Hladová hra

Pět cizích lidí se ocitá v temné jeskyni. Jsou zde uvězněni a k dispozici mají pouze zásobu vody, skalpel a hodiny, které cosi odpočítávají... (oficiální text distributora)

Snakefinger

sežer mě nesežer mě...... hodně dobře vystavěný psychologický terror který zkouknete jedním dechem. Děj / neděj se vlastně odehrává na jednom prostoru a pozorujete změny v psychologii a chování postav jak se jím stupňuje pocit hladu. Konci se moc věřit nedá ale alespoň náznak happy endu. On se zase nějaký úchyl objeví. Žádny strach. ()

Xtrodinary

Jedna hviezdička za to, že prežila pekná blondína. Natočiť film, ktorý stojí iba na pointe "Zožrať sa, či nezožrať sa?" je dosť chabý. Aspoň sa to nezačínalo spôsobom "Partička mladých ľudí ide na výlet, skráti si cestu cez les, kde leží uprostred cesty pasca na medvede....". Sérii Saw to nesiaha ani po kotníky. ()

prostoreka

Nesympatickí herci, divné správanie postáv, ktoré sa mesiac nemenili... ani schudnúť, ani zarásť, jediné, čo sa zmenilo, bola špina na ich kostýmoch, ale tak chodím zašpinená po besnení sa so psom po vonku, celkovo nuda kvalitná. Hviezdička za zo, že prvých 10 minút to vyzeralo nádejne. ()

martinexa

Jsem myslela, že to nikdy neskončí. neříkám, že nápad není špatný, ale to provedení. Hlavně moc dlouhé neskutečně. ()

Deacon59

Film který od začátku hraje s otevřenými kartami, celkem příjemně hrající Bčkař Linden Ashby. Každopádně jak se říká kdo je zvědavej bude brzy starej nebo mrtvej. ()

kohout08

Byl jsem mile překvapen, horory nejsou můj silnej šálek kávy, tak jsem si jeden nudnej sobotní večer zapnul Primu Cool a nějak mě ten film upoutal.. :) ()

goauld

No .. ještě že jsem ten film viděl AŽ na běžném komerčním kanálu. Míto to jako KINOrip - no nedokážu si představit, že bych krom rozmazanin z neustálého přeostřování něco podstatně hlubšího viděl.... :-) Každopádně variace na SAW zajímavá, ale mooooooc dlouhá ()

SkyWolf

A jsme zase u toho. Nápad dobrý, aby ne, když je osvědčený... nicméně zase je to film o ničem. Zajímavé myšlenky by se daly spočítat na prstech jedné ruky. Jediné co zachraňuje situaci je zosobnění věznitele. Jinak je to bez ducha a taky plné chyb. ()

in flames

Nebojím sa nadhodnotiť, pretože celkovo je to podľa mňaviac ako na 44% film. Atmosféra je vynikajúca, herci celkovom slušní. možno nejaký zvrat ku koncu by obohatil príbeh, ktorý celkovo nie zlý, len mohli pridať niečo k príbehu každej z postáv. Krvavé scény boli podávané striedmo a tým si držali desivosť. Podľa názvu a námetu som čakal od filmu menej a teda som bol celkom potešený. Neprirovnávať k sawku. ()

Dstar

ano....muze se zdat,ze scenar je podobny jako saw....ale není...je to takový horor big brother:)...herci prumer,ale jinak za me70% Vcelku bylo libive,jak nakonec inteligence prevezla asociala ...snímek by si zasloužil min.alespon 60% ()

Nikol45

Ale jo dalo se. Sice jen na jedno shlédnutí....jen ten konec mohl být trochu propracovanější. Chtěla jsem hodit 3 hvězdy. Nakonec dám jen dvě. ()