Zkušený lupič plánuje akci, která by mohla být dosud největším úspěchem jeho zlodějského gangu. Přitom se snaží vymyslet, jak se vymanit z pasti svého života i z města a zároveň uniknout agentovi FBI, který se snaží dopadnout jeho i jeho bandu bankovních lupičů. Ben Affleck nejen vévodí vynikajícímu hereckému obsazení, ale je také režisérem a spoluautorem scénáře napínavého, kriticky oceňovaného kriminálního thrilleru, který se odehrává – a často také exploduje – v drsných lokacích Bostonu. (Magic Box)

Tredi

příjemně mě překvapil Ben Affleck, ale jinak mě to na výbornou nepřišlo. něco tomu prostě chybělo ()

rigby

Film nejde do hloubky, spíše klouže po povrchu, ale dělá to s poctivostí. Stále se jedná o výbornou zábavu na celý večer, zejména akční scény jsou výborně zrežírované a divákovi se u toho až zastaví dech. Bravo, skvěle jsem se bavil! Jen ten sladkobolný konec bych oželel. ()

Grim

...zaujímavný film, ktorý ale neohúri ničím originálnym a revolučným...je to len ďaľšia akčná detektívka...na tento film rýchlo zabudnem... ()

veverysiak

Sú podobné kúsky, kde tú snahu tvorcov o menšiu či väčšiu glorifikáciu darebákov jednoducho a rýchlo prekuknete ako neúprimnú hru, tu som Benovi uveril, aj keď sa priznám, že až do konca som tŕpol, či to dáko nepofakuje, zrejme som palce držal dobre, lebo mi môj výborný dojem nepokazil, perfektná režisérska práca, vynikajúce herecké výkony, zaujímavá hudba, rozhodne jedno z najpríjemnejších prekvapení z tejto škatuľky za posledné roky, takže 85%. ()

benqsiemens

Na Město jsem se těšil, podle hodnocení většiny uživatelů čsfd taky bylo na co se těšit. Jak je známo z předchozích let, Ben Affleck je skutečně lepší režisér než herec a zde to opět už po několikáté dokázal. Tento film rozhodně není řemeslně špatný, řekl bych, že se dokonce sápe na hodně slušné umístění zdejšího žebříku. Mě to ale moc nebavilo a nebylo to jen kvůli neskutečně topornému výrazu Afflekova xichtu v každém záběru, mě prostě nebavil příběh. Tahle story zloděje-moralisty pro mě asi není, prostě mi malinko přišlo, že to není o ničem zajímavém. Jinak se mi moc líbil Jeremy Renner, jeho role mu padla jak prdel na hrnec - regulérně nejlepší postava. ()

Sonome

Musím přiznat, že film mě docela příjemně překvapil. Ben Affleck je rozhodně lepší režisér než herec (navíc patří společně s Damonem a di Capriem do herecké trojice, kterou opravdu nemusím), film měl spád a přes svoji předvídatelnost dokázal zaujmout. Jen ta snaha vnutit nám zločince coby sympatické chlapíky hodné obdivu a podpory je mi trochu proti srsti... Slabší 4*. ()

bonovox

Výborný film, výborní herci (prekvapivo aj Affleck samotný) a hlavne vyvážená réžia. Áno, Ben Affleck potvrdil, že momentálne patrí medzi najlepších režisérov a scenáristov súčastnosti.Bravo ! ()

filip333

Ben mi není již herecky tolik nesympatický jako dříve, ale na bráchu stále nemá. Herecky mě potěšili Jeremy Renner a Jon Hamm. Pokud beru film jako celek, nestačí na Gone baby gone, ale rozhodně se na Benův další režisérsko-režijní počin velmi těším. 70% ()

kedluben

tři hvězdičky vůbec neznamenají, že je to špatné.... vše se dalo předvídat, vše už tu tisíckrát bylo, ale bavil jsme se docela slušně. mnohokrát tu ale padlo, že se jdná o film, který lze shlédnout i vícekrát. to zas proboha ne!!! ()

