...aneb návod, jak si konečně dosyta užít prázdniny.  Panic je nanic je mottem hlavních hrdinů, tří šestnáctiletých kamarádů z Prahy. Ničím se neliší od svých vrstevníků, problémy jim dělají jak předpotopní rodiče a většina dospělých, tak hlavně věk. Nejsou totiž ještě opravdovými muži, ale samozřejmě dětství už mají dávno za sebou. Chtějí strávit prázdniny společně, jenže Vašek dostane k narozeninám od babičky poukaz na zájezd k Balatonu. Honza s Jirkou se proto vypraví na vandr bez něj. Vašek si ale nenechá prázdniny zkazit, uteče z autobusu plného důchodců a vydá se za kamarády. Setká se s nimi v hospůdce v zapadlé vesnici, kde se zrodí úžasný plán. Seznámí se s místní kráskou, která by moc ráda strávila alespoň část prázdnin v Praze. Jirkovi rodiče jsou služebně v Paříži, a tak s ní kluci na pár týdnů vymění jejich luxusní vilu za zchátralý statek. Prožijí báječné dny, zažijí spoustu neuvěřitelných a ztřeštěných příhod se starousedlíky, navážou nová přátelství a s pomocí místních dívek se z nich možná konečně stanou chlapi... (oficiální text distributora)

morena.jea

Hlavná trojka panicov, to je iba výsledok nevydareného konkurzu. Veď tí chalani vyzerajú max. na 13 rokov. Nejsme náhodou už pod zákonom? ()

sheldonka. odpad!

Ach můj bože! Herecké výkony hluboko pod průměrem. Navíc to není ani trochu vtipné. Česko sa za tento film může stydět. ()

-ELFKA- odpad!

No ja som sa za celý film ani raz nezasmiala. Zato som sa pekne kyslo tvárila. Chvílami som ani nechcela veriť, že niečo môže byť až také stupídne a trápne. Mala som dať na kritikov a vôbec to nepozerať. ()

prasacimor

Takže to bola Šárka Vaňková...hmmm Je zaujímavé, že ani celebrita takéhoto kalibru nedokáže pozdvihnuť takýto retardovnane tupý počin. A pretiahnutie postupne všetkých troch panicov (doteraz netuším z akého dôvodu) má od zápletky alebo vyvrcholenia, alebo čokoľvek to malo byť dosť ďaleko. Ibaže by mala nejakú zákernú pohlavnú chorobu. Čo asi naneštastie nemala. ()

spikey1 odpad!

prosím nemučte mě tou tupou snůškou ještě tupějších dialogů s těmi nejtupějšími hereckými výkony ()

BloodMax

S hodnocením jsem váhal, ale znám i horší braky, než je tohle, tak úplně na odpad to není.......Ikdyž je to pořádná hovadina!!! ()

jenik71

Jestli tohle má být komedie, kdo tedy vystříhal to legrační ? Je to jeden z filmů, který jsem si nijak neužil a nikomu dalšímu bych ho ani nepřál. Označit jej za tupý by bylo ještě celkem vlídné. ()

MiaMoonlight odpad!

Typický český novodobý ŠPANÝ pokus o komedii. Bez zápletky, se špatnými herci a idiotským humorem. U filmů s Kotkem a Mádlem se člověk alespoň zasměje ale tenhle pokus je spíš k pláči. Pohled na Šárku Vaňkovou tomu vůbec nic nepřidá, právě naopak. Zbývá jen jedno slovo: odpad! ()

Norfice odpad!

Tak tenhle film Ivo Macháček trošičku nezvládl. Děj se snaží být rádoby-komický, bohužel tomu tak není. Nevím co k filmu víc dodat. Tomuto filmu chybí snad vše co by měl aspoň průměrný film obsahovat. Ničím mě nenadchl. Půl hodiny před koncem filmu jsem se už díval na hodinky, kdy už konečně bude konec... ()

Elhruso odpad!

K tomuto filmu mám jen jednu jedinou připomínku, kde je pointa tohoto filmu?Zase jedna sra*ka z české kinematografie. Film bez štávy a tvůrci zřejmě ani neměli tolik soudnosti, aby vypustili něco takového, co nestojí ani za řeč. Kombinace "vtipů", které jsou opravdu na úrovni. Tento film je jedním slovem opravdu odpad! ()

Jello Biafra odpad!

Puberťácka stupidita o tom ako chce trojica blbečkov za každú cenu prísť o panictvo. Zúfalo nevtipná komédia plná prázdných gagov a s amaterskými hercami. Tomuto braku by ste sa nesmiali ani po lobotomii. ()

Michal Hruška vítězem filmových cen Artur

Michal Hruška vítězem filmových cen Artur

17.06.2015

Ceny v prvním ročníku soutěže krátkých filmů Artur, kterou pořádá televize Óčko, byly předány. Reportážní video můžete zhlédnout zde. Filmoví nadšenci poslali přes 50 filmů, porota vybírala mezi 29,… (více)