Jeden z těch lepších seriálu. Po těch dvou sériích se dá říci že drží nastavenou kvalitu. Zmíněná kvalita je však díl od dílu nevyrovnaná a některé díly jsou opravdu geniální, některé dosti o ničem. Bohužel stále více dostávám alergii na Dave Golda alias taťku ego-magora. Tady to už tvůrci přehánějí a v posledních dílech je tato postava (bohužel ta nejhlavnější) stále podle stejné a horší šablony hloupý-naštvaný-hloupý-naštvaný-zmoudřelý a stále dokolečka. Další postavy (i když také dosti kolečkojidní) jsou fajn a v případě hysterického puberťáka i hodně zábavné. 75%(6.9.2007)

Střet dvou generací a nikdy nekončící soupeření s tou "druhou" stranou. Další důkaz o tom, že lidé znají Michaela Rapaporta nejen z Prison Breaku. K tomuhle projektu jsem se dostal spíš jako slepý k houslím, ale o to jsem pak byl víc příjemně prekvapen. Příjemná oddychovka, která na sobě nemá nic speciálního a která se v dnešní době nepokouší vykrádat starší zdánlivě podobné projekty. Co si budeme povídat, některé díly jsou slabší, většinou je však s naprostou noblesou splněn účel - divák se baví.(16.1.2010)

Super oddychovka, cynický humor "otce" mě bere nejvíc. Jen bych rád viděl takovou rodinu ve skutečnosti... rodiče jsou vůči svým dětem spíš jako starší sourozenci, ale to člověk až zas tolik řešit nemusí, protože se dobře baví. Původní hodnocení za 4 hvězdy... po zhlédnutí posledních dílů první série a 2. série musím jednu hvězdu ubrat ;)(6.7.2010)

Ať si říká kdo chce co chce, tohle je pro mně špičkový komediální seriál. Doslova prošpikováno hláškami, které jsou prostě nezapomenutelné a koukatelné stále znova a znova nejen u skleničky vína. Nikdy toho nebude dost. Opravdu zajímavá americká rodinka, ve které se vždy najde nějaký problém k řešení a jejíž členové vám budou neustále vyvolávat cukání koutků. Je to asi věc vkusu, ale to ostatně poznáte už v prvním dílu, takže o nic nepřijdete. Určitě doporučuji kouknout, buď vás to bavit nebude nebo si to přímo zamilujete.(16.5.2011)

Vlastně jsem se k War at Home dostal jen díky Joeymu, kterého dávaj na HBO před ní, ale to je jenom dobře. Správná americká rodinky, která je pošahaná jako Amerika sama, to je nevyčerpatelná studnice možností různých gagů a všeho, co do slušného sitcomu patří. Takovej ten přerostlej puberťák v roli táty, hlavy rodiny, to je třeba dosti povedená postava. A jeho malej teplej synek (nebo není teplej?) je groteskní figurka par excelance.(21.4.2006)