Komentáře uživatelů k filmu (2 395)

 • Radyo
  ***

  Je to nářez, to každopádně. Něco do sebe to mělo nejen po akční stránce, to každopádně. Ale na víc jak 70% to prostě nevidím, to pardon. Jak tady v podstatě píše hirnlego, i já mám určitou mez u dětských rolí, co je ještě OK a co je už za čarou, no a ta malá holka sice hrála skvěle, ale na mě to bylo moc - působila až děsivě (což asi mělo částečně svůj smysl) a děsivost podle mě k dětem prostě nepatří. Asi jsem staromódní... Ale když se oprostím od té holky a budu se zaobírat jen dějem, je to určitě slušná akčňárna s několika zajímavými momenty, která si řadu svých fandů (jak vidno zde podle komentářů) najde.(17.3.2013)

 • golfista
  *****

  Už předem jsem byl přesvědčen, že se mi něco takového (už vzhledem k mému věku :) nemůže líbit.... Takový nářez jsem ovšem nečekal. U tohohle filmu se dají zažít emoce téměř všech druhů. A střídají se v tempu, které je napoprvé snad až příliš .... Matthew Vaughn je skvělý režisér se spoustou originálních, neotřelých nápadů, které nám - filmovým fanouškům přinášejí opravdovou radost. V několika momentech filmu jsem se přistihl, že bych nejraději "hýkal" nadšením ... a to se mi fakt často nestává .... :)(19.8.2010)

 • verbal
  *****

  Kdyby mi ještě včera někdo řekl, jak sexy jsou jedenáctileté holčičky, napráším ho za pedofílii. Teď tady zlomeně sedím a přemýšlím o kastraci nebo ústavní léčbě. Od nynějška po setmění toužebně hledím k obloze, kdy už na ní starostova kancelář zase rozsvítí speciální symbol ve tvaru obrovského čuráka. PS: Přesně takhle by to vypadalo, kdyby Quentin natočil Watchmeny...(8.5.2010)

 • Cival
  *****

  Chtěl bych být Claudií Schiffer! Mít za manžela Matthew Vaughna, nechat ho skládat poctu mé kráse přímo na stříbrném plátně a navíc v tak nakopávajícím bijáku, že se tomu těžko věří. Nenechte se ošálit cool pubertálním pozlátkem. Kick-Ass je velmi vyspělým žánrovým crossoverem, odvážně pracujícím s comicsovými zákonitostmi - napadá je zezadu i je drze využívá. Navzdory všudypřítomné nadsázce se Kick-Ass může pochlubit chytlavě vystavěným příběhem, v němž se emoce daří vymámit i na úkor přepálených strašáků v legračních kostýmech, gradace funguje na výbornou a finále je přímo snové. Jenže není to jen akčňák na efekt, jatka s účelem pro účel, ale fantasticky jistě uchopená smršť, jejíž každé ťuknutí bokem (do hrdinských báchorek, YouTube, módních trendů a popkultury obecně) filmu přidává na trefnosti. Kick-Ass je Spider-Manem pro dekádu Facebooku a Klubem rváčů v kontextu kreslených povídaček. Lahůdka.(19.5.2010)

 • kOCOUR
  ****

  Pohádka o tom, že McLovin zůstane navěky McLovinem a z Aarona Johnsona vyroste brzy nový Michael Cera. Jinak v podstatě to, co se čekalo - velmi zábavná, vtipná a barevná podívaná, které přesně vyplňuje šablonu moderního entertainmentu. Osobně mi šmakuje a moc. Neumím se ale zbavit pocitu, že to mohlo být ještě o velký kus chytřejší, stylizovanější a "přesahovější", přestože i tak je to chytré a stylizované až na půdu. Tak možné v tom druhém díle - ostatně ani Spider-Man nebyl napoprvé stoprocentní. 80-90%.(8.4.2010)

 • Galadriel
  *****

  Snad největší překvapení loňského roku, skvěle stíravé a ironické, naprosto střelené, ale i pohodové a neskutečně vtipné. Na druhou stranu je to přesně ten typ filmu, ze kterého budete buď nadšeni, nebo ho po půl hodině vypnete se slovy, že větší hovadinu už jste dlouho neviděli. Navíc Nicolas Cage si tu zahrál nejlepší roli za posledních minimálně 10 let....(28.2.2011)

