fist0r

Chcete vidět průměrnej film pokaženej nejhorším koncem na světě? Pusťte si Skyline, kde sice vítězí mimozemšťani, ale kdyby to bylo utnutý 5 minut před koncem, tak by se to ještě dalo koukat....Jak je vidět, v Americe fakt vyhazujou prachy do vzduchu..1,5 z pěti.. ()

jack_scott

Film, na který sem se dlouho těšil. Zase jen pro fandy Strausů! Jakkoliv se tváří komerčně, tak ubohé komerční publikum nezaujme ani poměrně originálním námětem, tak zpracováním. na béčkové herce člověk kašle, lepší než čumět na debilního Cruise ve Válce světů. Mimochodem, filmy maj dost společného, jakkoliv je Skyline lepší v tom, že neni zbytečně nastavovaný o plno trapných hlodů. Skyline je daleko akčnější, ačkoliv stim maj Strausové ještě trochu problémy, ale co. Úvodních 15 minut,jakožto reklama na Strausův bejvák ala Vice city je překvapivě slušných,ačkoliv je to jen o Vice city stylu. Co, mě se to líbí. Invaze biomechanických potvor je drsná v pojetí- najednou jsou sami, nikde nikdo, všichni se vlastně vypaří. Což je na L.A. super. Trochu si s tim hrajou, kundí hlody barbín sice nudí, ale to vlastně v každém druhém filmu. Kundy no,co dodat. Pak následuje úplně hustej (na Strausovic obzvlášť) útok predátorů a x-45tek(!!!!!!BLOODY HELL, OH YEAH!!!!!!!! X-45 VE FILMU!!!), v čele s nějakym úplně pilotním esem. Atomovka krásná, jen škoda že ta Loď se jakoby dávala dohromady (sem furt říkal- dejte pár megatun, a znovu a znovu :-D ...no, pak slušná akce na střeše, s pěknou krátkou bitvou s Raptorama z Vanderbergu, a pak velmi zvláštní konec. Originální! No,sem zvědav,jestli si Straussovic zas seženeou nějakej cash a bude dvojka, to by bylo super! *** a 60% (víc nedám za ty herce a zbytečně moc kundích řečí, a taky mohlo bejt trochu víc akce...). ()

Trumper

No je to béčko jak noha, a to jak po stránce scénáristické, tak herecké. Na druhou stranu nemůžu říct, že bych se u něho nebavil a to i navzdory značným antipatiím vůči hercům a jejich rolím. /50% ()

benny159

Aj keď nízkorozpočtové, ale na jedno zhliadnutie to nebola až taká hrôza. Za málo peňazí, relatívne dosť muziky. ()

asader

Z upoutávek sem se na tento film těšil,protože vypadají jak kdyby se mělo jednat o nějáký velkofim,ale po pár recenzích to vypadalo,že to bude průšvih a nakonec to nebylo zas tak strašný jak sem myslel.Hlavní hrdina byl sice nesmírně otravný s tím,že by chtěl pořád někam běhat a konec byl strašenej.Ale jako průměrný sci-fi to jde.5/10. ()

lubos.cermak

Film, u kterého ještě teď sedím a koukám s otevřenou pusou na záveřečné titulky. Zpracování příběhu mě zcela uchvátilo! ()

moviepill

Výborné vizuálne efekty. Technológia rokmi postupuje vyššie a vyššie a nadšenec sci-fi si tak príde ozaj na svoje. Opäť vydarený thriller o vyhladzovaní ľudskej rasy s otvoreným koncom, ktorý sľubuje - dúfajme - zaujímavé pokračovanie. Proste paráda. Apropos - asi na tom Hawkingovi niečo naozaj bude... ()

Unterschleif

Za 10 miliónov celkom dobre natočené. Scenár ani herci už ale takí dobrí nie sú. Záver filmu je jeho posledným klincom do rakvy. Ak sa mi niečo páčilo tak to bol útok dronov na materskú loď emzákov. Vzápätí som ale zistil, že sú nezničiteľní a nadšenie išlo do hája. ()

axik

Průměrné ale vizuálně zajímavé scifi s otevřeným koncem. Emzáci na slušné animační úrovni. ()

