý na poznámky o barvě kůže, lehce trhlý imitátor zvuků Larvell Jones, drobná a nesmělá černoška Laverne Hooksová a nechybí samozřejmě ani fanatický pistolník Tackleberry, energická Debbie Callahanová, Lassardův pohledný synovec Nick a také chodící katastrofa Fackler. Zatímco se policisté radí o postupu, vyloupí trojice lupičů banku. Rozbíhá se pátrání, které dlouho nemá jiných výsledků než řadu trapasů a nedorozumění. Když však starosta s policejním komisařem oznámí, že část nedávno uloupených šperků se našla u Lassarda, a policisté jsou suspendováni, je jasné, že jde do tuhého. Hrdinové se pochopitelně nevzdají a pokračují v pátrání na vlastní pěst. Zjistí, že lupiči řádí přesně na plánované trase budoucího metra, takže ceny pozemků klesají a stávají se ideálním cílem pro spekulace. Když tajemný šéf banditů zahájí poslední část operace Zmatek a nechá vyhodit do povětří elektrárnu, rozpoutá se v ulicích chaos. Ten policie jen s obtížemi zvládá. Jones, Nick, Tackleberry a Hightower se však dostanou lupičům na stopu. (TV Nova)

Hanys_

Asi stejně kvalitní jako pětka. Tzn, je to už na hranici sledovatelnosti, ale pořád se to dokoukat dá. Navíc nemůžu popřít, že bych se párkrát nezasmál. ()

Prochy38

Po minulém dílu jsme asi zůstali tak nějak na hraně mezi podprůměrem a průměrem. Občas se člověk zasměje, ale občas kroutí hlavou, jakou trapárnu zase vymysleli. Všechny vtipy se pořád dokola opakují a tady tomu není nijak. Sympatice opět získaly záporné postavy. Jinak stejné jako díl minulý... Tradičně se z Harrise stává víc debil než prevít... ()

peetriss

Opakovaný vtip přestává být vtipem - a tvůrci opakují stejný vtip pošesté! Do třetího dílu se na to dalo ještě koukat a dokonce se i zasmát, ale nyní tvůrcům očividně dochází vtipná kaše a i když jsem se sem tam zasmál (to nepopírám) už to není ono a humor se proměnil jen v křeč! ()

rsimonyi

Tak tento díl je opět slabší a dá se srovnat s druhým dílem. Akademie ustupuje do pozadí a hlavním motivem je zde vyšetřování série přepadení. ()

Simgal

Pár vtipných scén nemůže bohužel zastavit upadající kvalitu této série. Vždycky je tu ale možnost toho, že to příští díl spraví. To pro Policejní akademii neplatí ()

Zeek

Tady už nejde hovořit moc o komedii nebo zábavě v porovnání s prvními díly. S přibývajícím počtem dílů klesá jejich kvalita. Myslím, že počet Policejních akademií, kterých je momentálně myslím 7 už dostatečně stačí, prosím dost. Moje hodnocení: 20% ()

TomasKotlant

Nevím, proč tomu tady dává tolik lidí odpad, až na pár otravných a nudných scén ke konci je to docela dobrá zábava ve stylu první Policejní akademie. Jenom tomu chybí Mahoney... :) ()

Bozvav

Tento díl není nic moc. Jistě pár komických situací bylo, ale jako celek dost trapné. Prostě se to vše už moc opakuje, inovativní není skoro nic. Snad jen závěrečný trojduel byl vtipný.Za mne 45%. ()

zdeny99

Není to tak zlé jako čtyřka alias Občanská patrola, jenže po milém překvapení, tedy renesanční pětce, je to už zase slabší. Opět se sem vrací herci, co podle mě v Policejní akademii nemají vůbec co dělat, tedy problémovej Feckler a ta stará posedlá důchodkyně. Spousta věcí se opakuje, ale i tak stále zábava to je a dívat se i na šestku dá. Navíc v závěru je další akční super scéna, když monster truck (Hightower a Tackleberry) a s autobusem (Harris s tím jeho magorem) honí po měste jeřáb s hlavním padouchem. [15137. hodnocení, 183. komentář, 37%] ()

Lyžař

No..je vidět, že i bez Stevea Guttenberga to jde. Sice Matt McCoy je opravdu podstatně slabší, ale i tak..podle mě zatím po jedničce nejpovedenější díl. Spousta vtípků je povedených a..oproti PĚTCE zde není tolik jednoduchých, ale opravdu jednoduchých, rvaček a "neuvěřitelností". ()

helloween93

Šestka už byla křeč, stokrát omleté pranky na Harrise, z kterého je udělaný totálně neschopný dement a přitroublá akce i ten twist s hlavním mastermindem... Dneska jsem díl viděl asi potřetí v životě a je to stejná slabota jako před lety ()

foundation

neviem ako vy ale ja som sa bavil u vsetkych dielov rovnako aj ked je pravda ze tento straca na kvalite svojich predchodcov..Opat viac nostalgicka spomienka ako objektivny rating ()