 • Matty
  ****

  Guilty „fucking“ pleasure. 85% Zajímavé komentáře: Marigold, Flipper, Mertax, Botič, Rosomak, Kaluž(30.4.2010)

 • Isherwood
  *****

  Brada dolů, palce nahoru. Matthew Vaughn je mi sympatický už jenom svým přístupem k filmování, samotným výsledkem sympatie však vysoce převyšuje. Kick-Ass má všechno, co správné popkulturní filmové dítko své doby má obsahovat – losery, internet, komiksy, střelený humor, absurdní násilí a vrchovatou porci nadhledu. Vtěstnat tohle do jednoho mixu, vypulírovat vizuál a do playlistu naházet přesně padnoucí muziku, nešlápnete vedle. Pochybuju, že letos v kině narazím na hudebně a střihově našlapanější scénu, než je FPS přestřelka ve skladišti. Jinak, Nicolas Cage zase ve formě a Chloe Moretz je nejroztomilejší zlatíčko. Edit: Film roku nakonec ne (Social Network je přeci jenom trošku jiný kalibr), ale nejstylovější pecka rozhodně.(11.5.2010)

 • J*A*S*M
  *****

  První věc, která se vyloženě nabízí sem napsat (kvůli českému překladu jména Kick-Ass), je něco v tom smyslu, že Kick-Ass je nářez. Jakkoli je takové vyjádření plytké, stoprocentně platí. Příběh byl nakonec pojat vážněji, než jsem čekal, nepřestávám se divit, že ten film, uvážím-li vážné vyznění a obrovskou dávku nadhledu v průběhu, vůbec drží pohromadě. Pochválit by se dalo v podstatě úplně všechno, zvlášť vyzdvihnu soundtrack, který je snad vůbec nejchytlavější za dlouhých několik měsíců. V únoru jsem se po zhlédnutí Shutter Islandu obával, že se mnoha tak dobrých filmů již letos v kině nedočkám... a vida - minimálně jednoho ano. 100% PS: Sledování Kick-Ass společně s nějakým moralistou by mohla bejt dobrá sranda.(14.5.2010)

 • Malarkey
  ****

  Nebejt tý zabijácký holčičky a jejího tatíka v podání Nicolase Cage, tak je tohle úplně obyčejnej film o podprůměrným lůzrovi. Dohromady to má ale nákop jako prase. Je vidět, že se tvůrci nebáli a násilí tam nacpali prakticky do každý scény. Al Kájda může jenom tiše závidět. Každopádně to ale díky muzice šlape jako po másle a i když v dnešní době je přecpáno komiksových filmů, tak to určitě pobaví. Klasický hrdina prostě už nebaví, tak to trošku stočí proti sobě. Proč vlastně ne. Hodnocení tady odpovídá víceméně za sebe. Na plný počet to ale necítím. Líbilo se mně to, ale pořád v tom upřímném a překvapivém násilí nevidím nic tak originálního, abych z toho byl hotovej jako většina zdejších uživatelů.(15.6.2010)

 • Cervenak
  *****

  Až do vyzbrojovačky pred záverečným masakrom veľmi príjemných 8/10 (v podstate je to perfektná adaptácia, pretože je to dejovo a vlastne i celkovým vyznením úplne inde ako predloha, ale zároveň je to stále "ten Kick-Ass"). Potom začal hrať Ennio (Ennio funguje vždy) a z Kick-Ass sa stal film s najlepšie vygradovaným akčným vyvrcholením od Vitajte v džungli.(25.4.2010)

