Počítačově animovaný snímek ze světa Star Wars odehravající se za Klonových válek (mezi Epizodou II a III). V příběhu se objeví všichni hlavní hrdinové z předešlých filmů a pomalu se začnou objevovat další v připravovaném seriálu, který bude navazovat na film.

Před filmem už vnikl seriál Clone Wars, který byl však kreslený, takže nový film + seriál je spíš remake a bude jenom dál rozvíjet svět Star Wars za Klonových válek... (chmíří)

Jango_Fett

Nejdříve jsem četl knihu o Clone Wars, takže jsem myslel že film bude obsahovat více - General Grievous, Jar Jar na Rodii, zatknutí Nute Gunraye...atd. bohužel nic z toho se nekonalo. Pochybuji že by se toho tolik vystřihalo, takže odhaduji že zbylý obsah bude pravděpodobně v seriálu. Nicméně pokud pomynu tohle sklamání, tak film sám o sobě není špatnej, Určitě to funguje jako dobrý úvod k seriálu, ale řekněme si upřímě "Bude se vůbec u nás vysílat?". Děti shlédnou nakousnutý začátek příběhu, ale opět neuvidí zbytek. Takže jim opět bude vrtat hlavou o čem ty klonové války byli. Seriál je o dost lepší než samotný pilot. Některé díly jsou sice slabší, ale najdou se tu i suprové kousky. ()

Chen

Nebylo úplně nejšťastnější vyslat pilot ke Klonovým válkam do kina, ale zase taková hrůza to není. Jako obvykle jsem bral s rezervou přehnaně kritické reakce, které se tu objevují a Klonové války jsem zhlédl. Samozřejmě, že úvodní film k seriálu, který běží na Cartoon Network nebude temný jako Pomsta Sithů, to je ale překvapení. Ale je dostatečně akční a odsýpá. Je to odhlečená verze světa Hvězdných válek pro mladší, animace je proto záměrně dětinská a příběh není proložen hlubokými psychologickými momenty. To vše se dá překousnout, trošku (více) mi ale vadilo, že se příběh stáčí opět na Anakina a Obi-Wan Kenobiho a na ostatní Jedie není čas. A mimochodem, Ashoka zase není tak otravná, jak tu někteří tak rádoby vtipně hlásají. ()

Joe321

Tak nakonec to nebylo tak strašné, jak jsem se všude mohl dočíst. Vlastně jediné velké negativum je ta animace, která působí moc komiksově, což mě moc nevyhovuje, ale hlavně hodně odflákle. Příběh je na Star Wars řekněme standartní a nelze upřít tempo po celou dobu. Je to vlastně jen CGI verze předcházejících Clone Wars. Dokonce jsem se i párkrát usmál u hlášek robotů, které mi zrovna v hrané verzi vadily, ale sem mi docela sedly. -"You'll have to do better than that, my darling." ()

M.i.k.e

viděl sem teprve dnes a musím říct,že se zdaleka nejednalo o takové zklamání,jaké sem očekával.Příběhově to zapadá do nové trilogie a dojem je tak spíše kladný.Co film hodně sráží je vcelku úděsná animace,která určitě není hvězdných válek hodna.Pakliže to Lucas takto zamýšlel,asi nebude něco úplně v pořádku.Ahsoka pak minimálně do půlky filmu kandidovala na druhou nejotravnější postavu z celých SW.V celkovém hodnocení dávam za tři.Dlouho sem vzhledem k faktu,že se jedná o SW uvažoval o 4 hvězdách,nakonec je to ovšem někde mezi a animace rozhodla... ()

Pugo

The Clone Wars sú stále len Hviezdne vojny. Preto im nevytýkam niektoré trápne dialógy a tie "starwarsovské" pokusy o vtipy (neviem, či práve roboti by mali byť tí zábavní). Príbeh nie je bohvieaký a taktiež ani animácia nie je dychberúca. Vzájomné škriepenie medzi Anakinom a Ahsokou síce nie je až také otravné ako Ja Jar, ale je ho tu na celý seriál. Čo ma ale naozaj prekvapilo a zároveň potešilo bola akcia, ktorej je tu fakt požehnane. Už hneď prvý stret armád je vskutku slušný a originálny. Ten ale myslím si prebije dobýjanie pevnosti, kde je väznený (žiaľbohu roztomilý malý) Hutt. Štyri hviezdičky za to, že je to predsa len pilot k seriálu, ktorý síce nemá čo v kinách hľadať. Ale tak pán Lucas vie čo robí... ()

Petoss1

Neviem, nemôžem si pomôcť ale toto určite patrí do kategórie pre najmenších. Výsmech značky Star Wars to určite nieje, ale ani plnohodnotný film ktorý by rozširoval príbeh. 60% ()

JohnRambo

Čakal som som animovanú vtákovinu a ako fanúšik SW som sa veľmi bál. A musím sa priznať že som bol veľmi prekvapený a celkom spokojný. 80% filmu čistá akcia a sympatickí animovaní hrdinovia na čele s Anakinovou mladou padawankou. Mne osobne sa to veľmi páčilo a hneď ako sa film skončil doľahla na mňa nedočkavosť. Čo bude ďalej? Ako sa ešte SW rozvinú? Takže seriál, očakávam ťa! ===> Milujem to a nič mi nezábráni zvýšiť na 5* !!! ()

humanbeing

Klonové války vypadají jako počítačová hra, mají jednoduché dialogy a novou postavu, která jakoby vypadla z nějakého dětského seriálu - tahle negativa ale vcelku lehce zašlapuje zábavnost snímku a strhující děj - něco, o čem se může prvním dvěma dílům hraných Hvězdných válek jen zdát. 7/10 ()

cubajz

počítačová animace hvězdným válkám moc nesedí a navíc z celého filmu dýchá, že se jedná jen o vedlejší marketingový produkt celé série, který nemá pro příběh ságy žádnou valnou hodnotu. ()

C0r0ner

Chápu horší hodnocení, protože Klonové války jsou dost naivní. Ale nejsou vlastně celé Star Wars? Možná vadí animace, mně tedy rozhodně ne! Perfektní akce dobývání pevnosti na hoře, zajímavé postavy a krásné lokace. Pro mě to není o nic horší ani lepší, než hrané filmy. 90% ()

Lenka.Vilka

Moje oči si chvilku musely zvykat na animaci. Podle mě to způsobil fakt, že děj na začátku není s postavama, ale jde se hned do akce. A všechno to zároveň skáče do všech stran, takže to bylo náročnější. Ale potom se mi to v hlavě ustálilo a vlastně to bylo moc fajn. Po dějové stránce...no, byla bych hodně mimo, kdybych si stěžovala, protože tohle je klasický vzorec vyprávění, který je vlastně fajn, pokud je provedení ok. To se tady ale povedlo. Zároveň mě moc bavil humor mezi Anakinem a Ahsokou, ten byl fajn a občas jsem se zasmála poměrně upřímně, ne ve stylu: To je tak dětinsky roztomilý! Ale na druhou stranu je to zároveň trochu jednoduše podané a nikdy by mě nenapadlo, že napíšu: Proč tam bylo tolik akce? Trochu to tomu uškodilo. Což je fakt škoda, protože hned několik akčních sekvencí je hodné zapamatování. Fakt budu ráda koukat dál  :) ()

Morzael

Tak jsem to konečně viděl. Je to akce od začátku, až do konce. Grafika byla sice fakt příšerně nedodělaná, mohli si s tím vyhrát daleko víc, ale dalo se na to koukat. Jinak se mi tahle startovní epizoda nového seriálu líbila. Rozhodně se nedá měřit ve stupnici klasických Star wars epidzod. Ale jako počáteční epizoda víc jak stodílného seriálu si myslím, že svou kvalitu ještě ukáže, proto nebudu hodnotit tak přísně. ()

Fallen_One

On to vlastně je předfilm k velkému seriálu, který k nám možná i někdy dorazí, ale...nechci se dotknout SW fanoušků, ale nic moc to zrovna nebylo :-) ()

Martrix

Jako odrazový můstek pro vynikající seriál, to funguje vcelku dobře. Samozřejmě by se v seriálu našlo několik dvoj, nebo troj epizod, které by tento "pilot" hravě překonaly, ale zase...rok 2008, co by kdo chtěl? Co ale nefunguje vůbec, je český překlad... . Seriál jsem viděl s titulkami a ty jsou dělány s větším citem. Taková vcelku drobnost, jako je tykání si mladé padavanky se svým mistrem, dokáže změnit celé vyznění jejich vztahu. Jsem rád, že jsem tohle viděl až po shlédnutí celého seriálu. Nejsem si totiž vůbec jistý, jestli by mě od jeho sledování spíš neodradil...což by byla obrovská škoda, protože seriál je velepovedený. Slabé 3* ()

rizek2

Neočekával jsem nic extra ale toto? Zápletka banální, hrdinové nudní, animace ucházející. Ale oslovení typů : Skája a další přezdívky hlavních hrdinů mě utvrdily v tom, že tento film je určen primárně pro děti. Škoda pane Lucasi.. ()

Odhalila desátá epizoda Star Wars svůj název?

Odhalila desátá epizoda Star Wars svůj název?

05.11.2023

Další Indiana Jones

Další Indiana Jones

06.08.2008

Indiana Jones a království křišťálové lebky možná nebyla taková bomba, jak se očekávalo, ale každopádně ve světě film vydělal už téměř tři čtvrtě miliardy dolarů, což je suma, která ani hvězdy… (více)