Počítačově animovaný snímek ze světa Star Wars odehravající se za Klonových válek (mezi Epizodou II a III). V příběhu se objeví všichni hlavní hrdinové z předešlých filmů a pomalu se začnou objevovat další v připravovaném seriálu, který bude navazovat na film.

Před filmem už vnikl seriál Clone Wars, který byl však kreslený, takže nový film + seriál je spíš remake a bude jenom dál rozvíjet svět Star Wars za Klonových válek... (chmíří)

Alboin

Už nové tri diely z dielne Lucasa mi vytvárali na čele vrásky. Tento počin je však absolútna svätokrádež. Je vidieť, že ide o pilot. Tvorcovia vykradli z lucasových filmov čo sa dalo a naviazali k tomu svoje nápady. A ich nápady zmenili už tak zfušované hviezdne vojny na trápny, detinský rodinný seriál, ktorí má zrejme zaujať dnešné deti. A preto tu Yoda zabúda hovoriť ako Yoda a rozpráva občas normálne, droidy sa chovajú ako Laurel a Hardy, Stormtroopers majú pomaly lepší výcvik ako rytieri rádu Jedi a pre ženské publikum je tu malý Jabba. Samotná hlavná hrdinka Ahsoka bude miláčikom publika od 6 do 15 a určite ovplyvní množstvo mladistvých delikventov. Pre mňa osobne to bolo sklamanie od úvodnej znelky. Asi po minúte som pomaly zavrel hubu a dotrpel až dokonca. Dávam tomu nejakých obdratých 30% za tie vykradnuté veci, ktoré navodzujú spomienky. ()

Briny

Více jsem se rozepsala u seriálu, takže řeknu jen: moc pěkně provedený film k velmi dobrému seriálu. ()

Krnac

No uvedenie do Clone wars si myslím naozaj dobré, ak ste chceli veci na úrovni ostatných filmov pozrite si seriál 5. - 7. sériu ale tento film je proste len uvedenie a verte mi, nudiť sa nebudete. ()

ajaxx

Nebylo to tak zlý...ale strašlivě dětský. Holt je poznat, na jakou cílovou skupinu to bylo mířeno. Nicméně animace sáze nesvědčí, nemá to tu atmosféru. 50% ()

CheeseFigure

Prišlo mi to ako natiahnutejšia epizóda zo seriálu. Je to primárne pre mladších, preto sa tu veľa bojuje. Taktiež hláškujúci a sem-tam nešikovní droidi. I keď nebudem klamať, celkom som sa na nich zasmial. Bavili ma interakcie medzi Anakinom a Ahsokou. Na tú som si rýchlo, napriek jej povahe, zvykol. Čo sa týka záporákov, tak Ventress ma vôbec nezaujala. Za to manipulatívny Dooku ma bavil dosť. A taktiež sa mi páčil jeden celkom vážny moment (SPOILER: Keď Anakin opustil Rexa a vojakov kvôli misii. Ukazuje to, že vo vojne nejde zachrániť všetkých a sem-tam treba priniesť obete. I keď to nakoniec dobre dopadlo aj pre Rexa. Škoda, že sa s týmto viac nepracovalo, ale zas, ako som písal na začiatku, je to primárne pre mladších. KONIEC SPOILERu). Možno mať o pár rokov menej, tak by som si to užil viac. Takto oceňujem len pár fajn prvkov, ktoré tento film mal. ()

Rikoz99

Oproti většině příběhům pozdější adaptace je toto určitě horší, ale není to nijak strašné. Příběh je docela nudný, ale to bych omluvil tím, že z tohoto až poté vzešel Clone Wars seriál. Stejně bych omluvil i vizuál, který se až časem zlepšil. Sound design bohužel neobsahoval námi známé díla Johna Williamse a ostatních, které uslyšíme až v adaptaci. Vytvořil ale pěkný základ pro již zmiňované novější Clone Wars. 65% ()

Gudar

Star Wars mam velice rád a tak jsem timto filmem sklamaný. Né snad pro to, že by byl animovany, ale příběhově je fadní a ani mi moc nezapadá do konceptu SW. ()

lip2

Animace mizerná Hudba skvělá jak ji máme u hvězdných válek rádi,Příběh mě do do cela bavil jsem fanda starwars od mala ()

Jrk

Kdybych nebyl sklanim priznivcem hvezdnych valek a nemel rad animovany film rekl bych ze jsem se neskutecne nudil a zapletka byla umele natahnuta ( ze by dosel napad ? ). Sice spousta bitev ale tak nejak bez stavy. Ale i tak hodnotim jako prumer, prece jenom film fanouskum se libit bude. ()

BasarMT

Nestává se mi to, ale zhruba po polovině filmu jsem usnul a vzbudil jsem se na posledních 10 minut. Chybí mi tam nějaký pořádný příběh, protože ta akce brzy omrzí. ()

BillyBob

Po nepříliš lichotivých recenzích jsem od tohoto filmu nečekal nic nového. A taky jsem se ničeho nového nedočkal. Pokud si chcete tento film užít, musíte to brát jako nějaký pilotní díl k seriálu, rozšířený do 100. minut, jinak budete litovat zbytečně promarněného času. Ano, tohle působí přesně jako seriál, děj je zbytečně natahovaný a ani nezajímavý, spíš se soutřeďte na skvěle udelané bitvy, které jsou vrcholem tohoto filmu. Fanoušci budou ale určitě zklamáni. ()

Dentist odpad!

Přemýšlel jsem, jestli mám dát aspoň jednu, protože jsem fanda původní série, ale tohle si ji nezaslouží. Pokud člověk po každém dialogu musí kroutit hlavou, tak je něco špatně a pokud ještě film postrádá příběh tak je vůbec zle. Nemá cenu dál komentovat. ()

O_riginals

Jako velky fanousek jsem byl hodne zvedavy jak se povede a byl jsem i spokojen. Pekny je i serial Klonove valky ktery jede na kabelovce ()

Odhalila desátá epizoda Star Wars svůj název?

Odhalila desátá epizoda Star Wars svůj název?

05.11.2023

Další Indiana Jones

Další Indiana Jones

06.08.2008

Indiana Jones a království křišťálové lebky možná nebyla taková bomba, jak se očekávalo, ale každopádně ve světě film vydělal už téměř tři čtvrtě miliardy dolarů, což je suma, která ani hvězdy… (více)