Reklama

Reklama

Lovec kořist

(festivalový název)
  • USA Hunter Prey
všechny plakáty
Trailer

Obsahy(1)

Vesmírná loď Prometheus spadla z oběžné dráhy. Komunikační systémy a systémy na podporu života jsou zničeny. Kritická situace: Stav posádky a vězně je neznámý. S rozkazem chytit mimozemského vězně a zanechat jej naživu, se musí posádka přeživších vydat na opuštěné a pusté planetě do nebezpečné hry na kočku a myš s uprchlým vězněm. Kdo je lovec a kdo je jeho kořist? (mrqe)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (122)

tron 

všechny recenze uživatele

Trocha z núdze cnosť v zmysle nemali sme veľký rozpočet, ale mali sme chuť a dobrý scenár. Paradoxne, mizerný rozpočet (s tomu odpovedajúcimi maskami, či kostýmami) môžeme brať ako umelecký zámer. Film sa odohráva vo vzdialenej budúcnosti, keď sa vo vesmíre medzi sebou bilo viacero rás, ktoré sa navzájom kvalitne poničili. Všetko je preto zlikvidované, zničené, otrieskané. Všetci (ktorí prežili) sú nervózni, sklamaní, nasr*tí. V konečnom efekte teda malý rozpočet filmu skôr prospel. Ale napriek tomu... ak by som nevedel, že film je z roku 2010 a mal by som si tipnúť, z akého, tipoval by som max. 1992. Až tak smiešne lacno vyzerá. Našťastie situáciu vylepšuje prekvapivý scenár. ()

verbal 

všechny recenze uživatele

Zase jsem jednou dal na místní tlučhuby! Slibovali zvraty a dostal jsem zvratky! Tři modroxichtí ufoni s vizáží Teletubbies a oháklí jako Gays Angels (tolik k perfektním maskám), pronásledují po ztroskotání na opuštěné planetě (patrně kamenolom někde u LA) tajemného vězně. A to mě poser, zvrat jako svině, on je to po sundání masky fousatý chlap!! Postupně dva z ufounů klepnou bačkorama a zůstane to jeden na jednoho.... Honí se chlapci, honí, zažívají na těch pár hektarech všeliká dobrodružství (sem tam někam spadnou, sem tam se vzájemně zraní), až se mezi nimi vyvine krásné, intergaylaktické přátelství. Bezskrupulózní vykrádačka klasiky "Enemy mine" s totálně sedativním scénářem, revolučně natočená ve 4D. (čtyřech Dnech) ()

Reklama

Fr 

všechny recenze uživatele

NEPŘEŽÍVAJÍ DRUHY NEJSILNĚJŠÍ, ANI NEJINTELIGENTNĚJŠÍ. PŘEŽÍVAJÍ TY DRUHY, CO MAJÍ NEJVĚTŠÍ SCHOPNOST SE PŘIZPŮSOBIT...(Charles Darwin)....... /// Jednoduchá transportní mise se zvrtla. Převáženej organismus sejmul posádku a loď (kosmická) havarovala. Jsou na něj teď kdesi v poušti ,,jen“ tři a mají 100 hodin do evakuace..... Vyhoďte na poušť pár chlápků ve sci-fi oblečcích, zařiďte měniče hlasů, ,,plazmový“ zbraně..... ještě samozřejmě to nejdůležitější!!! PŘÍBĚH! Skandální odhalení po 30ti minutách? Co chtěj hrát dál? Žádnej debatní kroužek....., trochu boje, lehce naznačený charaktery a ,,on“, POSLEDNÍ SVÝHO DRUHU! Říkám vám – ZAJÍMAVÝ!!! Uplést z hovna bič? (Ale jo...) Ovšem dokázat s ním prásknout? Tož zkuste tohle levňoučký povídání o hvězdných křížových výpravách.... /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Už (nebo ještě?) trochu pamatuju. 2.) Jsem poslední svýho druhu 3.) Nesnáším drahý ,,sračky“. 4.) Thx za titule ,,fčelí medvídek“. /// PŘÍBĚH **** HUMOR ne AKCE ** NAPĚTÍ * ()

JFL 

všechny recenze uživatele

Krátkometrážní snímky Sandyho Collory nastavily laťku očekávání vysoko, ale jeho celovečerní debut překvapí tím, jak málo s nimi má společného. Zatímco "Batman: Dead End" a "World's Finest" byly rozpustilé fanovské hrátky s komiksovými ikonami a předváděčky režisérových dovedností v oblasti masek, kostýmů a speciálních efektů, tentokrát na diváky čeká komorní příběh, jehož hlavním kladem je dramaturgicky vycizelovaný scénář a kde perfektní masky a kostýmy nejsou atrakcí, nýbrž rozvíjejí dramatický potenciál snímku. Zpočátku se sice vyprávění jeví jako schematické a z hlediska struktury průhledné (mechanické střídání záběrů postav v krajině a dialogových sekvencí), ale cestou k finále vysázenou několika nápaditými zvraty se posléze ukáže, že vše předchozí mělo smysl a nic nebylo jen tak pro efekt. Natočit film, kde 88 minut jen hrstka postav chodí pouští, skýtá mnohá úskalí, ale zde byla všechna bravurně překonána. ()

Zeck 

všechny recenze uživatele

Na tomhle filmu se ohromně podepsala jeho nízkorozpočtovost. Tvůrci by pravděpodobně předvedli mnohem víc, zapojili by tam více ras, více postav a více bojů, nedostatek peněz to všechno zhatil a tak zůstaly jen dobré masky a zajímavá zápletka. Stopáž je průměrně dlouhá, ale v tomto filmu občas působí nekonečně. Chvílemi nenabízí nic jiného, než chození po poušti a to je dost málo. Závěr je trochu překombinovaný, ale přesto celkem inteligentní. 66% 23.08. 2010 ()

Galerie (3)

Zajímavosti (2)

  • Pracovným označením filmu bol názov Untitled Sandy Collora Project. (MikaelSVK)
  • Filmovalo sa vo federálnom štáte Mexika s názvom Baja California, nachádzajúcom sa na severe Kalifornského polostrova. (MikaelSVK)

Reklama

Reklama