Hladová hra

Pět cizích lidí se ocitá v temné jeskyni. Jsou zde uvězněni a k dispozici mají pouze zásobu vody, skalpel a hodiny, které cosi odpočítávají... (oficiální text distributora)

StrYke

Film sám o sobě nenudil, ale to že někdo vydrží 34 dní bez jídla bez jakékoliv známky pohubnutí nebo zhoršení celkového stavu jak fyzického tak psychického, se asi odpustit nedá. ()

peiton

Ako to vlastne vyzerá umrieť hladom?Dovolím si citovať pár viet použitých vo filme.Takže : ,,ako to vyzerá umrieť hladom.Má to 3 fázy..vaše telo žije s kalorií s doby kedy ste naposledy jedli.A tuk vo vašom tele mizne s tým ako ho váš organizmus spotrebováva...klesá vám krvný tlak a už poklesla i celková teplota vašeho tela..2 fáza môže trvať i niekoľko týždňov..ked sa spotrebuje tuk vaše telo začne spalovať svalovú hmotu,kôli nízkemu tlaku budete mať závrate so sklonmi k mdlobám..Mohli by ste trpieť bolesťami svalou,hlavy,citlivosťou na hluk,depresiami a hysteriou,..Nakoniec vaše telo hľadá výživu všade kde ju môže nájsť.V 3 fáze sa fungovanie vašeho organizmu postupne zastaví.Váš metabolizmus sa spomalí s tým ako vaše orgány začnú zmenšovať.Nakoniec sa všetky bunkové funkcie zastavia.Až vaše telo v podstate vysaje samo seba!" Aj o tomto pojednáva tento nie moc dych vyrážajúci thriller,ale rovnako i o problematike kanibalizmu čiže inak povedané >nechať sa zožrať,alebo nezožrať sa< Kto má chuť si pozrieť 100 minutovú prechádzku partie ľudí uväznených v priestoroch o rozmere 2×2 metre,nech sa páči.Na mňa ale hodne,ale hodne slabé. ()

kaposlav

Chcel som pôvodne udeliť 3*, ale predsa niečo málo tomu ešte chýbalo. Možno reálnejšie zobrazenie, alebo lepšie herecke výkony. Isto viem, že 3* robia takú hranicu úspechu a oddeluju filmy, ktoré už nechcem isto vidieť. Možno sa dalo pohrať aj so scénarom. ()

honajz2

Nebudu lhát, ono to někdy fakt funguje a vytvoří to něco jako napětí, ale většinou je to spíš pitomé. Pointa naprosto jednoduchá, to neočekávané vysvětlení je jasné už od první scény a ten konec je takový nijaký. ()

cariada

Další psychárna, tentokrát v temné jeskyni či sklepě, je skupina lidi co je tam nechaná napospas, ale někdo se dívá a kouká jak se vzájemně požírají, Byt jediná vada na kráse, se nic nedozvíme z pozadí hry. Jinak ale podobný filmy mám rád. je zajímavé sledovat charaktery lidí, jak se různě mění. ()

KajusaK

Napodobenina kostky? V podstatě téma vůbec špatné nebylo, zavřených 5 lidí v malých prostorách..Se spoustou vody, ale žádným jídlem..Začne boj o přežití, zabíjení..Herecké výkony nebyly nic moc .. Ale to jsem ani neočekávala..Absolutně trapný nehorázný konec filmu - taková patlanina. Nebýt toho byly by hvězdy 4. ()

Master19

Dlouho jsem žádný "čístý" horor neviděl, takže jsem byl celkem spokojen. Bohužel musím zapátrat v paměti a porovnat s domyšlenými, logicky pochopitelnými horory s dobrými herci a hodnocení ponížit. ()

ghatos

Já jsem spokojený. Čekal jsem uhozenou blbinu a nakonec se z toho vyklubalo snaživé drama. Tentokrát souhlasím s J*A*S*M, jeho komentář je přesný. Hunger je zbytečně podhodnocený. 49%. ()

Alisa

Extrémně, ale opravdu extrémně podhodnocený film!! Vždyť se jedná o dost originální námět, navíc podpořený dobrými hereckými výkony (lékařka, záporák), parádní atmosférou, dobrou hudbou..Za mě lepší 3*, ale kvůli tak nízkému hodnocení zde, jsem nucena dát 4. Navíc druhá polovina filmu si je dokonce i právem zaslouží. Pokud někdo máte právě hlad, tak si to nepouštějte..:-) Mimochodem, moc jsem nepochopila komentáře lidí, že ve filmu nebylo nic vysvětleno. Mně to přišlo jasné, proč tam byli zavření. Možná kdyby u toho zdejší kritici nespali, tak by to taky věděli, protože to v průběhu filmu vyplyne. ()

korndaddy

Všechno špatně. Stupidní chování, hloupej příběh a tak. A to nemluvím o tom, že po třiceti dnech nikomu nerostou vousy a už vůbec ne o tý šoustací scéně, kdy jí to frajer láduje asi do pupku nebo jak. ()

.MJ.

Tento film nabídl téměř maximum co mohl. Sice bych čekal, že po tolika týdnech hladovky budou aktéři vypadat přece jen trochu víc bídně a ne jako když mají kocovinu po propařené noci v klubu. A pak ty vlasy! Proč mají hlavní hrdinky po víc jak měsíci nemytí hlavy, tak krásné, čisté a svěží vlasy?! Proč?! Když přehlédnu pár nesmyslných věcí a jako skeptik prostě nevěřím, že se dá tak dlouho vydržet bez jídla, protože já bych si už nejspíš po dvou dnech pochutnával na vlastní noze, musím říct, že se mi tato nechuťárna docela líbila. 60% ()

Standic1

Hladová hra se jeví jako docela zajímavý nápad, ačkoliv podobnost s některými známějšími filmy asi nepřehlédnete. Herecky něco málo podprůměrem. Jediná z postav, která nepodlehne hladu a nepustí se do žraní jednoho z kolegů mi přišla po 30 dnech bez jídla až moc čilá. Hádám, že by neměla sílu se ani postavit, natož někoho zabít a pak ještě vylézt ze studny po lanovém žeříku. Celá stopáž je až moc utahaná a od poloviny jsem se začal dost nudit a jen tak tak jsem vydržel dokoukat film do konce. ()

johnymdoe

To byla zas husťárna :)) A supr soundtrack/ hudba k tomu. Něco mezi Kostkou a klasickou vyvražďovačkou. Psychothriller více než horor a herci byli taky snaživí...i když jsem jim to moc "nežral" :-D ()

Eratashi

Žádný člověk nevydrží bez jídla déle než 30 dní. A to je jako všechno? Pominu nudu. Nemá to ani vývojové tendence. Zapomněli na motorovou pilu, koloběžku a krychli... ()

fisus

Na stejné/podobné téma jsem viděl už dost filmů,ale tenhle byl jeden z nejhorších.I takové filmy jako Iron doors nebo Vražedná hra se mi líbily mnohem víc. ()

Rathalos

Tak tento film neodporucam klaustrofobikom a vegetarianom,mne sa to velmi pacilo,bolo to krvave,nechutne a atmosfericke a takto si predstavujem vyborny horor a ta blondinka bola velmi sympaticka,taktiez koniec bol zaujimavy,takze uz ricci.s nie si sam s vyssim hodnotenim...:-) ()