Oblíbené mluvící čivavy jsou zpět! Disney přichází s filmem Čivava z Beverly Hills 2, bláznivou komedií, která pobaví celou rodinu. Život novomanželů Papiho a Chloe se obrátí naruby s příchodem jejich nezkrotných a rozpustilých štěňátek, která jim vyvádějí jeden kousek za druhým. Když ale potíže potkají jejich páníčky, nenechají se štěňátka ničím zastavit a chtějí jim stůj co stůj pomoct – rodina přece drží pospolu v dobrém i zlém a pomáhat si musíme. Papi, Chloe a jejich ratolesti se tedy vydají na dobrodružnou cestu, na které znovu dokáží, že i malé zvířátko se může stát velkým hrdinou. Na DVD navíc najdete spoustu zajímavých bonusových materiálů. Tento dojemný příběh znovu připomene význam rodiny, přátelství a věrnosti, to vše s velkou dávkou humoru – tentokrát na pátou! (oficiální text distributora)

Scraffy

Po celkom vydarenej jednotke prichádza dvojka, ktorá už nie je taká dobrá a má odo mňa jednu slabú hviezdičku. A to len za zlaté malé čivavy. Nič viac. ()

zdeci odpad!

Tragédie, hlavně koukat na ty Islanďany, jak to žerou, společně s večeří a otevřenýma hubama. ()

rigby

Ale ano, dětem se to líbí. Je to roztomiloučké, růžovoučké, ušišlané. Jsou z toho přímo nadšené. Ale jinak se to opravdu nedá. ()

PatrikP4

No jo... takovejch mrši jsou mraky... ale což dvě hvězdy za moje oblébené plemeno (nejsou to čivavy nebojte :D)... ()

LencaN

U druhého dílu se bohužel objeví efekt, že ač je to pořád stejně roztomilé, není to už ono. Vyprchal totiž moment překvapení a úžasu nad nápady. Tohle už je zase jen nadstavba. Páreček čivav si sice udělal krásných pět štěňátek, která jsou k zulíbání, ale to nevytáhne film z marastu. Scénárista se snažil děj oživit různými jednotlivými liniemi, které měli společné jedno, čivavu Chloe a Papiho. Úsměvné to bylo. Psí svatba, čivava ve vaně, vyprávění o psích předcích, apod. Ale nezazlívám Jamie Lee Curtis, že už se neúčastnila druhého pokračování. A vlastně se změnilo celé herecké osazenstvo. Jednoduše řečeno - legrace to byla, ale kasovní trhák to nikdy nebude. ()

liborzel

Hodnocení stejné jako u jedničky-byla to taková kravina,až to bylo hezké a docela jsem se pobavil ještě víc,než u prvního dílu.Opět dobrá kamera. ()