...aneb návod, jak si konečně dosyta užít prázdniny.  Panic je nanic je mottem hlavních hrdinů, tří šestnáctiletých kamarádů z Prahy. Ničím se neliší od svých vrstevníků, problémy jim dělají jak předpotopní rodiče a většina dospělých, tak hlavně věk. Nejsou totiž ještě opravdovými muži, ale samozřejmě dětství už mají dávno za sebou. Chtějí strávit prázdniny společně, jenže Vašek dostane k narozeninám od babičky poukaz na zájezd k Balatonu. Honza s Jirkou se proto vypraví na vandr bez něj. Vašek si ale nenechá prázdniny zkazit, uteče z autobusu plného důchodců a vydá se za kamarády. Setká se s nimi v hospůdce v zapadlé vesnici, kde se zrodí úžasný plán. Seznámí se s místní kráskou, která by moc ráda strávila alespoň část prázdnin v Praze. Jirkovi rodiče jsou služebně v Paříži, a tak s ní kluci na pár týdnů vymění jejich luxusní vilu za zchátralý statek. Prožijí báječné dny, zažijí spoustu neuvěřitelných a ztřeštěných příhod se starousedlíky, navážou nová přátelství a s pomocí místních dívek se z nich možná konečně stanou chlapi... (oficiální text distributora)

Hopper odpad!

Ty vole ! Toto je čistý brutál. Neschopní herci (???), ktorí sú akože cool, destilovaná nuda, humor sa vyhol filmu ako leprotikovi, scenár a dej absolútne nezmyselný. Než toto, je akýkoľvek film typu Hele vole, kde mám fáro, alebo Vodonoš úplne Oscarové dielo. A ešte ten "nenápadný" product placement... Grc. ()

tereza_p odpad!

Sledování tohoto filmu by se mohlo uplatňovat jako trest. Sledovala jsem ho celou dobu s nevěřícným pohledem a ještě dlouho po skončení mě to nepřešlo. Ten film je špatnej a hloupej, nepřišel mi ani vtipnej, ani nijak ucházejícně vypointovanej. Podle mě naprostá zbytečnost. ()

eagle-eye odpad!

Nevím, jestli je spravedlivé hodnotit film, který jsem při nejlepší vůli neměl sílu dokoukat a to jsem tomuto filmu chtěl dát šanci, ale prostě to nešlo, opravdu tak moc to bylo špatné. ()

Slimak odpad!

Tady má asi někdo dost času a peněz...a zřejmě je to ke všemu parta levejch rukou.Nic zábavného nám nepřináší tato neumětelská banda... ()

noby

Koukám okolo, že tu budu za exota, ale mě ten film příjemně překvapil. Postavy dělaly trapasy docela uvěřitelné (o celém scénáří to už moc říct nejde, to je pravda), vtípky nebyly zbytečně sprosté, obsazení bylo příjemně reálné, ač lehce podřízené šablonám žánru. Pobavil jsem se, místy na účet filmu, ale většinou s ním. ()

Free_player odpad!

Jeden z nejhorších filmů, které jsem ubec viděl a na kterém jsme byl v kině . Hodně lidí musí litovat, že na to lezlo do kin. Prostě ukázkový odpad co k tomu dodat . ()

Paity odpad!

Naprostá nuda, abcence scénáře, herců i filmového kumštu. Jedinné co filmu nelze upřít je propagace s pubertálním názvem, která dle mého nalákala řadu lidí do kin. Jinak ale děs a běs k tomu a ještě na druhou. ()

Artmovie

Tento případ filmu tu byl nesčetněkrát a jedná se pořád o tu samou nudu, porci nevtipných scén a hrozných hereckých výkonů. ()

Arach.No odpad!

HNUS! FUJ! Zakazat! Znicit! Spalit vsechny kopie! Roztrhat, zakopat, kompostovat! To je jenom par napadu, jak by jsme mohli prospet tomuhle svetu a budoucim generacim. ()

Bafo odpad!

Todle je pro me vazne kultovni sracka :) totalne film o nicem... Uzasna blbost... Fakt ale todle musite videt... ()

Mauric odpad!

Jak by řekla moje babička,když nemůže najít svou protézu "HOLY SHIT!" Na tento film mě přemluvil jeden masochistický kamarád,který se v těchto komediích vyžívá(toť celá moje obhajoba pane soudce).A byl to dobrý tah.Tento film nám totiž ukázal to,na co jsme všichni tak dlouho čekali!!!Ano!Tento film nám ukázal poprsí Šárky Vaňkové!!Ano,celých 89 cm v obvodu hrudníku a to i po třetím měření!!Naprosto neuvěřitelné!!Šárka,zde předvádí mistrovský výkon,avšak doufám,že už jí nikdy neuvidím,podruhé bych se asi tolik nesmál,kdyby vedle mě neseděl(téměř ležel) můj kamarád svíjející se smíchy.Ale nejlepší na tomto majsrtštyku byl scénář.Tři holky,tři kluci - všichni očekávají,že jednu noc nasládlou chlastem si vlezou do postýlky a všichni si užijou.Ale Šárka Vaňková řekla NE! a všem v kinosále ukázala jaká je to protřelá milovnice.V době po Šárčině vyčerpávajícím sexuálním koncertě,kdy by možná obyčejný člověk čekal nějakou zápletku,tak film skončil!! :-D tenhle výtlem na závěr byl opravdovou třešničkou na dortě.Takhle dlouho už jsem se nenasmál,přesto nechci,aby tento film právem zapadající do zlatého fondu české sračkografie vylezl z BOTTOM20,takže ten odpad! nechávam.Milujeme tě Šárko!!! ()

VonoXX odpad!

Něco tak strašného jsem snad nikdy neviděl. Snowboarďáci jsem nikdy nemusel, ale ti jsou oproti tomuhle klenot.Některé hlášky jsou fakt síla a to v tom negativním smyslu. Prostě v tomhle filmu je všechno špatně. "Taky nemůžeš usnout?" hrůůůza. [0%] ()

Crackonosc odpad!

Nerad bych zde vulgarismy negativně ovlivňoval mravní vývoj mladých, ale po tom, co Panic je nanic představuje teenagerům "hrdiny", který jsou úplně blbý, na pravidla kašlou a myslej jenom na to, jak se vyspat s holkou a teenagerkám "hrdinky", který jsou taky blbý, taky na pravidla kašlou a roztahujou nohy na písknutí, si myslím můžu dovolit napsat o tomhle "skvostu" necenzurovaný názor: Kluci a dívky, je to totální kokotina! ()

Haymar odpad!

Vždycky mi přišlo nefér, hodnotit film (byť sebevětší kravinu), aniž bych ho viděl celý. Natož pak komentovat cokoli, z čeho jsem přetrpěl stěží 1/4... Zvláštní, v tomto případě žádné podobné předsudky nemám a s klidnym svědomím jej vlastnoručně (tedy vlastnonožně) zadupávám na samé dno filmové žumpy! ()

venom14 odpad!

Že se na ty blbý komedie pro puberťáky a teenagery češi nevyserou,vždyť se to ani těm věkovým skupinám nemůže líbit ! ()

Michal Hruška vítězem filmových cen Artur

Michal Hruška vítězem filmových cen Artur

17.06.2015

Ceny v prvním ročníku soutěže krátkých filmů Artur, kterou pořádá televize Óčko, byly předány. Reportážní video můžete zhlédnout zde. Filmoví nadšenci poslali přes 50 filmů, porota vybírala mezi 29,… (více)