Anarcha

Nejlepší film 2015, i když to připomíná Hobit cesta tam a zase zpátky bez draka, tak na jejich obranu: stihnou to za jeden film, nenudí ani sekundu a kdybych chtěl věřit takovému světu, po dlouhé době jsem ani nehledal nelogičnosti ve filmu. A to se mi už hodně dlouho nestalo. Prostě oddychovka, která to natřela všem ostatním, co se snaží bejt o něčem. ()

BStone

Akčňáky tohoto typu zrovna nevyhledávám a nedokoukal jsem ani žádný z předchozích filmů série. Ale musím uznat, že tohle mě bavilo. Natočeno je to strhujícím způsobem, s obrovským nasazením a energií. Takže 70% ()

SeeSaw

Největší haluzárna roku. Miller natočil imaginárium pro všechny fandy autosalonů, postapokalyptických akčňáků a domácího kutilství. Že ne?...Pak je úroveň vaší fantazie tak podprůměrná, že se vám směje i tenhle sedmdesátiletý, kapku šáhnutý důchodce. Ne opravdu,..je neuvěřitelné co se odehrává v hlavě tohoto pána. Nevím jestli bylo jeho snem vystřihnout na velká plátna Šíleného Maxe ještě jednou, nebo ho pronásledovala ta noční můra tak dlouho, že ji musel takto ventilovat, normální člověk by to ale nenatočil. Děj je sice lehce primitivní a většího zvratu se v něm nedočkáme, zato jde ale o prvotřídní jízdu, která svou uhozeností nasadila laťku letošním blockbusterům dost vysoko. (výborní Hardy a Theron) 8/10 ()

daetoxx

Kdybych byl nějakej skalní zarytej fanda MAD MAXE asi bych z toho čůral, ale nejsem tak jenom vzdávám poklonu za celkem povedený film a to je asi tak všechno. TŘI POSTAVY, KVŮLI KTEREJM TO ALE VIDĚT MUSÍTE: 1) Valhalák 2) Kytarák 3) Hm tak jenom dvě, ostatní stojej fakt za hovno...ale z Valhaláka jsem chcípal po celej film, to je neuvěřitelně nelogická postava :DDD ()

Bagdif

Pro mě jeden z nejlepších né-li vůbec nejlepší film roku 2015. Poprvé jsem šel na jeden film 2x do kina během týdne. ()

pawn

Něco tak originálního, neskutečného, dechberoucího a vizuálně vymydleného už asi nikdy neuvidím. I po 2. shlédnutí se cítím vyčerpaný, jako bych tu cestu absolvoval s hlavními hrdiny. ()

Ardath

George Miller se vrací ke své osobité vizi a přináší nám nadupaný akční film, který předčil snad všechna očekávání. Tady už ani nelze víc dodat - snad jen, jestli bude dvojka, tak tě prosím, Georgi, ukaž se opět v plné síle! ()

Kokotek230mm

Jo tak tohle je postapo. porno :-) Naprosto šílená podíváná nekonečně mnoho zábavy a nekonvenční srandy v maskách a ujetých modelech aut. ()

biggerg

Komplet všetko z toho čo sa tam dialo na plátne som cítil na svojom tele. Keď sa podávalo mlieko chcelo sa mi tykovať, keď sa jazdilo po púšti, tak som plul piesok. Osobne tento film zaraďujem do mojej TOP 10 na popredné priečky. Hardy je v roli Mexa bezkonkurenčný. Čarlíz zase raz dokázala že je herečka rôznych tvárí a nerobí jej problém ani kvaltovať nakřáplý TIR. Orgastický zážitok prevedený na plátno a do mého filmového srdénka. ()

bobo81

Pre mna rozhodne najviac nadhodnotenyy film uplynuleeho roku...scenar uplne onicom ak vobec nejakyy je. nuda, nuda a zase len nuda...akcnym filmom roka by som to urcite nenazval..pre mna jeden z najhorsich filmov roka...nic coby som mal vyzdvihnut ale absolutne...a ten hardy...ani tam nie je vidiet...cele zle..na toto radsej ryychlo zabudnem ()

hujerita

Celkovo Mad Maxa nemusím ani prvého a ani tretieho, ale toto bola iná nakladačka. Vymakné od začiatku do konca a ako napovedá názov, tak že fakt Fury. Paráda a ešte raz paráda. ()

