Pan Nikdo

• Kanada Mr. Nobody (více)

Dimo

Příjemně sledovatelný propletenec. Dobrý, dlouhý a poutavý příběh se skvělým střihem. Mnoho vizuálně krásných scén, jednoduše pastva pro oči a občas i pro duši. Je to tak. ()

UniqueNett

Přísahám, že jsem od začátku do konce koukala na obrazovku s otevřenou pusou. Geniální scénář, geniální Jared Leto, geniální režie.. geniální všechno! Příběh typu: Co by bylo, kdyby... mě neuvěřitelně bavil. Jen to asi potřebuji vidět ještě jednou :) ()

Luczynkaaa

Opravdu vynikající film! Ačkoli si myslím, že málokterý člověk ho pochopí hned při prvním zhlédnutí. Film se dobrým dějem, myšlenkou, skvělým hereckým obsazením a výkony [hlavně můj veliký oblíbenec Jared Leto]. Dávám 5*. :] ()

MartX

Chápu, že se tento film může někomu líbit, že může mít dokonce své fanoušky. Nicméně já se nezařadím do té ohromné skupiny, zůstanu u těch, co tento snímek nezaujal. Přiznám se, že mě tak nudil, že jsem zvládl necelou polovinu...a i to mi stačilo. ()

Skleni

Velmi to hraničí s 5 hviezdičkami. Pri tomto filme nadám ani percentá pretože sa to nedá. Moje hodnotenie je iba stelesnenie celkového zážitku, ktorý sa ale nakoniec nedá ani opísať. Ale niečo mu chýbalo. Neviem čo ale dačo určite. Možno rýchlejší spád deju alebo viac prepletené osudy. Ale aj tak je tento film jeden z naj čo som kedy videl. Proste sa to nedá ani opísať. Naozaj. ()

Porp

Film si na seba berie skutočne ťažkú úlohu - podať divákovi veľké teórie filozofie a fyziky v jednom balíku (butterfly efect, alternatívne životy a pod.) zaobalené do zaujímavej formy s pútavým príbehom. Spočiatku sa to aj darí. Naivné rozprávanie malého dieťaťa v úvode, alternatívne životné peripetie dospievajúceho teenagera a nakoniec nedorozumenia v manželskom spolunažívaní vyplývajúce z predošlých rozhodnutí. To všetko by bolo samo o sebe vynikajúce pokiaľ by to nekazili ostatné prvky vo filme - čo do paroma mal znamenať ten starec na Marse? - a taktiež rozrobenie ďalšej témy (nezvratnosť času) na konci filmu. To už si odskákala samotná konzistentnosť deja. Tri hviezdičky nie sú za to, že by šlo iba o priemerný film, to nie. Dve hviezdičky som strhol za trest. Priveľa všetkého škodí. ()

Desdemone

Tři hvězdičky, ale jen proto, že to bude chtít ještě asi druhé shlédnutí. Jsem z toho rozpačitá, potácím se mezi "Je to výborný, výborný film, ne který ode dneška nedám dopustit!!" a "Co je to za pseudo filozofický počin, který si na dobrý snímek pouze hraje a ne vždy mu to jde." Nicméně Jared Leto mě vždy potěší, herec je řekla bych více než obstojný a těžko by tam místo něj "panáčkoval" někdo jiný. A ještě osobní poznámka navrch, znám hrozně moc lidí, kterým se tento film vyloženě líbil, ztotožnili se s ním a zahřál je u srdce (přirovnala bych to asi k tomu, jak na většinu svých fanoušků zapůsobil "Věčný svit"). V tom případě ale v tomhle státě žije banda maniodepresivních šílenců, protože si neumím představit, že normální člověk tenhle film má rád. > Oprava po druhém shlédnutí, pozor! Spadla jsem k názoru, že je to přeci jenom žvást. Jestli u filmů Darrena Arnofoskyho (což víme všichni, i my- jeho fanoušci) se občas-často stane, že forma vysoce převýší výpovědní hodnotu, pak tady jsou forma a výpovědní hodnota tak daleko od sebe, že se nikdy neviděly ani na obrázku. ()

bjukenenen odpad!

Pořád jsem si říkal: „teď už to musí přijít, teď už to určitě musí být geniální“ a ono nic a po 2 hodinách těžké nudy přijde závěr, ke kterému jsem se protrpěl, jen proto, abych zjistil, že zase nic? Dvě hodiny života v hajzlu za „hezky zabalený hovno“ jak tady trefně napsal dobytek. Nobody je těžce přehodnocený velmi nudný film. Za mě odpad a upřímné přání aby scénárista shořel v pekle. ()

Lucas87

Pan Nikdo je unikátním filmem, neznám žádný jiný kde by bylo použito více zrychlených a detailních pohledů než zde. Také jsou zde obsaženy 2 dějové linie. Nejzajímavější pasáž z filmu mi přišla sourozenecká láska. Je to film, kde se člověk musí fakt koncentrovat jinak je ztracen ! ()

kersten

Jáááj, to bol ale úlet. Ale mám rada takéto filmy. Pripomínal mi podobné úlety ako V koži Johna Malkovica, Mechanický pomaranč.... ()

LyBerion

Od začátku do konce jsem se nechal vodit za nos v naději, že mi bude naservírována pointa která ovšem nepřišla. Čtvrt hodiny přemýšlení a rychlejšího beznadějného projíždění stopáže mi tvralo než jsem přišel na jednoduchost od niž se Pan Nikdo rozvíjíí. Chce to trochu namáhat makovici, aby se člověk neztratil, ovšem výsledek stojí za to. ()

Alice02

Krásná mozaika složená z dokonalých nádherných částí a inspirativních myšlenek. Všechny věci ve filmu mají určitě nějaký význam, ale ať jsem hledala jakkoliv, nenašla jsem všechny spojitosti. Ale to nevadí. Žánr fantasy přece není o tom, jestli něco má smysl nebo ne, stačí uvěřit :) Já si to užila! ()

zekkx

Jako filozofické zamyšlení nad otázkou s nadsázkou "Co by kdyby?" funguje Mr.Nobody skvěle. Jako dvouapůlhodinový film už o něco hůř. Finále je sice strhující, ale ty dvě hodiny před ním byly pro mně zkrátka zmatené. PS IMO Film s druhým nejlepším soundtrackem (resp. výběrem skladeb) po Boat, that rocked. ()