poster

Lovec kořist (festivalový název)

 • USA

  Hunter Prey

Sci-Fi

USA, 2009, 90 min

Režie:

Sandy Collora

Producenti:

Daren Hicks, Simon Tams

Střih:

Toby Divine
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • petero
  ***

  Minimalistické fandovské (!!!) sci-fi odohrávajúce sa na vyprahnutej planéte podobne ako Pitch Black má svoje prekvapivé dejové momentky a nejakým zázrakom si dokáže udržať pozornosť počas celej stopáže, pričom v podstate sledujeme len doberanie sa dvoch postáv. Na štyri to nepôjde, to by som sa Petersenovmu Enemy Mine vysmial do očí.(17.10.2010)

 • slovan1
  ***

  Díky své docela originální zápletce a zvratům tenhle film přežívá v docela vysokých patrech hodnocení. S tím nelze než souhlasit. Obracený gard - člověk na útěku se taky neobjevuje velmi často. I přesto si myslím, že zkrácení by nebylo na škodu. Jinak ale docela průměrné scifi, s nic moc efekty a poušti všude, kde se člověk podívá...(29.9.2011)

 • johnymdoe
  ****

  Je mi strašně líto že to nešlo ohodnotit pěti hvězdama...to něco málo tomu chybělo,ale i přes to, že to skoro nikdo neviděl si film zaslouží 4 hvězdičky.Kdysi dávno jako malej kluk jsem viděl Enemy Mine(později i překládal na Titulkách...(katastrofálně)....Nebudu si nic nalhávat,je to podobnost zarážející...ale není to vykrádačka,jen prostě stejně pojaté sci-fy a to se mi líbí:)(24.5.2011)

 • ledzepfan
  ****

  Parádní, vypiplaný a kvalitní sci-fi projekt, kterému nízký rozpočet jen pomohl. Ten "Enemy Mine" motiv tam je, ale jde si to svou vlastní cestou-více "dřevní" s až MetalHurlantovským nádechem. Jedinou výtku bych měl k minutáži, která by snesla klidně jen o 10minutek zrátit a všechno by perfektně zacvaklo...... Tomuhle prostě fandím... Drželo to mou pozornost a pobavilo mě to.. Další důkaz toho, že dobré sci-fíčko nemusí být monstrum OblivionověPrometheovských rozměrů.(27.2.2014)

 • Šakalík
  ****

  Moc milé překvapení. Člověk se neubrání srovnání s Petersenovým „Enemy Mine“, ale dovolím si tvrdit, že Hunter Prey jde ještě o kousek dál. Je to mnohem svižnější, samozřejmě i modernější a hlavně to teda nekazí uspěchaný happyend tak jako právě Enemy Mine. Pravda, žádné velké umění to taky není, ale to od laciného béčkového sci-fi asi nikdo čekat nemůže. Já osobně tleskám, dobrého sci-fi není nikdy dost. Jen houšť a větší kapky.(19.9.2010)

 • - Filmovalo sa vo federálnom štáte Mexika s názvom Baja California, nachádzajúcom sa na severe Kalifornského polostrova. (MikaelSVK)

 • - Pracovným označením filmu bol názov Untitled Sandy Collora Project. (MikaelSVK)