Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Dva roky po invazi Marťanů na Zemi, představy a noční můry George'a Herberta se vyplnily. Oni se vrátili. Země byla opět napadena mimozemskou civilizací z kosmu. Tentokrát ale, armáda je nebude chtít zničit jen na Zemi. Chce si to s nimi vyřídit i na červené planetě MARS. (LIVINGDEAD)

Recenze (47)

picháček odpad!

všechny recenze uživatele

asi jediný film, ve kterém hrál hudební podkres po celou jeho stopáž. zřejmě proto, aby u toho člověk neusnul. má to otveřený konec. doufám, že na trojku se howell nechystá. nepamatuju, že bych kdy viděl něco více tragičtějšího. s chlapama z hospody jsem schopný natočit během týdne mnohem zábavnější filmek. ()

darkrobyk 

všechny recenze uživatele

Už nemáme žádnou letku, armádu, domobranu. Přesně tak! Chceš se opít? - Kdo zná filmy od Asylum, musí jasně vědět, do čeho jde. Levné napodobeniny komerčně úspěšných snímků jsou jeho doménou. Ano, mix Války světů a Dne nezávislosti je jedním z nich. Na druhou stranu jsem se až tak nenudil, film utekl rychle. Scény v kosmické lodi mají napětí a samozřejmě je jasné, že vše musí dopadnout dobře. Sice moment, kdy na lodi zůstala spousta lidí, ač kapitán letky tvrdil, že je všechny zachrání, mi přišel mimo mísu, ale s nelogičnostmi se musí počítat. Bojové scény vypadly z nejlacinější počítačové hry, herci předvádějí ochotnické divadlo a marťanské stroje si vystačily s několika opakujícími se záběry. Na druhou stranu vzniknout to v 80. letech, šlo by o běžné průměrné béčko. Mizerné, ale ne odpadové, alespoň pro mne. ()

Reklama

Booman odpad!

všechny recenze uživatele

Tak tohle bylo moc. Nechutný efekty, herecký výkony jak ze školní besídky, děj se rovnal nule a jedinej důvod proč jsem viděl tuhle sračku asi až do půlky bylo to, že jsem se docela bavil při sledování toho cirkusu na kolečkách. Stejně jako by člověk měl vidět ty nejlepší filmy a mohl si říct, tak takhle vypadá dobrej film, tak by měl vidět i takovouhle zhůvěřilost, aby si mohl říct, tak tohle je ješte furt film. ()

L_O_U_S odpad!

všechny recenze uživatele

Když jsem se před pár dny díval na první díl, netušil jsem, že existuje i druhý a že ho za pár dnů budou dávat na Barrandově. Tentokrát dávám bez milosti odpad. Nedodíval jsem se. Možná mi na konci něco ušlo, hodně se tam mluvilo o cestování v čase, takže je možné, že veškeré rozdílnosti oproti jedničce byly vysvětleny právě na konci filmu. Georgeova žena se v druhém díle nevyskytuje, takže tentokrát divák neuvidí žádné kozy. Pokud si dobře vzpomínám, měly mimozemské transportéry v prvním dílu šest nohou, takže netuším, proč mají v druhém díle nohy jen tři. Největší záhadou je pro mě ale změna pohlaví Georgeova potomka, který byl původně dívka a teď je kluk. Nejspíš se jedná o chybu dabingu, Alex je přece jen mužské i ženské jméno a k záměně mohl přispět i jeho androgynní vzhled, ale pokud si dabéři nedokáží pohlídat něco takového, je to smutné. Dále je směšné, že ačkoliv dokázali tvůrci (jinak naprosto mizerných) efektů vytvořit stovky stíhaček, z důvodu nízkého rozpočtu se podíváme do kokpitu tak maximálně dvou. Ze stejného důvodu pak film působí neskutečně vyprázdněným dojmem, kdy se o záchranu světa starají dva vědátoři v improvizovaných podmínkách a lidskou tvář aby člověk pohledal. Režie se tentokrát ujal sám C. Thomas Howell, představitel hlavního hrdiny, což by jinak mohla být zajímavá změna, ale u takovýchhle filmů je to úplně jedno. (1 170.) ()

Rex Mundi odpad!

všechny recenze uživatele

Čerstvo po dopozeraní (v závere filmu som si pomáhala čítaním Premiere) mám v hlave taký galimatiáš a nervy totálne na dranc, že ani neviem čím začať a či má význam vôbec vymenúvať všetky zápory. Pri pozeraní tohto "filmu" môžete logiku spláchnuť do záchoda a vkus vyvracať hneď potom spolu so zdravým rozumom. Vydržala som to do konca len preto, aby som sa mohla s čistým svedomím vyzúriť (veď čo ak by táto perla aspoň na záver ponúkla nejaký naozaj inteligentný prvok?). Pri niektorých filmoch sa človeku zdá, že aj dve hodiny ubehnú ako voda - tu som pri cca 101 minútach mala pocit, akoby ubehli dva týždne môjho života!!!! Buééé, nikdy viac! Takéto "veľdiela" by sa mali demonštratívne páliť na námestiach. ()

Galerie (13)

Reklama

Reklama