Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Dva roky po invazi Marťanů na Zemi, představy a noční můry George'a Herberta se vyplnily. Oni se vrátili. Země byla opět napadena mimozemskou civilizací z kosmu. Tentokrát ale, armáda je nebude chtít zničit jen na Zemi. Chce si to s nimi vyřídit i na červené planetě MARS. (LIVINGDEAD)

Recenze (47)

picháček odpad!

všechny recenze uživatele

asi jediný film, ve kterém hrál hudební podkres po celou jeho stopáž. zřejmě proto, aby u toho člověk neusnul. má to otveřený konec. doufám, že na trojku se howell nechystá. nepamatuju, že bych kdy viděl něco více tragičtějšího. s chlapama z hospody jsem schopný natočit během týdne mnohem zábavnější filmek. ()

Lateef odpad!

všechny recenze uživatele

Ne, tak na tohle do smrti nezapomenu, nejdementnější film, kterej jsem kdy viděl. Jak se můžu pustit do něčeho takovýho, když mám v kapse pět doláčů?? Hlavní postava George proto např. bydlí ve stejný chatrči, kterou obýval Dacascosův hrdina v I am Omega. Triky jsou příšerný, spousta záběrů je navíc použita ve filmu ve stejné podobě hned několikrát, což nesnáším i u totálních béček. Útroby mimozemského korábu pokrývají závěsy a igelity a celý vnitřek vydává stejné zvuky jako Adéla, která ještě nevečeřela. Do nějaký 50-tý minuty jsem si myslel, že když z filmu sundám nálepku Příšerné vizuály, zůstane mi něco, na co lze ještě jakžtakž koukat. Avšak zbytek je jen neuvěřitelně zasračkovanej zblitek, největší wtf, hnus, humus, hlen. Jestli chcete půl dne přemýšlet, jak může lidská bytost natočit něco takovýho, tak si to pusťte. Takovýhle kousky mě fakt zocelujou, budu připravenej na všechno. C'mon, jdu do dalšího kola, musím sehnat Street Racer... ()

Reklama

Rex Mundi odpad!

všechny recenze uživatele

Čerstvo po dopozeraní (v závere filmu som si pomáhala čítaním Premiere) mám v hlave taký galimatiáš a nervy totálne na dranc, že ani neviem čím začať a či má význam vôbec vymenúvať všetky zápory. Pri pozeraní tohto "filmu" môžete logiku spláchnuť do záchoda a vkus vyvracať hneď potom spolu so zdravým rozumom. Vydržala som to do konca len preto, aby som sa mohla s čistým svedomím vyzúriť (veď čo ak by táto perla aspoň na záver ponúkla nejaký naozaj inteligentný prvok?). Pri niektorých filmoch sa človeku zdá, že aj dve hodiny ubehnú ako voda - tu som pri cca 101 minútach mala pocit, akoby ubehli dva týždne môjho života!!!! Buééé, nikdy viac! Takéto "veľdiela" by sa mali demonštratívne páliť na námestiach. ()

numan odpad!

všechny recenze uživatele

Parta ochotníků z nějaký emerický Horní Dolní si přinesla do opuštěný fabriky spoustu plastu, ale někde zapomněli scénář i režiséra - a vzhledem k tomu, že ani jeden z nich neumí hrát, dá se tahle hoďka a půl brát jen jako srandovní školní pásmo, prostříhaný občas záběry z nepříliš povedený počítačový kosmický gamesky. To snad ani nikdo dospělej s IQ nad 20 nemůže brát vážně. :) ()

maverick10 odpad!

všechny recenze uživatele

Ve vyctu veci co vytknout drive, zda spatny herecky vykon vsech zucastnenych, jejichz herecky projev byl strnulejsi nez vykony vetsiny pornohercu. Nebo snad neoriginalni pribeh s fascinujicim scenarem, nad kterym by se podivoval i nemy Bobes. Nebo snad .... ne nema cenu se rozplyvat nad zaplavou sracek, kterymi se honosi tohle veledilo, ktere vytvoril clovek s horsi hereckou reputaci nez Paris Hilton. ()

Galerie (13)

Reklama

Reklama