StarDance aneb když hvězdy tančí

(pořad)
TV spot 2
Taneční / Hudební / Soutěžní
Česko, 2006, 63x75 min

Režie:

Roman Petrenko

Účinkují:

Marek Eben (moderátor), Tereza Kostková (moderátor), Aleš Háma (moderátor), Mahulena Bočanová, Jan Čenský, Jana Švandová, Roman Vojtek (více)

Známé české osobnosti pod vedením profesionálních tanečníků pilně trénovaly, aby zaujaly nejen porotu, ale především diváky. Předváděly brilantní taneční kreace, které byly v mnoha případech vykoupeny desítkami bezesných nocí, litry potu a modřinami. Těšit se můžete na skvostné taneční výkony, světové hity v atraktivním podání Martina Kumžáka a jeho Moondance Orchestry, luxusní zábavu, výroky nesmlouvavé odborné poroty i hlášky pohotových moderátorů! (Magic Box)

Tumbik

Přidávám ještě jednu hvězdu díky Pavláskovi :D (2015). Když jsem byl menší, tak si pamatuji, že mě to i celkem bavilo, pamatuji si, že jsem jeden čas fandil Vojtkovi, který to pak i vyhrál. Měl jsem neskutečnou radost :D. 80% ()

maara666 odpad!

Nástupce Ein Kessel buntes. Laskavá a veřejnoprávní "soutěž", ve které o nic nejde. Nezáleží na tom, kdo vyhraje, ani jak kdo tancuje. Nezáleží ani na hodnocení poroty. Většinou vyhraje ten nejsympatičtější. Delší sledování pořadu mě uspává, vůbec nechápu, že ČT může natáčet stále další řady - když je to všechno stále úplně stejné ! ()

R.E.M.

Proč jsem už před lety dala pořadu 5 hvězdiček? A stále na nich tvrdošíjně trvám. Prvním a patrně hlavním důvodem je, že miluji tanec, mám zážitek z dobré/krásné/vtipné choreografie, pokochám se účesy a šaty... Jsem nadšená, že se takový pořad (i když model je převzatý ze zahraničí) v ČR vytváří a vysílá. Humor M. Ebena mi k takovému typu taneční soutěže pasuje. V každém z ročníků jsou soutěžící, kteří nejen poctivě trénují, ale umí předvést velmi pěkný amatérský výkon, s poutavou choreografií. Pokud jsou navíc charismatiční, příjemní..., pak mají mé sympatie a ráda se i opakovaně vracím k jejich tanečnímu vystoupení. Uznávám, jsem zcela objektivně zaujatá, takže lehce přivírám oči před prohřešky a fatálními kopanci kamery i osvětlení, vnucenou reklamou, přespříliš blyštivými šaty (méně je často více)... Přivírám oči, ale nezapomínám. ()

darthhomer2 odpad!

BLBOST!!!Porota která chválí úplně všechno i ty nejhorší výkony,pouštení nezáživných treninků tanečníků,marek eben to zachranuje trošičku ale kostková to kazí oba to šíleně natahujou.Člověk se zasměje jednou za 75 minut.Hudba je dobrá ale zbytek je na prd. ()

D1705

Keby to bolo aspoň trochu vtipné. Ale nie, nebolo. Aj počet párov bol malý-len 8. Už aj menšie Rakúsko alebo Slovensko malo viac a predsa Česi majú more celebrít. Ale aspoň moje obľúbené bodovanie a každotýždenný vyhadzov u mňa zabodoval. ()

Sashmen13

Not bad, ale stejně k čemu porodce když ovšem rozhodují hlasy diváků? Myslíte, že většině záleží jak tancují? Ne, jde hlavně o to, jak je diváci mají rádi (nebo nemají podle některých účastníku). Dobrej nápad, naprd koncept. ()

mcamino

Jako fanoušek tance se rád podívám. Často jsou tam (především herecké) osobnosti, které mám rád, to je zpříjemnění pořadu. ()

FuLister

Moc nechápu zdejší negativní komentáře. Podle mého se jedná o jeden z nejlepších pořadů takovéto kategorie. Je to vtipné, napínavé, inteligentní, dá se na to dobře koukat a ještě to můžete jako divák ovlivnit. Navíc je pěkné sledovat jak se většina postupně lepší a lepší. Určitě top televizní zábavy. ()

Liberi odpad!

