poster

Kluci v akci (TV pořad)

Reality-TV

Česko, 2005, 23 min

Režie:

Martin Froyda

Scénář:

Mária Froydová

Kamera:

Martin Froyda
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • DaViD´82
  **

  Kluci možná umějí dobře vařit, ale zajímavě to zprostředkovat divákovi není jejich silná parketa. Respektive je to hodně prohnilá parketa. Prostě nepodařená variace na moderní televizní kuchařky ve stylu Jamieho Olivera.(20.2.2007)

 • Ded@M@tes
  ***

  Pohodový kuchaři ukazují, jak se vaří. Pěkné vaření nejen z domu, ale i z různých míst v ČR atd.. Chválím, viděl jsem i natáčení a rozhodně špatné nebylo, moderátoři jsou přijatelní. / Viděné epizody cca *12dílů / ( Hodnocení: 6/10 )(20.4.2012)

 • aluna
  ****

  Náhodou! Kluci jsou podle mě sympaťáci, rozhodně nejlepší pořad o vaření, co byl v ČR stvořen (a žádný zahraniční jsem neviděla). Ty jejich "kecy", jak tady někteří píšou, mi právě vůbec dementní a trapný nepřipadaj - jsou přirozený, vtipný a normální!, což je s přihlédnutím k faktu, že toho určitě vědí o vaření hodně, ale nesnažej se nás posadit na prdel tunami cizích nonšalantních slov, kompliment nejvyššího kalibru. Má to spád a já se u toho nikdy nenudila....(26.6.2010)

 • Katullka
  **

  Klucí, trochu štávy prosím...(1.9.2012)

 • AngelAngie
  **

  Dva hlavní představitelé mi teda nijak zvášť nesedí ..(15.8.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace