Kačer Dodgers (TV seriál)

Duck Dodgers

Duck Dodgers in the 24½th Century

Duck Dodgers

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Akční

USA, 2003, 39x22 min

V rámci novější zámořské animákové (seriálové) tvorby je to přímo skvost! Velmi příjemná a povedená animace, skvělé namluvení neméně skvělých postav (teda aspoň v originále), inteligentní humor a zajímavé zasazení. Každá epizoda originální a zábavná. Pecka.(25.7.2013)

Úžasné, Dodgers se z trošku nablblého Duffyho stal dobrodružnou postavou, která tu nablblost proměnila v charisma :D Jeden z nejlepších seriálů na motivy 'vypůjčení' postav odjinud. Dodgers, Marvin a královna Marsu ve vtipných, promyšlených a nápaditých epizodách. Kresba je skvěle provedená a vesmírné mise se tu povedly (narozdíl třeba od variace vesmírných strážců Médi Bédi, která byla nablbá v tom nejhorším slova smyslu).(9.1.2014)

• Potjoc

I když je to Looney Tunes, tak mě to tolik neoslovilo, možná kvůli tomu, že to je sci-fi. Snad jediný díl, který se mi líbil, byl to jak dvě myši způsobí roztržku mezi Daffym a Porkym, když Porky obviní Daffyho z pokusu o vraždu.(11.1.2018)

Méně známá postava kačera, kterou si teď můžete připomenout na tv Markíza.(14.4.2012)

Spin-off, ktorý ostal v duchu Looney Toones, a to je fajn, príhody sú vynikajúce, skvelo sa na to pozerá...(12.9.2008)

• - Donaldova přítelkyně Daisy se původně měla jmenovat Donna. (Zdroj: časopis Televize) (M.B)

• - V italském městě Prato bylo po Donaldovi pojmenováno náměstí. (Zdroj: časopis Televize) (M.B)

• - Serial si vyslúžil 1 Annie, 1 Emmy, ďalších 5 nominácií na Annie awards a 4 nominácie na Emmy. (DonParegio)