Projekt LAZAR

• Česko Projekt Vzkříšení (více)

Muž, kterého čeká rozsudek smrti se náhle probudí s druhou šancí na život. Netrvá dlouho a ukáže se, že jeho nový život je možná děsivější, než ten předchozí.  Ben má podmínku téměř za sebou, a je nesmírně vděčný za vše, co mu život dal: krásnou ženu, roztomilou dcerku a stabilní plat. Jeho život vypadá idylicky ... Jenže pak Ben nečekaně přijde o práci a bláhově se vrátí zpět ke zločinu. Společně se svým bratrem se pustí do krádeže, která bude mít fatální následky. Ben najednou stojí před smrtící injekcí, musí se rozloučit se svou rodinou a připravit se na nejhorší. Nakonec je vše ještě trochu jinak. Ben se probere k vědomí na děsivém psychiatrickém oddělení, kde mu sdělí, že byl najat jako čistič podlahy. Ben nic nechápe a jediné čím si je jistý je jeho láska k manželce a dceři. Musí však přijít na kloub tomu, jestli skutečně unikl smrti z lopaty anebo se stal součástí něčeho mnohem hrozivějšího. (oficiální text distributora)

Malchy

Film se pointou podobá Prokletému Ostrovu. Celý film vám během 10minut převrátí naruby. A dokonce dvakrát. Celkově film stojí za houby, nic, co by vás zaujalo, nic, na co by jste se museli koukat. Ale velice mě potěšil Bob Gunton. Opět v roli ředitele. Shrnuto, podtrženo, o nic nepřijdete, nic kultovního ani převratného. 40% za zvraty a Boba Guntona. ()

naytsirk

Nečekal jsem moc, ale že nedostanu skoro nic, to bych byl ze začátku neřekl. Dokonce jsem byl i smířený s pro mě ne příliš sympatickým Walkerem , který opět „nezklamal“. Celkově je to nemastný, neslaný, bez chuti a zápachu s jalovým koncem…. ()

HMTD

Znáte to když si přečtete název, něco málo o obsahu a hned se vám v mysli rýsuje předpokládaný příběh, ve zlomcích sekundy proberete pár variant příběhu, pak se na film podíváte a zjistíte, že zážitek z fikce vaší mysli byl lepší než ze samotného filmu. Film byl rozvleklí, zvraty byli zajímavé řekl bych i nečekané, ale celkově mě film docela uspával. Vážně škoda, že se to neblížilo mým představám. ()

rodan21

Nemyslím si, že ide o zlátaninu, ako si niektorí myslia. Pravda je, že je to domotané, ale tiež si nemyslím, že až príliš a všetko sa časom vysvetlí a človek pochopí... veľmi zaujímavý kúsok ()

lepinla792

Dost nudný a nezajímavý film. Od počátku do konce jsou to rozhovory o ničem, napětí vyvolávané tím, že se někde někdo plouží a zničehonic objeví, nesmyslně a většinou omylem, jen dosáhnout úleku. Víc jak hodinu jsem neviděl žádný smysl, jen hledání symbolů, neznámých lidí a něčeho dalšího. Tak jsem jenom čekal, jaké má být rozuzlení. Raději zapomenout a už v budoucnu znovu nepouštět. ()

Snakefinger

Jsem docela zmaten výškami a pády v tomto filmu. Absolutně to nemělo žádný spád chvílemi jsem usínal a chvílemi se mi ježily chlupy hrůznou nesmyslnou podívanou. Dodíval jsem jenom proto, abych poznal jak ta celá motanina dopadne. Možná by bylo lepší z toho udělat desetiminutový kraťas končící smrtící injekcí Benovi. ()

Pythonator

Logiku nechali někde v krajích, kde umějí psát příběhy. Hlavní postava se chová tak nerealisticky a s takovým nezájmem o to, co se to vlastně kolem děje za kokotiny, že si člověk musí říkat, jestli je dementní ten hrdina, nebo pan rejža-scénarista. Piper Perabo je samozřejmě božská, ale to je tak asi všechno, co se tu dá pochválit. ()

flyer.nick

Dundee je naprosto normální a nudné město a lidé jsou tam milí... A Projekt LAZAR je naprosto normální a nudný film kde jsou lidé milí. Celou dobu jsem čekal na nějaký pecka konec, ale i když si tvůrci na konec nechali několik zajímavých momentů a překvapení tak tím způsobem natočení to moc nevyznělo, vlastně to spíš úplně zaniklo. Možná v rukou schopnějšího režiséra by ten film nabral úplně jiné grády. ()

Mazi23

Paul Walker patří mezi mé oblíbence a tak i díky němu jsem se dostal k tomuto snímku a nutno říci, že jsem nelitoval. Po úvodní pasáži a „smrti“ jsem hodnou chvíli dumal nad tím, co se vlastně stalo a jak vše bude pokračovat. Výborná atmosféra, výborný výkon Paula Walkera, ideální film na večer. ()

cmman

Dokoukal jsem to, ale měl jsem chuť to polovině zabalit. První půlce totiž schází "koule", ""strhující"" je až poslední půlhodina, která však postrádá logiku, tak se v tom vyznejte... ()

ghostwo

Paul Walker se podle mě stále pohybuje na hranici béčkových filmů(bohužel),ale pomalu zjišťuju, že jeho filmy mě baví a málo kdy vyloženě zklamou.A tohle není vyjímka. Plus krásná P.Perabo (které bych také přál lepší role) - takže za 4. ()

Patin

Námet tu bol skvelý, len by si zaslúžil väčší priestor a nie len "úbohých" 100 min. Keby má film MINIMÁLNE 120 min, určite by ukázal viac.. Najviac ten krátky čas vadil koncu, ktorý bol veľmi urýchlený.. Ale aj tak pre mňa 75%. ()

tomkat

Viděno chvíli po Prokletém ostrově, ke smůle Lazara. Podobný obsah, jiná pointa... Jenže tady to bylo dějově i atmosférou trochu ploché, a Paul Walker potvrzuje, že vypadá sympaticky při svém "základním" výrazu, ale jak má zahrát nějaké emoce, dojem je v čudu. ()

matkoslav1

Z mého pohledu další z nepochopených filmů zde na csfd. Ano, hodně blízké k Shutter Island, ale to neznamená, že 2 podobné filmy nemůžou koexistovat i s podobným hodnocením... Každopádně na mě dost mysteriózní, což mám rád. ()

Montmorency

No klasika - docela slušně se to rozjede, pak se to motá v kruhu (co nejvíce poplést diváka, ať neví kdo a co je skutečné a kdo a co je fantazie) a pak čekáte nějaké super rozuzlení, kterí ovšem nepřijde....a tak si řeknete, no to byla zase jednou pěkná ptákovina :-) ()