 • Enšpígl
  ****

  Na to, že mě tenhle film byl doporučován ze všech stran jsem čekal větší šlágr. Co byl neskutečnej šoking, byla ta malá holka, och tak film ze mě ještě udělá pedofiláka nebo co, ale ona prostě byla naprosto k sežrání, hned ta první akční scéna s ní byla bezchybná. Jedenáctiletá holčinka se to napochoduje do gangsterskýho doupěte s fialovou parukou, probodne jejího šéfa a po zuby vyzbrojená s klidem anglána zahlásí "tak co vy kundy", no v tu chvíli jsem se zamiloval. Dětská herečka Chloe Moretz zahrála svoji holčičku takovým způsobem, že i blištivější jména jejich dospělejších kolegů proti ní vypadali jako prodavači zmrzlin co se zrovna připletli na natáčení filmu. Jo a ta holčička mě děsně připomínala uživatelku Faidra, takhle nějak si tuhle zdejší skvělou uživatelku představuju, samozřejmě včetně škrabošky přes kukadla a fialový paruky. Ostatní postavy byli proti "faidře" jak auto bez oleje a dost nudily, navíc hlavní hrdina byl sympatickej asi jako čerstvě popíchanej včelař. Obsahově to nebylo špatný, akční scény taky skvělý a hudba ještě skvělejší, jen je škoda že se v druhé částí stavila na kávičku tetička nuda a vysosávala z filmu tu lahodnou ostrou příchuť.(27.5.2010)

 • Djkoma
  *****

  Pokud se Matthew Vaughn ve Stardustu dotkl hvězd, v Kick-ass nakopal všem divákům zadky a ti mu za to ještě ve stoje aplaudují a chtějí víc! Stejně jako já:). Nehorázný nářez v každé minutě, který dává vzpomenout hromadou pop-kulturních odkazů na všechno možné od Jamese Bonda až po méně nadčasový Lost. Tempo filmu je opravdu úžasné,s tejně jako kadence humorných scén/hlášek dokonale okořeněná trefným obsazením (HG a BD jsou nejvíc nejlepší hrdinové mého komiksového světa a jejich vztah je naprosto dokonalý). To nemluvím ani o skvělé hudbě, která je občas lehce vykrádána, ale s úctou (viditelně lze surfovat na Slunci i ve tmě:)). Nechybí ani trocha přesahu, kritiky světa, který se na svět dívá skrze youtube, aniž by řešil skutečné problémy stejně jako většina sousedů za okny, co se radši nedívá, když nějaký místní grázl někomu probodává břicho. Aby to nevyznělo příliš nadšeně, dvě scény mě osobně celek trochu srazily a obě jsou v závěru (do koncepce filmu sedí, jen mě prostě přišli už moc...). Celkově? Víc jak 100 minut skvělé komiksové zábavy, která není pro každého, není a ani nechce ýt realistická a potvrzuje, že Vaughn je génius, co se nikoho a ničeho nebojí. PS: nemám rád hype, ale tohle se stalo kultovním asi po pěti minutách:)(10.5.2010)

 • T2
  *****

  Rozpočet $30miliónovTržby USA $48,071,303Tržby Celosvetovo $97,527,535Tržby za predaj Blu-ray v USA $14,408,936 //počet predaných kusov 847,222Tržby za predaj DVD v USA $24,266,569 //počet predaných kusov 1,196,143║ __SUPER-SUPER-SUPER NÁREZ!!!__ Roztomilo drsný superhrdinský úlet. Matthew Vaughn je fakt macher. /100%/(16.1.2011)

 • Marigold
  *****

  Brutální nářez s akčními scénami, které svou nápaditostí a výtvarným řešení nakopávají prdel většině "vážně míněné" konkurence. Jenže on i Kick-Ass je svým způsobem vážný film, který možná mnohdy nasedá na tarantinovského plnokrevníka čiré brutality a pulpových orgií, ale v jádru má taková hezky čisté srdce plné odvahy a civilnosti. Našel bych pár věcí, které se mi nezdály úplně košér, ale odmítám si kazit radost z té ryzí filmařské hostiny, kterou Matthew Vaughn navařil. Kick-Ass má koule jak Jirka Lábus a díky některým scénám (stroboskopová přestřelka, Big Daddyho čistka, Kick-Assova bolestná iniciace) řadím tuhle divokou jízdu mezi nejlepéší komiksové adaptace všech dob. I proto, že se do toho tvůrcům podařilo dostat královskou porci komiksové svobody a hravosti. Kdo to letos překoná? OK, cunts, let´s see what you can do now!(5.5.2010)

