Toy Story 3: Příběh hraček

Toy Story 3

Toy Story 3: Príbeh hračiek

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný

USA, 2010, 99 min

Komentáře uživatelů k filmu (1 061)

Jedna krásna poctivo urobená "rozprávka". + pokroková grafická stránka. 98,9%(1.2.2011)

Toy Story 3 mi připadalo jako průměrná animovaná pohádka poslední doby, ale jakmile došlo k samotnému úniku, musel jsem kroutit hlavou, takové nastavené a nepřerušované tempo nenajdete ani u některých akčních filmů ! od té chvíle jsem si tento film neskutečně užíval !(19.2.2011)

Třetí díl série byl zase o něco dospělejší, lovestory Ken a Barbie nepřekonatelná a při scéně, kdy se hračky blížily do spalovny a chytaly se za ruce, jsem brečela jak malá holka :) což vlastně pořád jsem :)(3.3.2011)

Jediné co k tomu chci říct. Nehodnotím co se kvality týče...hodnotím jak jsem se vrátil o pár let zpět:)Jak mě potěšilo si vzpomenout a teprv až nakonec že Herci i Postavičky hráli parádně. Moc mě to potěšilo a děkuju tvůrcům:))(31.7.2011)

Dokonalá animace a nádherný dojemný příběh....(24.8.2011)

Jeden z těch celkem dobrých animáků. Na plné koule to u mě sice není, ale zasmál jsem se dostatečně. Moc už mě nebere to infantilní zaměření, ale naštěstí se najde i pár fórků pro dospěláky. Za poslední dobu ale u mě v animácích vede jednoznačně Rango a toho bude něco hodně těžko překonávat. Nicméně vcelku zdařilý třetí díl hračkové mánie.(8.9.2011)

Disney velkolepě završil jeden z neproslulejších animáků všech dob. Zakončení se nadmíru podařilo. Při sledování jsem si vzpoměl i na svoje hračky, a trochu mě zamrzelo, že už jsou i tyto krásná léta pryč. Toy story 3 se podařil tak skvěle, jako jeho dva předchůdci. Spousta vtipných scén v podobě Buzze španěla, nebo nezapomenutelné hlášky, to vše společně s grandiózním a velmi emotivním koncem dělá ze série Toy story nezapomenutelnou legendární sérii. Jinak než 100% to prostě nejde.(10.9.2011)

Už jsem měl obavy z toho, jestli Pixar dokáže udělat kvalitní animák, po svých dvou úspěšných dílech, a ejhle, Pixar to dokázal. Návazal na kvalitní podívanou, kterou jsme měli z jeho "dvou bratrů". Opět 90 %.(18.1.2012)

Absolutně sem to nečekal, ale baví mě to úplně stejně, jako před těmi 15ti lety. Asi jsem ještě pořád dítě. 90%(5.2.2012)

Upřímně řečeno byl jsem šíleně překvapen, že procento hodnocení je pro nejnovější trojku tak vysoké. Většinou se člověk setkává s tím, že když je něco bombastického někdy v minulosti, a pak se na to po nějakých deseti, nebo patnácti letech natočí pokračování, tak že to stojí za nic. Proto jsem se sám chtěl přesvědčit a nevycházím z údivu co nám opět Pixar s Disneym naservíroval. Jim prostě nedochází nápady, příběh je plný srandy a zároveň i napětí a akce (ve školce :D). Konec je překrásně smutný, nikdy jsem nemyslel, že by animovaný film mohl člověka tak chytit u srdce. A song We belong together tuto mini trilogii pěkně uzavřel. (95%)(18.2.2012)

Já vím, že to je dobrý, ale prostě ne tak, jak bych si představoval. Jedná se sice o velmi povedenou, ale přeci jen a pouze recyklaci. Pokud je něco geniálního, pak jednoznačně flamenco-tango-paso dobleová vložka s Buzzem. To ale nestačí. Úroveň příběhu je někde mezi Životem brouka a Vall-I. four stárz(30.6.2012)

Pixar stále vynikající, ale 3. díl už přeci jen nemá to kouzlo.(19.8.2012)

Zrovna nedávno jsem se zbavovala plyšáků, pro které jsem bohužel nemohla v pokoji najít místo. Celou dobu jsem přemýšlela, jak by se asi museli cítit, byli by živí. Ale co když opravdu jsou? Pak jsem si ale uvědomila, že je hodlám darovat novým generacím a tohle je prostě koloběh. Tak to má být. Jejich jména mi navždy zůstanou v paměti, ale life goes on and on. Proto za 5* a má topka.(21.8.2012)

