Ducka Dodgersa z 20. storočia rozmrazili v roku 3000. Musí sa stať kapitánom vesmírnej lode Galaktika aj so svojim poskokom kadetom. Má veľa nepriateľov a často sa dostáva do nebezpečenstva, z ktorého uniká len náhodou alebo ho zachráni múdry kadet. Niekedy sa z neho stane naozajstný hrdina, ktorý všetko zvládne. (Crysis52)

Rimland

V rámci novější zámořské animákové (seriálové) tvorby je to přímo skvost! Velmi příjemná a povedená animace, skvělé namluvení neméně skvělých postav (teda aspoň v originále), inteligentní humor a zajímavé zasazení. Každá epizoda originální a zábavná. Pecka. ()

Manarit

Úžasné, Dodgers se z trošku nablblého Duffyho stal dobrodružnou postavou, která tu nablblost proměnila v charisma :D Jeden z nejlepších seriálů na motivy 'vypůjčení' postav odjinud. Dodgers, Marvin a královna Marsu ve vtipných, promyšlených a nápaditých epizodách. Kresba je skvěle provedená a vesmírné mise se tu povedly (narozdíl třeba od variace vesmírných strážců Médi Bédi, která byla nablbá v tom nejhorším slova smyslu). ()

Potjoc

I když je to Looney Tunes, tak mě to tolik neoslovilo, možná kvůli tomu, že to je sci-fi. Snad jediný díl, který se mi líbil, byl to jak dvě myši způsobí roztržku mezi Daffym a Porkym, když Porky obviní Daffyho z pokusu o vraždu. ()

• Donaldova přítelkyně Daisy se původně měla jmenovat Donna. (Zdroj: časopis Televize) (M.B)
  • Prostřední jméno Donalda je Fauntleroy. (Zdroj: časopis Televize) (M.B)
  • Serial si vyslúžil 1 Annie, 1 Emmy, ďalších 5 nominácií na Annie awards a 4 nominácie na Emmy. (DonParegio)