Krátké příběhy hraček: Partysaurus Rex

• Česko Partysaurus Rex (více)

Chudák Rex, všechny hračky ho považují za kaziče večírků. Vše se změní, když si ho Bonnie vezme do vany a jemu se tam podaří zorganizovat takový mejdan, že se zpráva o tom dostane až k hračkám ze sousedství. Ukáže se, že Partysaurus Rex není žádný suchar, nýbrž legendární král horké lázně! (HBO Europe)

Jillen

Jednoduchý nápad zabalený do strhujícího obalu, jehož třešničkou je perfektní střih. Mám radost :), když Pixar tvoří pro radost. ()

Shakers

Konečne aj T-Rex dostal konečne svoj priestor vyniknúť. Vaňová party nemala chybu, za tých pár minút dobre pobaví a záver taktiež vyčarí úsmev na tvári. 85% - 4* ()

Foox

Co si budeme povídat, poslední celovečerní filmy od Pixaru nebyly nic moc. Auta i Rebelka sice kina naplnili, ale kvalitou zůstali daleko za svými bratříčky. Aspoň že v kraťasech se nic nezměnilo. Je vidět, že ještě schopní lidé s originálními nápady v Pixaru jsou. ()

swamp

Toy story mám rád, ale tenhle kraťas mi přišel o několik tříd slabší než filmy. Tak trochu malý epileptický záchvat. :P Nuda ne, ale očekával bych nápad. ()

Bachy

Toy Story jsou zárukou kvality i ve slabších časech Pixaru a je jedno v jakém balení jsou. Navíc Rexík si tohle zasloužil. ()

Praxis

Takový předvídatelný videoklip v hlavní roli s jedním vystrašeným Tyranosaurem alias Partysaurem. Na filmové Toy Story tohle nedosahuje, ale na těch sedm minut celkem pobaví. 60% P.S.: Rex je moje nejoblíbenější nejustrašenější plazovitá hračka pod sluncem.... ()

ABLABLABLA

Tak trošku z toho člověka bolely oči a nemohl se zorientovat, ale hezké, vtipné, milé. Ovšem nic extra, i přestože Rex to umí rozjet.... the best water party :D ()

Cheeter

Jak to Pixar s oblibou dělá, další příběh z daného světa navíc, aby byl svět úplnější. A to máme rádi. ()

animaxis

Pařbasaurus Rex nezklamal a to s těmi vodními hračkami je podle mě docela zajímavý nápad.Ale pořád mě to tolik neuchvátilo. ()

majo25

Vodná disko párty, v ktorej sa konečne aj Rexovi dostavilo stredobodu pozornosti. Dunenie v rytme disca a za svetiel nemalo chybu. Doma to však milé deti radšej neskúšajte, susedia pod vami by nemuseli byť rovnako nadšení. ()

tom88

Pomerne dosť vtipný krátky film s výbornou postavičkou zo série Toy Story, ktorý pobaví aj nás väčšie deti. ()