Hladová hra

Pět cizích lidí se ocitá v temné jeskyni. Jsou zde uvězněni a k dispozici mají pouze zásobu vody, skalpel a hodiny, které cosi odpočítávají... (oficiální text distributora)

MickeyStuma

Nejdříve tu byl snímek ´Kostka´, který moc úspěchu nepobral. Pak se objevil ´Saw´ a to už byla jiná liga. Uvězněná parta lidí a jakási hra, kde jde skutečně o všechno. A jak je ve filmové branži zvykem, jakmile má něco úspěch a vzniká série, každý se hned snaží si na námětu přihřát svoji polívčičku. Tak vznikl i tento snímek, který však může být zklamáním. Jako oba zmíněné filmy skutečně není. Tady je to více o psychologii, než o rozsekaných údech. Námětové šablony se děj striktně drží, ale to je asi tak všechno. Napětí pokulhává a atmosféra se spíše svíjí v podivnosti. Nízký rozpočet moc nedovolil a tak to vypadá jak to vypadá. Příběh však myšlenku má, ale z takového zpracování asi málokterého diváka napadne. Ale byly tu i horší filmové pokusy, takže neházejme flintu do žita. Třeba to jen potřebuje svůj čas. Máme tu uvězněnou skupinku lidí s množstvím vody, avšak zcela bez jídla. Jak se zachová přirozený živočišný pud v zájmu přežití? ()

Rockerman

Pěkný nápad, ze kterého by Jingsaw měl radost, ikdyž ten byl vynalézavější. A v tom je hlavní problém. Skoro nic se tu neděje až do chvíle, kdy už to někteří psychicky nevydrží a zaútočí. Člověk pořád čeká, že přijde nějaké překvápko nebo zvrat, ale ono ne. Naopak přijde slabý, zkratkovitý závěr a tak u mě jen za dvě hvězdy. ()

AloisNeuman

To lepší z filmů na téma: Kdo nás jsem zavřel, kdo jsi ty a jak se odtud dostaneme. Kostka, Saw a 9 hráčů se smrtí stále vedou. ()

ANTYCHRYST

Tak tohle se teda moc nepovedlo, schází atmosféra, napětí ...atd. Nápad ve studni nejni špatnej, ale bohužel hodně blbě provedenej a nezachrání to ani záblesk scénky kdy se začínají pojídat. pro mě 101 minut nudy. A hlavní záporák zrzavej od pohledu krajně nesympatickej. Začátek, kde není nic vidět radši ani nekomentuju... ()

fallanga

Tohle považovat za horor je hřích. Film mě celkem zabavil, líbila se mi psychika lidí a příběh člověka co to všechno připravil. Jen prostě nevím proč. Na konci ji prostě nechal jít a já nevím proč. Proč chtěl aby ti lidi jedli lidské maso? Film byl zmatený a pocit strachu nikde. Přesto se nejedná o nejhorší kousek. ()

Shanen29

Je pravda,že na 30 dní pobytu bez jídla a pouze s vodou v uzavřeným prostoru je film velmi zle zpracovaný a fádní s mnoha chybami a to je pravděpodobně velmi zlé.Fandové těchto snímků si právě těchto detailů všímají a udílení počtu hvězd závisí i na chybovosti režisérského umu.Film není sám o sobě špatný,ale právě ta přemíra chybovosti tento snímek srazila hodně na kolena. ()

Mon.

Pro mě film nebyl nikterak zajímavý doďívala jsem se na něj jen kvůli přítele, který chtěl vědět jak to dopadne.Podle mě tam dost natahovaly to co už bylo dávno zřejmé. Taky si myslím, že některé věci třeba to, že hlavní hrdinka přežila nějakých 30 dní bez jídla to je naprosto nereálné. Každopádně film byl dost nechutný opravdu pro silné povahy.Horory mám ráda ale z tohodle se mi chtělo zvracet. ()

Pitryx odpad!

POZOR!!MINISPOILER!! Tvl., tak to už je moc. Čumím na to skoro sto minut a na konci, kde má být vysvětlení vůbec nic. Dokonce jsem dokoukal i titulky až do konce, jestli tam něco nebude, jak bývá moderním zvykem. Kdepak, proč by se autoři namáhali. Peníze za DVD mají a tak na diváka kašlou. KONEC MINISPOILERU. A proto dávám odpad a nula procent a prostě vůbec nic. I když pár dobrých záběrů zde bylo, bylo to bylo zbytečně zdlouhavé. Kostka se Sawem dohromady se sice nějak zvlášť moc nepodařila, ale zcela jistě bych nějaké to plusko autorům dal. Takto ať si s odpuštěním nakakají. 201407239428/9656 ()

PATWIST

Mám celkom rád filmy tohto typu ako Saw alebo Kocka. S napätím som sledoval ako sa mení spravánie a myšlienky zúčastnených ľudí v podzemí. Ale film nie je nič prevratné, skôr slabota. 24:07 ten hajzl mi sebral moje tiktaky ()