jjjerry

Pro mě skvělé překvapení. Není to žádná bezduchá střílečka. Dobrý děj, námět a celkově působí velmi reálně a přirozeně. Opravdu nemám co vytknout. Skvělá atmosféra, asi dle záměru scénáře jsem fandily "bad guys" hlavním hrdinům, ale o tom to přece je. Opravdu jsem neměl čas přemýšlet jak to dopadne, myslím že to mohlo skončit několika způsoby a jsem rád za konec který byl zvolen. Ale musím uznat, že vedle Gone, Baby, Gone bych dal 4*, ale to je opravdu nadprůměrný film. Těším se na další co doufám natočí Ben Affleck. ()

mouzi

Slusny film, ale do budoucna at si Affleck do sveho filmu dosadi nekoho jineho nez sebe, nelibilo se mi, jak ztvarnil hlavni postavu. Rebecca Hall zahrala velmi slusne, pribeh byl poutavy a svym zpusobem originalni, ale Affleck me nepresvedcil ani trochu. Horkotezko 4*. ()

dusa77

Režiserský talent, skvělé herecké obsazení, vynikající akční scény. Ben to vše namíchal tak, jak divák chce. Co ještě dodat? Zamiloval jsem si tento příběh z Charlestownu. ()

escaf

Ako tu už bolo uvádzané, jedinou chybou mesta je, že ho režíroval a hral v ňom Ben Affleck... Dlho mi trvalo kým som sa odhodlal k tomuto filmu, keďže režisérom je hore spomínaný pán (akože) herec. Moja predtucha sa vyplnila. Ďalší gangsterský film, ktorý nič nové nepriniesol. Trochu strielačky, zopár prepadnutí a ľúbostnú zápletku...je tam toho. Mierny pohľad do duše zločinca bol ozaj len okrajový. To už by som radšej z tých novších gangsterských spomenul Takers, ktorý možno nie je príbehovo natoľko vycentrovaný, zato však ponúkne viac akcie čo k filmom z tohto prostredia patrí.2+ ()

topvideo

Kto z nás nezatúžil po hromádke peňazí? A práve to sa stalo hlavnému hrdinovi, ktorý vyrástol v prostredí kriminálnikov. Počas filmu sledujete jeho prerod v normálneho sporiadaného občana. Akčná dráma s Benom Afleckom, rýchle autá, svišťanie guliek, to všetko patrí do tohto snímku, ktorý mierne prekvapil moje očakávanie. ()

Flamik

prostě zlodějíček a zmrd se srdíčkem a hlavně geniální předvídavostí.. občas až přehnané, ale přesto vynikající.. ()

rey17

Dobrá kriminálka, lupiči i střílečky. K tomu výborná režie. Akorát bych mu (Ben Affleck) zakázal vstup před kameru, protože hraje jak ***** ()

lumpcz

Opravdu dobrý film v režii Bena Afflecka, srovnatelný s Gone Baby Gone. Skvěle jsou tu namíchané akční scény s ostatními scénami, nejsou přehnané, jsou uvěřitelné a přesto dobré. Pro sichr Affleck obsadil do hlavní role sám sebe, což ovšem dle mého soudu není vždy záruka kvality. Poctivé 4 hvězdy! ()

DansteR

"No matter how much you change, you still have to pay the price for the things you've done."....Tak Ben ve Městě ukázal, nejen že to zvládá (občas) před kamerou, nýbrž i za ní. Affleck předvádí svůj nadprůměrný výkon jako herec a parádní výkon jako režisér. Zbytek hereckého obsazení taky válí, především Jeremy. Loupeže jsou víc než drsný stejně jako celá atmosféra Města. Měl jsem trochu strach, že 150minut bude trochu moc, ale až na jeden jedinou pasáž asi uprostřed filmu měl film neuvěřitelný spád a člověka film pustí možná až po závěrečných titulkách. Skvělá zábava za 4*. ()

Jak to vypadá s novým Batmanem?

Jak to vypadá s novým Batmanem?

03.01.2017

Kdo si vyšlápne na Batmana?

Kdo si vyšlápne na Batmana?

09.09.2016

Sólový film s Batmanem stále nemá datum premiéry. Ben Affleck ho zřejmě dodá v roce 2018 nebo 2019, už teď ale známe alespoň záporáka. Čeká nás návrat Jokera nebo Deadshota ze Sebevražedného oddílu?… (více)

Ben Affleck zremakeuje Svědka obžaloby

Ben Affleck zremakeuje Svědka obžaloby