Star Wars: Klonové války

Star Wars: The Clone Wars

Star Wars: The Clone Wars

Animovaný / Dobrodružný / Sci-Fi / Akční

USA / Singapur, 2008, 98 min

Ne ne a ne! S kvalitou episod se to v žádném případe srovnávat nedá. Je vidět, že George Lucas svěřil svůj klenot do nesprávných rukou. Nenamítám nic proti zpestření příběhu a nějaký ten film a seriály, ale tady tvůrce asi nekoukal mistru Lucasovi na ruce když konal dílo. Kam se poděla Anakinova úcta mistru Obi – Wanovi? A Anakinova učednice? I přesto, že vlastně ještě není mistr? No… Kolisá tu dost věcí. Ale budiž. Spíše to beru jako fanouškovské dílko než mistrovské. Tři hvězdy a to z donucení. Ta čtvrtá je dar od Temného pána Dartha Sidiouse. Víc po mě nechtějte.(7.1.2011)

Tohle si největší galaktická sága všech dob rozhodně nezasloužila. Hlášky a situace jako z nějakého filmu pro děti, komandant Cody tam dělá braky jako Lara Croft a má taky dvě devítky jako ona.. :-( Ach jo.. Na druhou stranu musím vyzdvihnout animaci a některé souboje (zvlášť Anakin x Dooku se mi dost líbil). Po tomhle fakt nevím, jestli chci vidět seriál Klonové války. Horší 3 hvězdičky. (A to jsem to viděl v HD v originálním znění).(23.1.2009)

Zajímavá a velmi akční podívaná. Minimálně z 90 minut se 60 minut bojuje a film ani na chvilku nenudí. Pro fandy Star Wars nutnost. Neočekávám totiž že by se měly vynořit další hrané epizody. Budeme si tedy muset přivyknout na animované verze. Jinak mě tento animák bavil mnohem více než Avengers a než Dead Space. Jediné co mě místy dost ničilo byl malý Jabba. Ale naopak musím pochválit vtipnou tupost droidů. PS: Schválně jsem si pustil Klonové války hned po Lucasově 2. díle a musím říct že nenavazuje vůbec na nic. Především se jedná o Anakinovu temnou stránku a jeho vztah k Amidale.(13.2.2009)

• Sawy

Ach jo.Tohle je průser.Po těch zklamaných recenzích jsem vážně moc nečekal,ale že to bude až taková blbost...Animace katastrofální,děj neexistuje,postavy ploché jako ještě nikdy,akce je sice hodně,ale nebavila mě jediná scéna.Star Wars mám strašně rád,ale tohle je skvrna na celé sérii.Snad nejzbytečnější film,jaký jsem v životě viděl,konkurenci má možná tak ve čtverce Vetřelce.Tahle série by ve vlastním zájmu neměla pokračovat.15 %(19.1.2010)

Né, že bych byl zrovna fanatikem do Star Wars, ale Války klonů jsem si v pohodě užil. Nezaznamenal jsem závažnější chybičku, kvůli které bych zadupal Anakina a spol. do země. V té záplavě akčních šermířských, laserových a létajících pasáží jsem si vychutnal i příběh, který je zajímavý, není nijak složitý a určitě bude pochopitelný i pro menší diváky. Ti si navíc zamilují animaci, která je v jistém slova smyslu dokonalá... 70%(3.7.2009)

• - Film bude prvým Star Wars filmom, ktorý nebude vydaný spoločnosťou 20th Century Fox. O distribúciu sa postarajú Warner Bros. Pictures. (klayman)

• - V baru na Coruscantu narazíte na jazzově trylkující kapelu, která jako by z oka vypadla emzácké kapele z baru v Epizodě IV (1977). (Kailo)

• - Film bude prvým animovaným Star Wars filmom premietaným v kinách. (klayman)