 • Renton
  *****

  Scénář: Jane Goldman, Matthew Vaughn .. Počkejte, až zjistí, co ve mně je. ___ Wanted 1.5 _ ♥! Nářez! Kick ass! Tady nemohu rozhodně nijak, než jen chrlit ódu. Jinak mi dá Velký taťka i s úchvatnou dcerkou na prdel... Veselé, hravé, drzé, efektivní, cool, současné. Papírová předloha se za svůj filmový přepis vůbec nemusí stydět, ba co víc, podařilo se z látky vytřískat maximum a ještě mnohé přidat. Matthew Vaughn jen potvrzuje svoji tvůrčí extra třídu, chrlí nápady, drží si nadhled a k ruce mu výborně jdou i hrátky s vizuálem (Kryptonit), stylem a vyprávěním, které doplňují lahodné hudební kousky (Sunshine vždycky:-*). Nicolas Cage si konečně (a hodně dobře) zahrál v pořádném comics movie, za velkou pozornost stojí také démonický padouch Mark Strong, ale i tak jsou zcela převálcováni mladším hereckým ansámblem, kterému famózně kraluje hvězdička Chloe Moretz.. Resumé: Absolutní guilty pleasure comics orgie. Nejlepší filmový počin jarní sezóny a pravděpodobně i roku! Další kino projekce jsou vyloženě povinnost.. 100%. _ BlackBox projekce + pár dalších..;-) ___ ☼ FILM ROKU(2.5.2010)

 • larelay
  *****

  Myslim, ze ja mam jasno o tom, co sa stane filmom roka v mojej vlastnej sukromnej kategorii "Ostatne filmy, ktore sa vymykaju z kategorie mojich milovanych dram", cize vsetko cez horory, komedie, akcnaky. Pochybujem, ze Kick-Ass este niektory z tohtorocnych filmov prekona a dufam, ze kazdy, kto videl tento film to pochopi a uvedomi si, co vlastne videl, pretoze z tohto filmu sa stane klasika. Zaciatok je uplne famozny, prskala som smiechom, rozplyvala som sa nad hlaskami a nad pohodovostou, akou je to natocene. Stredu filmu chybal trosku drive a ubral nohu z plynu, ale to bolo len falosne ucicikanie divaka, aby to nakoniec poslednu pol hodinu rozprudil tak, ze vas zdvihne zo sedacky. Ja sa teda v akcnych filmoch nevyznam, ani v komiksoch, ani vo filmoch typu Superbad a podobne, ale akcna scena v tme, v ktorej hra hlavnu ulohu HitGirl je podla mna to najlepsie, co sa v tom zanri dalo za posledne roky vidiet. Pre mna neuveritelne predstavenie, zopakujem si to nie raz, ale aj dvakrat. /// "Pussypatrol Phones, money!" :D(19.4.2010)

 • Radek99
  ***

  Absolutní hype. Nadsazený příběh o tom, jak jedenáctiletá holčička bez superschopností vyvraždila newyorskou mafii aneb variace na prepubertálního Kill Billa... Konkurečnímu Defendorovi nesahá tenhle vyhypovaný ,,nářez" ani po kolena... Podobné filmy: Defendor, Scott Pilgrim proti zbytku světa(15.5.2010)

 • DaViD´82
  *****

  Nomen Omen. Komiksárna o děckách, která však pro děcka ani v nejmenším není. Přetéká totiž hektolitry krve, vrší se v ní haldy usekaných končetin a jedenáctiletá holčička tu jen tak mimochodem během masakrování desítek těl na porážku cedí sprostá slůvka s takovou kadencí, že i Pohlreich by se uraženě klidil do koutku. A světe div se, přes vše výše zmíněné to není myšlenky prosté a jakkoli je to zpočátku odvázané a vtipné, tak to naprosto plynule přejde v seriózní a velmi hutnou záležitost. Matthew Vaughn prostě i do třetice dokazuje, že je svůj a to hodně svůj. Což je dobře, hodně dobře.(29.4.2010)

 • KarelR
  *****

  Jako kdybych poprvé viděl Spider-Mana... respektive jeho stokrát víc cool verzi.(21.4.2010)

 • Superpero
  *****

  Nejkomiksovější ze všeho komiksového a zároveň fakt boží.(20.5.2010)

<< předchozí 1 2 3 4 31 61 90 120
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace