Vlastně jsem se k War at Home dostal jen díky Joeymu, kterého dávaj na HBO před ní, ale to je jenom dobře. Správná americká rodinky, která je pošahaná jako Amerika sama, to je nevyčerpatelná studnice možností různých gagů a všeho, co do slušného sitcomu patří. Takovej ten přerostlej puberťák v roli táty, hlavy rodiny, to je třeba dosti povedená postava. A jeho malej teplej synek (nebo není teplej?) je groteskní figurka par excelance.(21.4.2006)

Naprosto geniální komediální seriál, z mého pohledu naprosto srovnatelný se Step-by-step - škoda, že je tady naprosto neznámý. Měl by být "povinnou četbou" pro všechny budoucí rodiče :) Jinak jako skoro vše doporučuji sledovat v angličtině (ne, že by to HBO přeložilo špatně, ale není to ono). (psáno po první sérii.)(30.1.2007)

Střet dvou generací a nikdy nekončící soupeření s tou "druhou" stranou. Další důkaz o tom, že lidé znají Michaela Rapaporta nejen z Prison Breaku. K tomuhle projektu jsem se dostal spíš jako slepý k houslím, ale o to jsem pak byl víc příjemně prekvapen. Příjemná oddychovka, která na sobě nemá nic speciálního a která se v dnešní době nepokouší vykrádat starší zdánlivě podobné projekty. Co si budeme povídat, některé díly jsou slabší, většinou je však s naprostou noblesou splněn účel - divák se baví.(16.1.2010)

Jenom dvě série? Opravdu? Vážně? Některým rozhodnutím pánů dramaturgů opravdu nerozumím!?!?!?! Do každé rodiny implantovatelné rutinní války, které mezi s sebou vedou pro scit-com charakterově typičtí členové židovsko-křesťanské rodinky totiž nejsou obvyklou pásovou výrobou made in strýček Sam, ale alespoň za mne osobitým nadstandardem. Sexuální, náboženské nebo rasistické narážky ala decentnější Lucky Louie versus rodinné souznění, symbióza a pohoda ala drsnější Cosby Show…..něco jako hledat, kde má čmelák žihadlo! A že Michael Rapaport není schopen utáhnout komediální seriál…….naopak, on se pro podobnou roly narodil.(25.3.2013)

Ať si říká kdo chce co chce, tohle je pro mně špičkový komediální seriál. Doslova prošpikováno hláškami, které jsou prostě nezapomenutelné a koukatelné stále znova a znova nejen u skleničky vína. Nikdy toho nebude dost. Opravdu zajímavá americká rodinka, ve které se vždy najde nějaký problém k řešení a jejíž členové vám budou neustále vyvolávat cukání koutků. Je to asi věc vkusu, ale to ostatně poznáte už v prvním dílu, takže o nic nepřijdete. Určitě doporučuji kouknout, buď vás to bavit nebude nebo si to přímo zamilujete.(16.5.2011)