poster

Kluci v akci (TV pořad)

Reality-TV

Česko, 2005, 23 min

Režie:

Martin Froyda

Scénář:

Mária Froydová
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • C0r0ner
  *

  Je úžasné, jak dokáže marketing a šoubyznys vzít naprosto průměrné blby odnikud a mávnutím ruky z nich udělat celebrity, i když neumí nic víc, než každý šéfkuchař v každé lepší restauraci (Babica, dement Hruška,...). Pořad jako takový je docela v pohodě, ale prostě nemůžu, kvůli výše zmíněnému, jít s hodnocením výš, protože mě to fakt sere. 25%(6.8.2016)

 • subic
  ****

  Tenhle pořad je v podstatě druhým pořadem o vaření na českých televizích po Prima vařečce (2001), která ovšem utrpěla častým střídáním kuchařů-moderátorů. Tady to jedou od začátku Filip Sajler a mě sympatičtější Ondřej Slanina. Kluci jsou rychlí, vtipní, má to hlavu a patu, občas podle jejich receptů něco dělám, třeba dnes vánočku.(13.12.2014)

 • SOLOM.
  **

  Tak na tyhle dva mám z osobních důvodů docela averzi. Jako kuchaři určitě nemusí být vůbec špatní a některé jejich díly nejen inspirují, ale i pobaví (zvláště ty ze zahraničí – Tyrolsko…), ovšem ještě z dob, kdy jsem dělal v mé bývalé práci pro zaměstnavatele natočili několik reklamních spotů, které nám neustále dokola pouštěli a jejich hláška na grilování „jsem nadržený jako sáňky v létě“ mi ještě dnes hne žlučí. Ale zpět k pořadu. Ničím extra nepřekvapí, podobně jako tucet jim podobných se drží v průměrném duchu, ale ani nějak výrazně neurazí. Ovšem z některých receptů mi bylo dost nevolno a to jsem je jen viděl na televizní obrazovce, natož abych je jedl. Ale tak každý má jiné chutě…(9.1.2016)

 • Sadova302b50
  ****

  Proč tak málo procent? Teda za mě, když si odmyslím některé „vtípky“ protagonistů, jsou Kluci v akci rozumný a relativně užitečný pořad tohoto typu vyrobený v našich končinách. 3,5 * zaokrouhluji vzhůru z důvodu, a jak si pročítám komentáře pod sebou, nejsem v tom sama, že většina (!) recentních domácích pořadů na toto téma je buď tragická, nebo rovnou katastrofa.(30.12.2014)

 • spikey1
  ***

  moderátorsko kuchařská dvojce, jak se s tím "kluci" perou? snaží se, za pár sezon už se otrkali a před kamerou nepůsobí tak škrobeně, občas jsou i jejich vstupy vtipné, na kulinářské úrovni se rozhodně jedná o přínosný pořad ukazující vaření z kvalitních a vybraných surovin, tady se s Babicovinou nesetkáme a to je důležité!(22.6.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace