Televize Nova a slovenská televize Markíza se spojily a svým divákům přinášejí jedinečný projekt. Během příštího půl roku budou hledat SuperStar, která vzejde z hlasování českých a slovenských fanoušků. Spojení dvou zemí do jedné soutěže dává velkolepé show nový rozměr. Hlavní myšlenkou projektu je spojit dva blízké národy ve snaze najít nový pěvecký talent, který překročí hranice své země. „Česko Slovenská SuperStar je pro Novu i Markízu dosud největším společným projektem. Poprvé v historii budou svou pěveckou hvězdu hledat dvě samostatné země společně. SuperStar na rozdíl od Testů národa, fotbalu či hokeje nebude o vzájemném souboji Čechů a Slováků, ale o společném hledání hvězdy, která oslní diváky v obou zemích. Věřím, že hledání bude nakonec úspěšné a že se při něm navíc budeme skvěle bavit,“ říká generální ředitel TV Nova, Petr Dvořák. Výherce soutěže získá kromě titulu SuperStar exkluzivní nahrávací smlouvu a roční televizní kontrakt na 100 000 eur! Do poroty tentokrát usedne hvězda německého showbyznysu Marta Jandová, česko-slovenská zpěvačka Dara Rolins a zpěváci Pavol Habera a Ondřej Hejma. Moderátorskou dvojicí bude Adela Banášová a Leoš Mareš. (oficiální text distributora)

mysiak

Metrosexuál a Adela...no sú tu nejaké pozitíva..ale ináč stále o tom istom a stále dookola...bohužiaľ nudné a slabé... ()

Vyrida odpad!

Pěvecké soutěže moc nemusím kór když se jedná o popový žánr. Celá ta soutěž je postavená podle jedné šablony, se kterou se nedá už nic moc tvořit. Je pravda, že nyní se to rozrostlo o dvě státní televize, ale to je taky jediný a chudý nápad, který se od ostatních sérií liší. Koukl jsem na jednu a ani nevím jestli celou epizodu a už se k tomu nevrátil, odpad. ()

Sawyer815

V žádném případě si nemyslím,že tahle soutěž ještě mělo co nabídnout....to už dávno ne.Ale poprvé za celou dobu musím říct,že je to neskutečná sranda a upřímně mi to baví...." To je Ernesto,my ho měli už ve třetí řadě..poslal jsem ho do Vegas..on se vrátil.Jdu spát,dobrou"...výborné hlášky.A navíc Marta Jandová je úžasná :-) ()

pevico

Jo jo, mysicko, v takovym stavu je to docela sranda.. :)) ale co to proboha ten janda zas protlačil do šoustbyznysu? ()

blackrain

Dámy a pánové, máme tu opět známé davové šílenství, ve které už nikdo ani nedoufal a po kterém neštěkl ani pes, ten můj určitě. Na nedělní a pondělní večery nám Nova nachystala bratrovražedný souboj dvou národů, kteří v minulosti tvořily jeden celek. Z toho to souboje může vzejít jen jeden vítěz, který by se mohl v povědomí diváků udržet dosti dlouho, pokud se z něho nestane druhořadý zpěvák v muzikálech. Máme tu moderátorské duo, které se snaží být uhrančivě vtipné. Porota je také zajímavá. Jistě vám nemusím říkat, že jsou všichni zpěvu znalí. Dvěma z nich by měli přelepit pusu lepící páskou. Marta Jandová a Pavol Habera by si za svoje výroky zasloužili náhubek. Stále se udivuju nad tím, že lidé čím dál tím víc ztrácejí pud sebezáchovy a postrádají soudnost. ()

stration odpad!

Tato Superstar posunula naši zábavu zase hlouběji do bahna (chcete-li do prdele). Největší katastrofa je Jandová! Ta ženská snad půl roku nešukala. Její sexuální narážky na každého normálně vypadajícího soutěžícího jsou příšerné, stejně tak rozebírání vlastní menstruace. Po dlouhé době jsem se strašně styděl, že jsem alespoň dvě pokračování shlédl. ()

vanadium odpad!

Na ČSFD, kde je každá obdobná humusárna hluboko v odpadové černi (a to často i neprávem!), mi těch 32% připadá nějak nezdravě hodně... ()

swed

Další pokračování uměle vytvářených "talentů", se drží ve stejných stopách, jako tomu bylo u předešlých sérií. Pro lidi s hudebním vkusem je to horor, je totiž jasné, že ze soutěžících těžko vyjde něco jiného, než lehce ovladatelné loutky, jakými byly svého času např. skupiny Spice Girls či Backstreet Boys. Laciná a trapná zbytečnost. 1/10 ()

CageDepp

Leoš Mareš a Adéla Banášová jsou fakt dobrý. Jinak obyčejná superStar jako ty předtim, ničím nepřekvapí. Oprava překvapí celkem dobrými zpěváky a určitě zatim nejlepší superstar, ale 5 hvězd to nikdy u mě neuvidí. ()

Colonist

Trapnost nad trapností. Leoš Mareš se dá jako moderátor přežít, pokud je sám, ale jak má vedle sebe někoho dalšího, tak se jen kraví. A ty rádoby vtipné komentáře, které pronáší na pozadí hlas Jana Maxiána, tak ty taky stojí za to... Oproti této řadě měly ty předešlé ještě určitou úroveň. ()

Dubro

To som sa asi predvčerom? vypoďkal z obývačky do kuchyne. Mám tam okrem chladničky s pivom a manželky aj taký menší televízorík (o palcoch neviem nič, ale keď už sa pýtate s uhlopriečkou je to okolo 40cm a celé to má takú rúčku, aby sa to dalo pohodlne vyhodiť z okna). Akonáhle moja pravá noha prekročila prah miestnosti, začul som tak odpudivý škrekot, až som sa preľakol, že manželke prihorela na panvičke klobáska s jaternicou alebo čo to za teľacie tam vlastne smažila. Nič také, milí poslucháči, ten odporný zvuk vydávala akási bezpohlavná postavička v tej tévé s rúčkou. Celkom ma to potešilo. Hlavne z toho dôvodu, že jedlo zostane aj naďalej konzumácie schopné a že existuje na tomto svete niekto, kto vie spievať horšie ako ja, aj keď pohlavie s istotou určiť neviem. To je tá hviezda. ()

Petroff odpad!

Mareš jako moderátor? Směšný a velmi nevkusný (-nemyslím toho vola, ale ten nápad ho tam nacpat), ale jsme v čechách, takže mě to nepřekvapuje... Všichni se mu před pár krátkými lety smáli - oprávněně!! Teď ho mají za nejlepšího moderátora u nás. ZOMG!! Pak tam nacpem dvě kozatý nevychovaný "celebrity", necháme chodit lidi, ať se ztrapňujou, jako každej rok ... a je to ... ()

d-fens odpad!

ale vlastne som to ešte ani nevidel, tak moje hodnotenie berte iba okrajovo :) proste som iba čumel, čo nenájdem vo filmovej databáze! podľa mňa to sem NEPATRÍ ! inak to dosť presne vystihol Radek99 .... ()