Ashlander

Jedna z mých oblíbených filmových sérií znásilněná postfeministickým kýčem. No a ty amazonky ve výslužbě z toho na konci udělaly už úplnou parodii. Formálně samozřejmě perfektně zvládnutý biják, ale nad obsahem toho, co se dneska točí se prostě pořád obě dvě oči přivírat nedaj. Možná bych měl být rád alespoň za to, že Maxe nehraje někdo jako Will Smith nebo třeba Jamie Foxx, ale celkem ucházející Tom Hardy. Jenže je to jedno, protože tu o něj stejně už nejde. ()

Ferguson

Takový masakr jsem nečekal. Dvě hodiny nápadů jak vylepšovat automoto honičky v poušti. Nic více, nic méně. Je třeba vidět minimálně v HD kvalitě, možná nejlépe ve 3D, abyste ocenili tu kameru, scénu a masky, které tvoří nadstavbu nepřetržitým automoto závodům v poušti. ()

vilis_11

Nekompromisní, šílená, ujetá jízda. Mrskli se mnou doprostřed budoucnosti a já přežil a zvítězil. Jestli má tohle být budoucnost, přijdi. Vyse*em se na emisní limity, pustíme pořádný nářez, zašlápnem plyn a půjdeme si hrát na Turbo. Tohle je film pro skutečné chlapy, ne ta telenovela. Rychle a zběsile. Není co dodat, snad jen že to přišlo na poslední chvíli, kdy ještě alespoň ti starší diváci ví, co znamená V8. A opravdu se na film nepokoušejte dívat bez řádného zvukového vybavení; přijdete o 49 % filmu. ()

smajki

Původní série Mad Max s Gibsonem mě nijak výrazně neoslovila a dobrých 15 let jsem ji neviděl. Na Zběsilou cestu jsem koukal ze dvou důvodů, 1. doporučení mého okolí, 2. kvůli Hardymu. Obvykle se považuji za chápavého a inteligentního člověka, ale tohle jsem moc nepochopil. Především první hodina na mě působila zmatečně, dějové nejasnosti, nepřehledný střih, ale to je zřejmě má chyba a následek toho, že si nepamatuju původní díly. Akce, dynamika a efekty - to vše bylo v pořádku a není co vytknout. Snad jen Hardy mi spíš než šílený přišel jako retardovaný. Pro mne jde o slušnou popcornovku, která (mě) nenandchne ani neurazí. Je to tak za 3,5. ()

iflip

Mad Max: Fury Road nás vtiahne do post-apokalyptického sveta plného akčných a zbesilých jázd a taktiež do sveta plného skvelých hereckých obsadení, audiovizuálnych efektov a dynamických prostredí. Proste George Miller natočil najlepší film svojho žánru aký som kedy videl. 98% ()

JWK

naprosté a dokonalé postapo porno... takže jako pořadatel postapo symposií nemohu než plný počet... vizuální orgie... ()

Godzilla -1.0 dostane i černobílou verzi

01.11.2022

Anya Taylor-Joy dotočila prequel Šíleného Maxe

Anya Taylor-Joy dotočila prequel Šíleného Maxe

28.10.2022

Pro herečku a hlavní hvězdu chystané Furiosy Anyu Taylor-Joy (Dámský gambit) je hlavní část natáčení hotová. 26letá Američanka z Miami sdílela před pár hodinami fotky na svém instagramovém účtu, ve… (více)

O čem bude madmaxovská Furiosa?

O čem bude madmaxovská Furiosa?

26.06.2022

Natáčení snímku Furiosa je v Austrálii momentálně v plném proudu, a tak už na veřejnost vypluly také první oficiální informace o ději celého filmu. Jak už název napovídá, hraný prequel k Šílenému… (více)