Toy Story trilógia je pre mňa jednou z najlepších aké som kedy videl (hneď za Dark Knight a LOTR trilógiou) a asi jediná ktorej každá ďalšia časť je lepšia a lepšia pričom Toy Story 3 je pre mňa pravdepodobne najlepší animovaný film vôbec. Je to dokonalé, krásne a dojemné zakončenie príbehu ktorý trval 15 rokov, pričom by mi vôbec nevadilo ak by v nasledujúcich rokoch vznikla ďalšia časť, pretože zbožňuje tieto charaktery a Tim Allan ako Buzz v je dokonalý . Hodnotenie (hodnotenie 83%,ktoré tu má považujem za strašne málo, tento film patrí minimálne do top 100): 9.4/10(20.6.2013)

Na starý kolena si pustím třetí díl své oblíbené dětské pohádky a nakonec mám pocit, že je ze mě zase mrňous a prožívám všechny dobrodružství s hlavními hrdiny, dokonce skoro fňukám. Achjo. Jedním slovem prostě skvělé, tohle vás opravdu přenese zpátky do dětských let a budete si opět chtít hrát se svými oblíbenci.(5.1.2014)

» Předmluva: Vůbec první film, co jsem na ČSFD (v roce 2013) ohodnotil a dnes jsem se konečně dostal i k jeho komentáři. » Pozitiva: Ta nejlepší tečka uzavírající původní trilogii. Už úvodní sekvence krásně ukazuje, jak může být hraní si s hračkami vlastně bizarní (zde geniálně vyobrazeno). Zbytek - vynikající „prison break“ pro děti. Temnější podtón nepůsobil zbytečně depresivně, útěk byl dostatečně sofistikovaný a zábavný. Kromě tedy naprosto fungujícího děje a návaznosti, zde nechyběly ani skvělé hlášky („Byl tam písek, zima a kousky hnědé modelíny.“ - „To nebyla modelína.“). » Negativa: Jak mám na tomhle hledat negativa? Kdybych měl být extrémně rýpavý, možná bych vytkl až příliš uvolněné vyvrcholení v třídírně odpadu (tam opravdu figurovaly čistě hračky bez lidského přičinění, postrádající vysvětlení). Jinak ale žádná jiná negativa zde nejsou. » Celkově: Já prostě zbožňuju vězeňský subžánr a zde jsem jen žasl, jak geniálně se dá přepracovat do nenásilného (vezmeme-li v potaz, že i mučení zde bylo zajímavě parodováno), animovaného filmu, navíc s hračkami v hlavní, i vedlejší roli. Pro mě osobně nejlepší Toy Story. První díl kult, druhý mě tolik nezaujal, ale tohle je pecka. Škoda, že to chtějí zkusit zprznit pokračováním, ale nemá smysl předbíhat - třeba to zase vyjde. I když, jak se říká, do třetice... » Mé hodnocení: 98% » Viděno: Jako zpětné zhlédnutí z vysílání na Nově ze dne 13.1.2018.(18.1.2018)

Z týchto hračiek už som asi vyrástol.(19.11.2018)

Co mě hodně bavilo byl předfilm s názvem Den a noc a závěrečné titulky, které jsou vymazlené. Ovšem to se již nedá říct o filmu samotném. Ale abych nebyla příliš kritická, tak se daly najít i zábavné chvilky - Barbie s Kenen, rakeťák Buzz jako španěl. Prostě pro děti ideální dětinskej film, s čímž mám já osobně trochu problém. Pixar je nejlepší studio na animáky, ale mě prostě tahleta partička hraček k srdci nikdy nepřirostla, ani tomu nepomohlo 3D, který mi přišlo trochu zbytečné.(18.6.2010)

Hodnotila bych to jako jeden z těch lepších animáků poslední doby. I když mě jednička nezaujala a dvojku jsem neviděla, trojka mě příjemně překvapila:)(19.6.2010)

ten, kdo zůstal při/po sledování filmu tvrdý jako led, je bezcitná existence. Toy story 3 je navazující pokračování, které by možná nemělo takový úspěch, kdyby existovalo samo o sobě. Každopádně líbí se mi ta návaznost na předchozí filmy i po jedenácti letech. Animace jako vždy výborná, hlášky také pobaví, pro mě rodinný film roku prozatím.(27.6.2010)