StarDance aneb když hvězdy tančí

(pořad)
TV spot 3
Taneční / Hudební / Soutěžní
Česko, 2006, 63x75 min

Režie:

Roman Petrenko

Účinkují:

Marek Eben (moderátor), Tereza Kostková (moderátor), Aleš Háma (moderátor), Mahulena Bočanová, Jan Čenský, Jana Švandová, Roman Vojtek (více)

Známé české osobnosti pod vedením profesionálních tanečníků pilně trénovaly, aby zaujaly nejen porotu, ale především diváky. Předváděly brilantní taneční kreace, které byly v mnoha případech vykoupeny desítkami bezesných nocí, litry potu a modřinami. Těšit se můžete na skvostné taneční výkony, světové hity v atraktivním podání Martina Kumžáka a jeho Moondance Orchestry, luxusní zábavu, výroky nesmlouvavé odborné poroty i hlášky pohotových moderátorů! (Magic Box)

Pinkie_

Tanec mám strašně ráda, a i když jsem se na předešlé řady nekoukala, až teď s osmou řadou jsem začala, tak mě to hodně baví, a přijde mi to jako velmi zábavný a velmi povedený pořad. Jeden z mála českých abych řekla pravdu :) Xfactor nebo Československo má talent mi přijde o hodně tříd níž. Nicméně mi přijde dost smutné, že většina hodnotících lidí tady vůbec ráda tanec nemá, odsuzuje vůbec koukání na něj a proto dávají špatné hodnocení. To je stejné jako kdybych já hodnotila fotbal, hokej, a různě takovéhle ''hodadiny'' podle mě odpadem, jen proto, že mě to absolutně nebere. ()

Anubiska

První ročník,kdy se dívám,a hned trefa! Doufám,že to Lukáš Pavlásek vyhraje! Jen a pouze za něj tři hvězdy,jinak by se ta snobárna asi nedala vydržet! A hlavně,o lesk se stará firma Preciosa,to mě dostává nejvíc! ()

Artess

První řada byla dokonalá, druhá a třetí taky moc fajn, pak jim ale došly nápady a kromě páté, kde se jim podařilo ještě dát dohromady docela zajímavý lidi, už se na to moc koukat nedalo, ikdyž to pořád moderoval marek Eben. ()

Martin29 odpad!

To už bych se radši díval na mísu ze záchodu jak se tam točí voda dokola, když člověk spláchne než znovu na takové sračky. ()

+sfinx+

Na IDNESu jsem od tamních kokůtků četl, jak je úžasné, že pořad jde dál a v čele s Ebenem, který by je absolutně nezajímal, kdyby si jednou nevystřelil ze Zemana. Od té doby je to jejich hrdina - to mi tak trochu připomíná současnou Brady story. Marka Ebena mám rád (Zemana také) a pro něj a tu úroveň, která strčí ostatní soudobé "soutěže" do kapsy dávám ty hvězdy. Ale nad průměr to nebude, někteří vítězové zkrátka vyhrát neměli - ať už mladá blbá vítačka okupantů, opilecká Bolkova nehoda nebo Mamba. Trochu lituji i hudebního doprovodu - ne, že by Dasha a spol neuměli zpívat, ale když slyšíte originál na tréningu a pak tu živou podobu, jen těžko lze konkurovat. Ani Kostková a porota kvalitám neubírá. ()

Milonak

Nezáživná uspávací záležitost moderovaná rádoby "elegantním" Ebenem s "humorem" na úrovni 10letého dítěte ze sedmdesátých let a nesympatickou kolegyní Kostkovou. ČT kolem toho dělá obrovský humbuk, protože se - stejně jako všechna komerční média - ráda přiživuje na falešné popularitě všelijakých "známých" lidí alias celebrit. Zdlouhavé, nezáživné, neustále opakující se "zábava" se spoustou odpuzujících individuí ať už v porotě nebo mezi soutěžícími. ()

wistar

HODNOTÍM 11 ŘADU ! pokud se rádi koukáte na tance a nevadí vám, že tam tančí známí herci a je t show NIKOLIV SOUTĚŽ JAK SI NĚKTEŘÍ MYSLÍ,tak vás to bude zřejmě docela bavit. V porotě je nejlepší Geňa a i když je někdy trochu trapný, tak se u jeho fórků zasmějete i nahlas. Grexler i rázný chlopčík v pořádku, zaostává jen nudný tománek. Marek Eben moderuje tak 50 na 50, někdy je opravdu vitpný a jindy trapný. Kostková je sice spolu s Ebenem fajn, ale sama na pódiu je trochu nešikovná. Není vtipná a klade nezajímavé otázky. ()

Ivana09

Na Stardance koukáme skoro od samého počátku. Je vidět pokrok v technologii v úvodní znělce, propracovanost kostýmů a Martin Kumžák s tou jeho rukou je taková klasika. Dnešní, tedy 12. řada, 1. díl byl trochu amatérský. Znělka krásná, ale ozýval se místy šum, některé kostýmy připomínaly cirkus, jiné zase byly krásné. Tento ročník jsou jen tři porotci, pan Chlopčík, Tatiana Drexler a Geňa. Ten to hodnocení vždycky odlehčí, že páry nemusí mít tak špatný pocit z hodnocení. Škoda, že porota není čtyřčlená. A bohužel, není to jen o tanci, ale hlavně o oblíbenosti u diváků. ()

Tvůrci Samotářů natočili kontroverzní seriál

Tvůrci Samotářů natočili kontroverzní seriál