Reklama

Reklama

Válka světů 2: Další vlna

  • USA War of the Worlds 2: The Next Wave
všechny plakáty

Obsahy(1)

Dva roky po invazi Marťanů na Zemi, představy a noční můry George'a Herberta se vyplnily. Oni se vrátili. Země byla opět napadena mimozemskou civilizací z kosmu. Tentokrát ale, armáda je nebude chtít zničit jen na Zemi. Chce si to s nimi vyřídit i na červené planetě MARS. (LIVINGDEAD)

Recenze (47)

Isherwood odpad!

všechny recenze uživatele

Nejúčinnější argument pro to, abychom si vážili Emmericha a možná i velkého Uweho. Zároveň je to důrazné memento pro filmová studia, která by měla zlý úmysl natočil adaptaci Half-Life jako typické videoherní béčko. Není to sice takové zvěrstvo jako 100 Millions B.C., ale ani potrhaný igelit představující vnitřnosti emzáka mi nezabrání další výtvor kluků z Asylumu odpálit, furt je to hlavně zdlouhavě nevtipná nuda. ()

Lateef odpad!

všechny recenze uživatele

Ne, tak na tohle do smrti nezapomenu, nejdementnější film, kterej jsem kdy viděl. Jak se můžu pustit do něčeho takovýho, když mám v kapse pět doláčů?? Hlavní postava George proto např. bydlí ve stejný chatrči, kterou obýval Dacascosův hrdina v I am Omega. Triky jsou příšerný, spousta záběrů je navíc použita ve filmu ve stejné podobě hned několikrát, což nesnáším i u totálních béček. Útroby mimozemského korábu pokrývají závěsy a igelity a celý vnitřek vydává stejné zvuky jako Adéla, která ještě nevečeřela. Do nějaký 50-tý minuty jsem si myslel, že když z filmu sundám nálepku Příšerné vizuály, zůstane mi něco, na co lze ještě jakžtakž koukat. Avšak zbytek je jen neuvěřitelně zasračkovanej zblitek, největší wtf, hnus, humus, hlen. Jestli chcete půl dne přemýšlet, jak může lidská bytost natočit něco takovýho, tak si to pusťte. Takovýhle kousky mě fakt zocelujou, budu připravenej na všechno. C'mon, jdu do dalšího kola, musím sehnat Street Racer... ()

Reklama

Rex Mundi odpad!

všechny recenze uživatele

Čerstvo po dopozeraní (v závere filmu som si pomáhala čítaním Premiere) mám v hlave taký galimatiáš a nervy totálne na dranc, že ani neviem čím začať a či má význam vôbec vymenúvať všetky zápory. Pri pozeraní tohto "filmu" môžete logiku spláchnuť do záchoda a vkus vyvracať hneď potom spolu so zdravým rozumom. Vydržala som to do konca len preto, aby som sa mohla s čistým svedomím vyzúriť (veď čo ak by táto perla aspoň na záver ponúkla nejaký naozaj inteligentný prvok?). Pri niektorých filmoch sa človeku zdá, že aj dve hodiny ubehnú ako voda - tu som pri cca 101 minútach mala pocit, akoby ubehli dva týždne môjho života!!!! Buééé, nikdy viac! Takéto "veľdiela" by sa mali demonštratívne páliť na námestiach. ()

LIVINGDEAD 

všechny recenze uživatele

++++Pár ..... mne tady namíchlo a proto dávám filmu 5 * JAKO PROTEST !!!!! ++++Já přiznávám, není to Holywoodský trhák a možná jsem i mírnější, protože jsem k filmu dělal titulky. (mimochodem důvodem bylo spoustu požadavků na tyto titulky!) Viděl jsem ho 3 x a některé scény i několikrát. :-) Ale hlavně jsem viděl stovky horších filmů než je War Of The Worlds 2 : The Next Wave! --->(Jako např. v poslední době : Výheň, Gabriel-anděl smrti, Botched, Temný obraz, Noční hlídka, The signal, 10 Million BC, Svatyně, 1942, Vítej v džungli, 2012 Doomsday, The Apocalypse, Gympl, Joshua, Dreamland, Blur, The Last Winter, Holka na hlídání, The Ferryman, Sublime, Zodiac, Zmizení, Grim Reaper, Uneseni, Patro smrti, Úplně mimo, Maryňák, Alien Express.... a mohl bych ještě týden pokračovat!) Má sestra film viděla a označuje ho jako odpad :-) ()

Dan9K 

všechny recenze uživatele

O něco lepší než jednička. Myslím, že je to těžce podhodnocené. Nebylo daleko ke třem, což už je pro mě dobrý film. Příběh se docela zajímavě vyvinul. Efekty mě neurážely. Dokonce ty z prostředí vesmíru a Marsu jsou celkem ok. Samozřejmě film sráží poněkud hurá scénář. Nejde až tak o dialogy, které jsou i v pohodě, ale všechno je to takové na honem, šité horkou jehlou a pak film působí naivně, viz například červí díra apod. Ale scény na Marsu byly vynikající, tajemné. Tohle opravdu není odpad. Nedávejte odpad jenom proto, že očekávate odpadní film. Škoda zbytečně béčkového konce. ()

Galerie (13)

Reklama

Reklama