Nathaniell

Tak jsem se nespletl. Byl to Johny Cage... Jinak je film fakt na hlavu a primárně operuje s tím, že kope logiku kamsi do stínu a doufá, že ji tam nikdo neuvidí, nebo jak to popsat. Ne, narovinu. SPOILERY: Jakto že těm dementům nedošlo, že ten kluk okusoval svoji matku. Jakto že jim nedošlo, že by jinak nepřežil? Jakto že se důsledkem toho neléčil na psychiatrii? A proč ho, sakra napadlo, udělat tenhle úžasnej testík na téma kanibalismus v nějakých 40 letech a ne MNOHEM dřív? Tyhle věci jako nedořešený přece nejvíc gradujou v pubertě ne? A on si počkal čert ví proč do tolika?? Jakej měl důvod?? Jo a o co mu teda šlo? O to aby se žrali, nebo o to, aby se nežrali?? Plus soundtrack stál za houby. Ta hudba se k tomu nehodila. Jo a proč tam byli na začátku potmě??? Vykrádačka SAW - nic víc ... ... Jedna hvězda za Cage a jedna za myšlenku, kterou třeba jednou někdo podá i tak, aby měla hlavu a patu. 2* - a to hodnotím fakt sakra vysoko. ()

Mamlas odpad!

Skupina lidí je uvězněná. První hodinku debatují o tom, zda někoho sežrat či nesežrat. Zbylou půlhodinku debatují o něčem jiném. Konec očekávatelný. Nuda jako prase. (9%) ()

sidcom

variace na klasické téma "nezbývá nám než sníst psy" s vtipným hlavním zrzkem zlounem, který se evidentně učil z příručky "jak se stát archetypním psychiatrem-tyranem v 10 jednoduchých krocích".. které se drží jako klíště, poslouchá zásadně klasickou hudbu z desek, knihovny má plné Freuda, červené čalounění všude (a pohovky) a k jídlu zásadně steak z nějakého (červeného) masa, který krají opravdu ostrým nožem, zklamal mě jen tím že nehrál na varhany ()

george16 odpad!

Tak špatně natočený a zahraný film jsem dlouho neviděl. Když přemýšlíte nad blbostma zjevného typu -po měsící jsou chlapi s vousama na bradě jak já po dvou dnech a ženské i s největší pravděpodobností prodělanou menstruací si v klídku sedí ve stejných šatech bez skrvnky a i po měsíci maj krátké nehty atd.. tak je něco špatně. Navíc ty výkony, ten režisér snad musel být zhulený nebo co, že je nechal takhle "nehrát" - obzvlšt ta bruneta a ten arab. Děs a hrůza. Ani jsem nedokoukal, už mi to bylo úplně jedno. P.S. Ta souložící scéna tomu všemu dala korunu (hlavně ta fyzicky absolutně nenáročná poloha :) ) A pak se na to dívejte jako na možný reálný psychotrhriller ()

pivomamrad odpad!

Tak toto je jeden z tech filmu, u ktereho se mi podarilo ve 20minute usnout a probudit se az v minute 53. Pak uz jsem to vypnul. Odpad jak vysitej. Potencial to pritom nemelo tak spatnej. ()

MT_Y

OBSAHUJE SPOILER MOŽNÁ I VYÚSTĚNÍ!!!!! Jako první, vůbec nechápu jak někdo nemohl pochopit KONEC a celkově dej filmu atd... to je jedna věc, ta druhá jak jako on ji nechal odejít? Kdy? V momentě kdy tam sám umíral? 😄 VŮBEC jsem typy těchto komentářů fakt nepochopil... Takže jinak, film opravdu je takový Saw a podobné typy filmů nicméně mnohem jednodušší, ale na druhou stranu potěší to - Neurazí (Jen to prostě není pro náročného diváka)! Jestli mě tam někdo iritoval byl to typek alá červený svetr myslím, ale tak od toho tam asi byl no... Hodnocení, tam není úplně co, atmosféra špatná není, ale je to předvídatelné a až moc vlastně jednoduché. Závěr nepřekvapí to souhlasím s různými komentáři zde, jen mi tam chybí nějaká autentičnost a trochu lepší herci. Celkově ano špatný film takhle večer třeba k hraní hrám na mobilu či ntb atd super. Dám tři hvězdy a to proto že mi v závěru chybělo něco. 67% ()

wowylgu313

Zde není co hodnotit. Možná je ujeté hodnotit něco co jsem vlastně ani nedokoukal. Ale jednoduše až se k tomu někdy dostanu znova a třeba to i dokoukam tak přijdu hodnocení přepsat. Po 20 minutách jsem film vypnul a zapnul jiný. Jakmile se totiž stane to že už i titulky a celkově začátek filmu pohltí můj obličej nudným gestem a "hrůzou" že to bude ještě horší. Tak je prostě čas radši ustoupit. Jedna hvězda za omluvu že jsem tenhle "trhák" nedokoukal ani do poloviny. ()

TonoM

Další tuctový film, který se chce vyrovnat Sawu, tentokrát se to docela vyvedlo a to hlavně díky povedenému výkonu Ashby a dobře vybranému prostředí. 45% ()

Mangano

Moc pěkná nízkorozpočtová psychologická hra s uspokojujícím koncem. Postavy se chovaly velmi uvěřitelně a logicky. Co se mi tady nelíbilo byla kamera a práce osvětlovače ve scénách tmy. Pokud postava přivírá zářící oči, protože ji do obličeje žhne halogen, jak mám při detailním záběru jako věřit, že je v absolutní tmě? Já bych použil klidně nějaký filtr potlačující normální světlo nebo něco, ale tohle bylo řešeno poněkud nešťastně. Jinak musím říct, že mě "Hunger" příjemně překvapil. ()