Dexter - Série 4

(série)
Krimi / Drama / Mysteriózní / Thriller
USA, 2009, 10 h 30 min (Minutáž: 49–57 min)

Tvůrci:

James Manos Jr.

Kamera:

Romeo Tirone

Hudba:

Daniel Licht

Michael C. Hall, Julie Benz, Jennifer Carpenter, Desmond Harrington, C.S. Lee, David Zayas, James Remar, John Lithgow, David Ramsey, Adrienne Barbeau (více)

Epizody(12)

Šest měsíců po konci 3. série jsou Dexter a Rita manželé a žijí v jiném domově se svým novým synem Harrisonem a jejími dětmi Astor a Codym. Dexter se pokouší přizpůsobit manželskému životu na předměstí, ale nyní, když je manžel a otec, je obtížné udržet si svůj dvojí život. Navíc se vrací agent FBI Frank Lundy, aby vypátral sériového vraha známého jako Trinity, který je na svobodě přes třicet let. Na pomoc si vyžádá Dextera a jeho forenzní schopnosti. (CinemaRanger)

kondor77

Seriál miluji. Jednotlivé série ale mají mnohdy proměnlivou kvalitu a tak ohodnotím jen tu nejlepší. Pomalejší rozjezd ospravedlní první fyzická konfrontace mezi Dexterem a Trinitym a pak už je to jízda až do konce. Od dob Mlčení jehňátek zde nebyl lepší sériový vrah (teď mám na mysli Trinitiho, o kvalitách postavy Dextera jsem nikdy nepochyboval) a z jakékoliv konfrontace mezi Dexterem a Trinitym se mi ježily chlupy na těle. Potěšil i nekompromisní závěr. ()

topi80

Asi po zásluze nejoceňovanější série. Sériový vrah skutečně výstavní, k tomu spousta nádherných zápletek, neočekávaných reakcí a řádně vypointovaný závěr. ()

Dzoumen

To byl nářez až dokonce! Zatím nejlepší série, když počítám první 4 série. V této sérii byl zaporák jménem Trinity nejnebezpečnější ze všech sérii a taky to bylo víc zajímavější a napinavější. Emoce tam působily výborně. 98% ()

hrumsrt

Bezesporu obrovský konkurent v boji o nejlepší sérii vůbec ( za mě s tou vůbec první).. Skvělý vrah, překvapivě je na scéně i další vrah . A ještě překvapivěji jsou nějak propojení. Úžasné jak svědčí dát prostor Dexterovi a vrahovi! Vynikající prohloubení vztahů na stanici. Fakt moc jim to přeji! Co se týká překvapivěji závěru série, tak jsem fakt totálně v šoku! 100% ()

Lacro

Všechny série zatím totální topovky, ale musím říct, že tahle mě rozjebala brutálně na sračky. A ten závěr, prostě neskutečný. ()

pallok

Dexter, séria štvrtá, nový lajtmotív, staré i nové tváre. Niektoré dialógy strácajú na sile, občas sa stane, že síce ktosi čosi hovorí ale rozumie tomu len Dexter alebo jeho táta. Seksualita na pracovisku Majamskej police sa začína rovnať seksualite známeho seriálu z produkcie eSKa (nášho národného kultúrneho pokladu) Endyho Krauza a jeho denného seriálu Panelák – jednou vetou: každý s každým a pekne trikrát dokola. Pozícia Dextra je neotrasiteľná, ale tiež mu trošku dochádza para a dosť častou odpoveďou v dialógoch znie jeho jednoslovné: neviem. A nie len u Dekstra je to takto. Ale furt sa niečo deje, (Masako je boží) väčšinou to nie je predvídateľné ako pri naháňačke Toma s Džerrym a o to nám vlastne ide. ***** ()

K1K0

4. séria znovu sa objavuje ďalší vrah ktorého prezívajú “trojičny” a dexter opäť berie spravodlnost do vlastných rúk. Ďalšia výborná séria ktorá ma chytila ()