Kluci v akci (TV pořad)

Reality-TV

Česko, 2005, 23 min

Martin Froyda

Mária Froydová

Nestačím žasnout nad příkrostí zdejších komentářů!? Mně to přijde svižné, vkusné a... vtipné! Dokonalý prototyp moderní televizní zábavy... Kulinářská show Filipa a Ondřeje je zcelajistě jen českou mutací osvědčeného zahraničního modelu, ale kdyby všechny nápodoby v českých televizích vypadaly takhle, bylo by se na co dívat...(19.2.2007)

moderátorsko kuchařská dvojce, jak se s tím "kluci" perou? snaží se, za pár sezon už se otrkali a před kamerou nepůsobí tak škrobeně, občas jsou i jejich vstupy vtipné, na kulinářské úrovni se rozhodně jedná o přínosný pořad ukazující vaření z kvalitních a vybraných surovin, tady se s Babicovinou nesetkáme a to je důležité!(22.6.2010)

• WANDRWALL

Že vařit umí, to se jaksi předpokládá. Ale že vaří s takovou radostí a stále, a ještě jsou to sympaťáci, tak to KLUCI V AKCI před vámi smekám. Proč tedy jen jeden bod? Takové pořady nepatří na veřejnoprávní televici. Slovácí mají kanál PAPRIKA. Takže takové pořady do podobných kanálů a ne na veřejnoprávní televizi, kterou jsem nucený si platit.(30.8.2010)

Pořady o vaření v podstatě bytostně nesnáším..tohle je světlá výjimka a navíc rozhodně přežiju,když mi některý díl uteče..nicméně se mi pořad jeví vcelku inspirativní a občas jsem i něco vyzkoušela..btw - pobavily mě komentáře typu "vaří se tam jídla,který neznám" 😂😂😂 - každej to asi máme jinak,protože mně připadá právě super to,že se naučím něco novýho..(1.4.2017)

• Ev.D.

Občas to jídlo vypadá dost nechutně a myslím ,že už je trochu trapný za každým výtvorem říkat jak je to vynikající ,když se přitom tváří jak kdyby měli každou chvíly padnout nejspíš tou úžasnou chutí :)Můj děda se na tenhle pořad vždycky díval a každý jídlo chtěl uvařit i když nikdy nevěděl recept ani název jídla :) A jelikož jsem dědu měla fakt ráda a tohle je jedna z nejlepších vzpomínek tak 2**.(28.12.2012)