Martasoft

Nulový příběh... Připadalo mi to jako ztracený čas... Logika nikde, herecké výkony taktéž a postavit film pouze na vizuální stránce (která nebyla také nic extra) očividně nejde... ()

predator.1

Ono to zase tak špatné nebylo. Kdyby tento kousek dostala do rukou jiná skupina na VIZUÁLNÍ EFEKTY a změnilo se herecké obsazení, hodnocení bych dal určitě vyšší. ()

Yambo

Celý film se díváte na pokus o překonání Dnu nezávislosti a Války světů. Vychází z toho mix, který dějem nedosáhne toho prvého, to druhé podle mě v případě moderní verze hravě překonává. Za normálních okolností bych dal něco mezi dva a tři a ani se neotěžoval to dále komentovat. Ale ten závěr mě fakt dostal a opravdu ale opravdu příjemně předvapil. Stále ale zůstává otázka, zda sledovat podprůměrný film jen kvůli výbornému vyústění. Jen pro fandy žánru. ()

BlondShark odpad!

Řekla bych, že tady máme co dočinění s hodně vtipnou parodií na Válku světů a Den nezávislosti. O nějakých hereckých výkonech se radši vyjadřovat nebudu, protože nikdo se o žádný pořádný nepokusil. A hlavně největší fail scénáristů bylo určitě místo, kde se děj odehrává, protože sory, ale prosklený byt v nejvyšším patře nejvyšší budovy v okolí mi nepřijde jako bezpečný úkryt před invazí mimozemských civilizací. Kdo to pustil na veřejnost proboha? ()

Matthew00 odpad!

Tento film ani nemal byť prístupný verejnosti koli nadmernej retardácií scén a navodenie atmosféry strachu z mimozemšťanov, toto by sa malo hrať ak tak iba hlboko v pivnici "pána režiséra" a možno by zisitl čo natočil za nehoráznu splácaninu a kooooooooooooopiu príliž veľa filmov nato aby tento film mohol byť uznávaným hororom. ()

Crybaby odpad!

Umučenie diváka, totálna fraška. Jeden z najstrašnejších filmov čo som kedy videl. Námet obohraný 1500x a z tých 1500 pokusov je asi na 1499. mieste rebríčka kvality filmu. Maximálne 5% a to aj tak len za tie 2 náznaky dobrej hudby na začiatku filmu, efekty vesmírnej lode boli ako z After Effects a k obsadeniu sa radšej ani nevyjradrujem. Ak za toto "vysolili" diváci v kine cca 2,80€ tak by mali asi najskôr žiadať o vyplatenie vstupenky naspäť. Film by sa hodilo preradiť k hororom, nie hrôzostrašnosťou deja, ale celkovo spracovania filmu. ODPAD! ()

lobo87

Sci-fi film bratov Strauseovcov, ktorý je veľmi kvalitný po vizuálnej stránke, ale nohy mu podráža slabý príbeh, nelogické konanie postáv a slabšie herecké obsadenie. Ale pre fanúšikov sci-fi určite nie na zahodenie... 55% ()

M1k3k odpad!

Ach jo, to jsem zas jednou narazil na pěknou blbost...ani Chris Turk a Angel Batista nezlepšili celkový dojem. ()

Stauff

Jsem fanda sci-fi, takže možná proto se mi to líbilo. Jen ty nelogičnosti... Město po výbuchu vypadalo stejně, jako předtím, ani okna to nevytlouklo... A proč jen jedna bomba, když to fungovalo? Chování , nebo spíš nechování postav snad nebudu komentovat. V tomhle filmu hráli hlavní roli kulisy a herci jim dělali křoví. A konec? No... takový nedokončený... Přesto ten film nezatracuji, viděl jsem už daleko větší blbiny. ()