V den svatby je Sára zatčena federály za vraždu Michaelovy matky a zavřena do ženské věznice. Generál Krantz, který v mužské části vězení čeká na popravu, vypíše odměnu 100 000 tomu, kdo Sáru zabije. Michael nemá jinou možnost než jí dostat ven… (liquido26)

aLCaP0Ne

Musím dať 4* príjemné zakončenie seriálu, dosť emotívne hlavne s blížiacim sa koncom. Film na mňa posobil ako predĺžená časť a rozhodne som sa nenudil 80% ()

kubal18

Poslední útěk jakž takž zachránil super seriál, který neuvěřitelně zprasili scénaristé v posledních deseti epizodách 4 řady. ()

Likan7

Jedná se o pouhopouhý slepenec posledních 2 dílů čtvrté řady, které jsou jen neskutečně blbou nastavovanou kaší. ()

Banger888

The Final Break je to lepší co 4.řada PB nabídla. Jinak to byla nesnesitelná křeč. Seriál měl být ukončen nějak rozumně po 2.řadě. Sona, Scylla a podobné nesmysly už byly zbytečné. Každopádně hl. postava si takový konec nezasloužila. Dal bych 3*, ale jen proto, že je to prostě Prison Break dávám 4*. Vzpomínat budu ale především na první dvě řady, tak už to bohužel je. ()

raiN[ratm]

Final Break, alebo skôr taký Minibreak. Tento (dúfam už definitívny) filmový koniec bol zbytočný, posledná časť 4. série ukončila seriál pomerne dôstojne a tam to mohlo aj zostať, pretože nie všetko muselo byť povedané. Toto bolo len opätovné recyklovanie pôvodného nápadu v skrátenom vydaní, bez ozajstného napätia či zaujímavých scén - tak ako väčšina dielov posledných dvoch sérii. Final Break poteší akurát zarytých fanúšikov PB, ktorým je jedno čo sa deje na obrazovke a stačí im, ak tam vidia svojich obľúbených hercov ako sa kŕčovito tvária, že im ide o život. ()

boumik

Tak tu máme zakončeni skvělo serialu . Které je slabší ale výborně zaceluje černou díru z konce seriálu, Chybělo tam jen vice akce a celkově mi to přišlo moc zrychlené a se zvláštní kamerou přesto si to ale 3* zaslouží ()

mrclTV

Symbolická zhnitá čerešnička na pokazenej torte nevydarenej štvrtej série Prison Breaku. Dosť zbytočné a nezaujímavé. Pokojne mohol končiť seriál 22.časťou. Netrebalo pridávať tento medzikus, ktorý bol asi vydupaný len preto, aby seríál končil dojemným domácim videom. ()

hrumsrt

Dar za protrpěnou 4. sérii... Pěkné přiblížení původnímu Prison Breaku! Ten závěr nešlo projít se suchýma očima. 75% ()

TomasB

Nedustojne zakonceni serialu:(( Nudaaaaa. Z Prison Breaku to ma jen herce, nic vic. Pokus o dojemny konec je tragikomicky...:-( ()

Plague.

Je to možná návrat k původnímu typu děje, ale to, co dělá s krásně ukončeným seriálem je podle mě zvěrstvo. Navíc je film vlastně jen plno klišé a dokola vyprávěných momentů. ()

Bytchaz

SPOILER ALERT! Konečně jsme volní. Konečně někdo tenhle kdysi tak skvělej seriál ukončil. Nevim proč, ale dělal jsem si naděje, že by tenhle "vysvětlující" díl moh bejt lepší než ta snůška pitomostí a nelogičností, kterou nám tvůrci servírovali v posledních dvou sezónách. Bohužel se to nestalo a je to přesně takový, jaký jsem to původně čekal - plný nucenejch zvratů, nelogičností, rádobysilnejch emocí a vaření z vody. Chtěl jsem se nad to povznýst a užít si to, ale ten scénář je tak neuvěřitelně nacpanej blbostma, že to prostě nešlo. A ten konec... Čekal bych, že Michael, kterej má IQ o několik řádů vejš než Stephen Hawking, přijde s lepšim nápadem, než spojit dva dráty vysokýho napětí holejma rukama. Nehledě na to, že jsem se vůbec nedozvěděl, jak je možný, že je Sára najednou na konci svobodná, když jí odsoudili za vraždu a ještě k tomu jim utekla z vězení. Prostě a jednoduše, tenhle "film" má v sobě všechno, co jsem poslední dobou na Prison Breaku nenáviděl, a přestože si udržel mojí pozornost až do konce, víc než dvě hvězdy si nezaslouží. ()

Honzad007

Nastavovaná kaše. Kdyby tvůrci nechali nad Michaelovou smrtí otazník a divák si tedy kladl otázku, zda podlehl na nemoc, která se mu opět vrátila, nebo jsou za jeho smrtí jiné důvodu, vvýsledek by byl o poznání lepší. Ale je to Prison Break, takže hvězdička navíc. "We are free now" se však docela povedlo... =) ()

mseet

Výborné zakončení famózního seriálu. Pokud se vám hlavní postavy alespoň částečně dostaly pod kůži, závěr vás dostane. A nadlouho ve vás zůstane... ()