V tomto animovaném komediálním dobrodružství studia Disney se legrační partička chlupatých přátel se vydá z bezpečného prostředí městské zoo do ulic velkoměsta. Sampson je králem fiktivní džungle daleko od afrických plání – je to lev žijící v zoologické zahradě v newyorském Central Parku, kde vládne ostatním zvířatům včetně jízlivého medvídka koaly Nigela, přihlouplé, ale dobromyslného anakondy Larryho, bystré, ale cynické žirafy Bridget a mazané veverky Bennyho. Pýchou a radostí Sampsonova života je jeho syn Ryan a je proto naprosto zdrcen, když je Ryan jednoho dne naložen do bedny a odvezen na lodi zpátky do Afriky. Sampson v zoufalé snaze svého chlapce najít uteče s pomocí svých kamarádů ze zoo a vydá se na odvážnou záchrannou výpravu. Teprve ve chvíli, kdy zvířátka opustí brány svého domova, poznají, jak velkou a bláznivou džunglí se může stát i obyčejné město. (HBO Europe)

xaver

Občas se nechám ukeca\t na animovaný film, zejména pokud je z dílny WD. Tentokrát to ale za moc nestálo. Hodně přitažené za vlasy, nezábavné, občas sice trochu vtipné, ale celkově slabé. ()

Ripley

Žádná sláva,ale čekal sem to horší.Především,zasmál sem se snad jen dvakrát.Spíš sem se jen usmíval.A to jen pár vtípkům(např.když koala předvádí sochu svobody krokodýlům).Tudíž humor je křečovitý,nudný a netuším jestli se u toho aspoň smějí děti.Já ne!Příběh není až tak špatný a ani mi nevadilo že kopíruje Madagaskar a Hledá se Nemo.Přičemž oba zmíněné filmy jsou lepší.Jen sem si říkal,má to takové mega studio jako je Disney zapotřebí?Co se nedá popřít je kvalitní animace.Na hlavních hrdinech(krom hada:-) je vidět každičký chloupek.Jen vypadají tak trochu jako plyšáci.Jako plus musím zmínit i hudbu.Jak písničky,tak i instrumentální(Alan Silvestri). ()

cab

Uz z plagatu a traileru bylo jasne, ze tenhle vesele se tvarici animak je cira kopie vtipnejsiho a ve vsech smerech kvalitnejsiho Madagaskaru. Snaha o svezeni se na uspechu ve spatnem baleni ma neblahy vliv na celkove hodnoceni. CHUJOVINA NEKOUKAT 20% ()

dopita

První polovina filmu ještě ujde. Občas ňákej vtípek celkem zaboduje, ale jak se titulní zvířecí sebranka vylodí kdesi v divočině, film začne velmi výrazně ztrácet na zajímavosti a nastává nuda. Animace je nic moc a koala vypadá vyloženě hnusně. ()

Drc

Milá plyšová pohádka zejména pro menší diváky, protože ti starši se u ní budou zajisté místy nudit. Jinak příběh tady 100x, druh humou taky, nic vás nepřekvapí v tomto klonu Madagaskaru. Pokud to vezmete jako nenáročnou podívanou, tak se na to dá koukat. ()

blues

vykradený Madagaskar... no co uz, animaky mam jen na zabiti casu a aspon na tohle je to dobre. Medvídek koala je skvele excentricky, stejne jako davova panika zvirat na lodi. Ale snad ani detem nemuzou prijit smesni tancujici pakoni... ()

Prochy38

Jako již tradičně, rád si vybočím z řady. Tak kladné hodnocení z jednoho prostého důvodu. Tento film, je pro mě o 3 třídy lepší než Madagaskar!! A proč? Vtipné je to stejně. Asi ho to lehce kopíruje, ale nekopíruje jednu zásadní věc a proto se nestydím dát tak vysoké hodnocení. Na rozdíl od toho Vámi strašně obdivovaného paskvilu jménem Madagaskar, tohle se nebudu nikdy bát pustit dětem, a proč? Protože tento film jen tak nádherně animovaný, že je to až paráda! Přesně můj mezník pro dobrý a špatný animák! Příběh jednoduchý, film si na nic nehraje, ale ta zvířata jsou tak realisticky vytvořena, že jsem fakt hleděl! A hlavně se realisticky chovají (samože nemyslím vtipy a gagy), ale pohyby, pudy, reakce a životní prostředí! Dokonalé! Už jsem i přemýšlel o 5*, ale ta trapná zavěrečná taneční scéna mě rychle vyvedla z omylu. Nechápu proč!!!!! Co se na to komu líbí? To mají jako děti si ještě u filmu zatrsat? Jděte s tím do háje!! ()

Schuldiner

Tak tohle byl fakt hodně coolovej animák! Přehlídka nudy a trapnosti. Neviděno uplně celý.. Asi od půlky do konce. A posledních asi 10 minut je na odpad! ()

Alf

ne až tak hrozné, s řadou zajímavých nápadů a velmi slušnou animací, bohužel "roztančené" finále bylo místy opravdu odstrašující... ()

dobso

Veľmi slabý animák. Ukradnuté časti z madagaskaru a pod. Žiaľ zvieratám chýba šmrnc. chýba im vtip aj myšlienka. Mám pocit, že potrebovali narýchlo niečo zbúchať. Čím viac natočia, tým majú viac peňazí. Žiaľ značka walt disney už neznamená to, čo kedysi. Jeho značka sa podpisuje už aj pod B-čkovými animákmi. ()

serioga

"Ty si šéf.Aj účes máš na to".Rozprávka podobná Madagaskaru,ale omnoho vtipnejšia.V kine som sa smial ako malé dieťa,hlavne na koale,ktorá mala v slov.dabingu hlas akoby bola neustále pripitá. ()

Phillo

Shit pre deti, ktoré ocenia trápny humor a hláškujúcu pandu. Načo bolo toto dobré? Načo spaľovať toľko energie na výrobu takejto trápnosti?! NEVHODNÉ PRE DETI OD 3 ROKOV!!! ()

Co jde do kin tento týden?

Co jde do kin tento týden?

11.05.2006