Televize Nova a slovenská televize Markíza se spojily a svým divákům přinášejí jedinečný projekt. Během příštího půl roku budou hledat SuperStar, která vzejde z hlasování českých a slovenských fanoušků. Spojení dvou zemí do jedné soutěže dává velkolepé show nový rozměr. Hlavní myšlenkou projektu je spojit dva blízké národy ve snaze najít nový pěvecký talent, který překročí hranice své země. „Česko Slovenská SuperStar je pro Novu i Markízu dosud největším společným projektem. Poprvé v historii budou svou pěveckou hvězdu hledat dvě samostatné země společně. SuperStar na rozdíl od Testů národa, fotbalu či hokeje nebude o vzájemném souboji Čechů a Slováků, ale o společném hledání hvězdy, která oslní diváky v obou zemích. Věřím, že hledání bude nakonec úspěšné a že se při něm navíc budeme skvěle bavit,“ říká generální ředitel TV Nova, Petr Dvořák. Výherce soutěže získá kromě titulu SuperStar exkluzivní nahrávací smlouvu a roční televizní kontrakt na 100 000 eur! Do poroty tentokrát usedne hvězda německého showbyznysu Marta Jandová, česko-slovenská zpěvačka Dara Rolins a zpěváci Pavol Habera a Ondřej Hejma. Moderátorskou dvojicí bude Adela Banášová a Leoš Mareš. (oficiální text distributora)

POMÍK

Banda nagelovanejch fracků a nanynek, jež osahává médii vychytračená nosatice a pornokrál, za sledování 2 nadržených prsatic a 2 omšelých pseudomuzikusů, to celé prošpikováno nánosem těch nejšitóznějších propagand výrobků všeho druhu. Paul Anka v plence by strčil celou tu bandu do polobotky a celosvětovej kult stárů a idolů do kapsy. ()

Anayka

Ale vlastně proč ne... na zabití nudných víkendových večerů to jde. A ti, co dávají "odpad", jsou jen trapní rádoby kritici, co nerozumí vkusu davů. ()

Black-star

No už lehce ohraná a okoukaná soutěž stejně tak jako moderátoři. Plusem je jedině to že spojení dvou národů vnáší vyšší prestiž do celé soutěže, protože vítěz bude vybrán za oba státy.... Otázkou zůstavá jestli to nebude jen raketový start a stejně i tak rychlý konec té či oné hvězdy. ()

dessa

Všeho moc škodí, už to není ani vtipné ani zábavné.... Navíc rozhodovat o kvalitě zpěvu na základě fanouškovských SMSek se mi nelíbí... Pak hlasově nejlépe vybavené zpěvačky vypadávají poměrně brzy jen kvůli nějakému tomu kilíčku navíc... ()

RajAthen odpad!

Tady již pro mě byla překročena míra vkusu, zvláště chování Leoše Mareše mi přijde soutěž od soutěže horší, zde mě již odradilo spolehlivě. NIc proti odvážným a snaživým. ()

matt85

O něco méně vkusné a zábavné než ta co jede teď. Banášová válí, ovšem Tina je mnohem víc all right a Mareš je v téhle mnohem nepříjemnější. Aspoň, že našli toho Martina. ()

Claude Speed

Nikdy jsem tohle nesledoval, ale když v neděli večer nic nedávají, tak mi nezbylo nic jiného. A popravdě to nebylo tak hrozné. Náhodou to docela ušlo, ale nejde o nic převratného. 35%. ()

filip289

Oprava, trápna show s ešte trápnejšou hymnou.. Prvá * za exotov z kástingov (Hviezdna pechota), druhá za Adelu a Leoša. ()

Martini98

Moderátoři excelují, porota si nejde daleko pro ostré slova, "talenti" co se zde objevují to jsou občas porozuhodné úkazy. První díly beru jako zajímavou sondu na lidské individua, která se nebojí ukázat světu, i když to nemají v hlavě vše v pořádku! Ale najdou se zde i opravdový pěvečtí talenti, kteří by jinak zůstaly skryti naším uším! Celkově je to solidní zábava, ale časem je to nudnější! ()

xladojx

viz. Česko hledá Superstar - Zkrachovalé "hvězdy" československého showbysnysu říkájí budoucím zkrachovalým "hvězdám" československého showbysnysu, jestli na to mají nebo nemají - Nemají... ()

Freemantle

Citát: "Čet sem v novinách, jak v Maďarsku vykopali něco po pralidech. A to sem čuměl co po nich zbylo! To až za tisíc let vykopou to co zbyde po nás, tak to bude nejvejš hospoda Na růžku a tam bude pípa, rozbitej půllitr a mumifikovanej knedlík." PhDr. ThDr. Vincent Venera CSc. ()

playboy_05 odpad!

nechtějte po mě jiné hodnocení téhle komerční sračky...nechápu lidi, kteří na to koukají a ještě posílají hlasy...Mareš je vysloveně trapnej, už x let pořád opakuje ty samé hlášky...Habera zase mega důležitej, všechno vim, všechno znám...a ty dvě slepice, Rolincová s Jandovou myslim nepotřebujou komentář...do toho ubrečený náctiletí soutěžící, kterejm se právě zhroutil svět, když od "odborný poroty" vyslechli že jim bohužel dneska "ty vejšky trochu ulítly a místama byli falešný"...trapnost největší, pokud jste do toho vážně zažraný a nejste 15-ti letá holka tak si zaklepejte na čelo ()

sulek odpad!

Superstar sleduji, ale jedině na internetu, abych nemusela koukat na stupidně debilní komentáře moderátorů. Zatím poslední díl s "detektorem lži" to už byl odpad a já začínám litovat, že u nás máme demokracii. Myslím, že autorům by prospělo pár let v Jáchymově. ()

marlon

Dobrý nápad, dobrá show, sem tam skvelé spevácke a iné výkony, profesionálna moderátorska dvojica (i ked dvojzaprah Adela - Pyco fungoval bezchybnejsie) a pohodova porota (v ktorej Haľo Pabera má ako jediný právo kriticky hodnotiť a poučovať, nakoľko v hudobnej branži aj niečo dokázal). V prvom rade však superbusiness. ()