Párkrát jsem byl povinnen dívat se na pořad na ČT 1, a během každého reklamního bloku minimálně třikrát zazněla znělka tohoto paskvilu plného nevkusu a trapných hvězdiček z českého rybníčku... Od té doby tu zasranou znělku nemůžu dostat z hlavy! Takže pěkně děkuji za tuhle nevkusnou infekci mých mozkových buněk... ()

Mzetko

Rozhodně jedna z našich nejlepších reality show. Celebrity sice moc nemusím, ale je zajímavé sledovat, jak se tito taneční amatéři každým dílem zlepšují. Navíc Marek Eben je výborný moderátor a bavič a celým pořadem skvěle provádí. Myslím, že si tento pořad zaslouží vyšší hodnocení než je zde uvedené, tanec je zábava a rozhodně se radši podívaám na StarDance než na x-té reprízy filmů na ostatních kanálech. ()

LeChatNoire

Nechápu tak nízké ohodnocení tohoto pořadu a už vůbec komentáře uživatelů, který tu jen plivou špínu. Snad je pro to jediná omluva - totiž absolutní taneční negramotnost. Já jako milovnice tance a z části tanečnice tento pořad hodnotím naopak velmi vysoce. Už jen z toho důvodu, že tance je v tamějších televizních stanicích opravdu málo, pokud tam vůbec nějaký je. Ráda sleduji taneční páry, obdivuji umění tanečníků i snahu a mnohdy i talent soutěžících, stejně jako jejich nádherné kostýmy. Mrzí mě, že většina lidí u nás tanec doposud nedokáže docenit, natož pak televizní pořad, který se mu věnuje. Tak se jen potvrzuje naše známě a pověstné kulturní barbarství. Ono možná, kdyby ti lidi, co tu mají plnou hubu rádoby chytráckých keců, pochopili a zkusili, co je tanec za dřinu a posléze zažili ten neuvěřitelný a neskonale povznášející pocit na jevišti, pak by pravděpodobně změnili názor. Ale to by se nejdřív museli být schopni naučit alespoň kroky valsu....ale hlavně,že tu umí všichni psát, jak je tenhle pořad strašně na hovno :-) ()

Nepl

Výstavní kousek, který ČT rozhodně jméno nekazí, a to přesto, že minimálně jednou hvězdou se na hodnocení podílí sám pan Marek Eben. Ačkoliv reality show, ukazuje lidskou dřinu a úspěchy lidí, kteří pro něj spoustu obětovali....narozdíl od jiných reality show, kde se lze k výhře prochlastat..... ()

Josie7

Nejlepší zábavný pořad ČT! Noblesa, elegance, krásné šaty, nevtíravě vtipný Marek Eben, atmosféra odpovídající tanečnímu umění. A v neposlední řadě některé skvělé výkony soutěžících po několikaměsíčním tréninku. ()

james47

Já se třeba divím nízkému hodnocení zdejších uživatelů. Toto je seriál, který mě jako malého neskutečně bavil a na který se (ikdyž už míň, ale stále) rád podívám. Marek Eben je podle mě naprosto úžasný jako vždy a vždy to pozvedá svými dokonalými vtipy. StarDance VII je podle mě už slabší, ale jinak všechny předchozí ročníky rozhodně stálo za to. ()

Tvůrci Samotářů natočili kontroverzní seriál

Tvůrci Samotářů natočili kontroverzní seriál