Johnny English byl po neúspěšné akci propuštěn z MI7 a nyní žije mezi tibetskými mnichy, kde se už pátým rokem pokouší zocelit své slabiny a vyrovnat se s traumatem z profesního selhání. Z meditování ho vytrhne až rozkaz z domovské Anglie. Tajné služby potřebují Englishovu pomoc. Při mezinárodní schůzce hlav států má dojít k atentátu na čínského premiéra. A protože se šéfová MI7, Pamela Thorntonová, nemůže na nikoho spolehnout, neboť se to v jejím revíru hemží dvojitými agenty, vsadí vše na jednu kartu - na Johnnyho Englishe. Aby zajistila dodržování protokolu, Pamela přiřadí k Englishovi naprostého nováčka, agenta Tuckera. Johnny při rozplétání případu opět nadělá spoustu chyb a trablů, ale nakonec přece jen přijde na to, kdo atentát plánuje. (TV Nova)

blondboss

Rowan Atkinson sa vrátil a v celkom dobrej forme. Akože v rámci žánru akčnej komédie je to pozerateľné a občas sa aj zasmejete. Každopádne ale množstvo klišé, zopár hluchých miest, ale na Atkinsonovi sa jednoducho nedá nedať zasmiať. Na pokračovanie to bol nadpriemerný snímok, ale neviem, či táto séria ešte niečo vie ponúknuť. 60 % ()

blazma

Nebudeme to zbytečně natahovat, Pokračování této parodie na 007, je stále zábavné, nic méně né tak povedené jako první pokračování. ()

MrLinhy

Když, jsem viděl trailer strašně se mi to líbilo, ale film nebyl až tak komedie jako detektivka- zkrátka čekal jsem více, ale i líbilo se mi to ;) (asi kdyby se na to netěšil jako na komedii, tak by se mi to líbilo mnohem víc) UPOZORŇUJI NECHOĎ TĚ NA TO JAKO NA KOMEDII, ALE NA KRIMI FILM ;) PAK SE VÁM TO BUDE LÍBIT VÍCE ()

Dekovnik

Film každopádně průměrný, obstojně zahraný a Rowan Atkinson podivně sterilní, to má asi z tahání kamení. Snímek nijak nevykračuje z řady průměrných komedií - čekal jsem víc. Bohužel jedničku nepřekonal, ani se jí nepřiblížil. V starých dobrých časech vás dostala uvodní znělka od Robbieho Williamse a oddechly jste si až u jmenování Johnnyho Sirem. Otázkou zůstává, co se stalo v Mozambiku, a jestli to chcete skutečně vědět. ()

grisos

Kam se hrabe James "Dvojitá Nula" Bond, Johnny English je krutopřísný bombarďák, který ví jak kompenzovat starší věk se životní moudrostí. Film se drží v intencích prvního dílu...což je dobře. Dlouho jsem totiž v kině nezažil, že se všichni hlasitě smáli, nemohli se místy nadechnout a přidušeně prskali. ()

geedee

Rowan Atkinson, alias Mr. Bean, je v životní formě. U některých vtipů jsem se fakt hodně zasmál, jinak jsem všechno víceméně čekal. V podstatě jde o klasický špionážní film z Mr. Beanem v hlavní roli. Ilan Eskheri předvedl, že je fakt DOBREJ! Děkuji tvůrcům za Gillian Anderson... ()

Evbad

Sice slabší než první díl, ale i tak je to veselá podívaná, člověk sice u ní zrovna neřve smíchy,přesto si z kina odnese dobrou náladu. ()

ferrca

Totální blbost, ale místy jsem dostávala záchvaty smíchu. Kdo není v dobré náladě, tak ho to do ní zaručeně dostane :). Nejlepší scénka: Johny na židli, která jezdí nahoru a dolů :D ()

laurence

Žádný zázrak jsem nečekal, takže mě to nezklamalo. Ale jedna hvězda navíc je za scénu se židlí, protože u té mi smíchy tekly slzy. ()

Nero_cz

Pár momentů ,které mě opravdu pobavily a zasmál jsem se, nedokázaly utáhnout zbytek filmu. Bohužel zbytek filmu byl více trapný a nelogický až nad típ někdy zůstával rozum stát. Snad se nedočkáme už žádného pokračování. Někdy je lepší skončit hned na začátku. ()

Hakuna Matata

Nechápu, co namýtaj ostatní, (nečetl jsem jejich komentáře) ale já říkám, naprostá úžasnost Rowana Atkinsona vystřelila tento film do výšin. Je to jiné, odlišné od jedničky. Tady je Johnny prostě borec, který udělá za film asi 5 stupidním chyb a naprosto se potopí. (Spoiler: Asijská uklízečka) Ale jinak je úžasný, jako celý tento film, doufám, že to není poslední práce tohoto skvělého herce. O moc lepší než všechny bondovky dohromady, přinejmenším humorem! 80%. (Za Atkinsona 5 hvězd) ()

Jamall

V principu stejné jako jednička, účel (tedy zabavení se při jinak nudném večeru) splní. Nic víc, nic míň. ()

wesker

Oproti prvnímu dílu který mě chvílemi opravdu bavil a byl originální a vtipný jsem u tohoto dílu trpěl a říkal si že to snad není možné buď je chyba v tom filmu nebo ve mně. A je to ve filmu jsem klidný. Nezasmál jsem se snad ani jednou.Opravdu stačilo málo a hodnotil bych odpad. ()

Hucocaky

No pravdu povediac som od tohto filmu očakával oveľa viac. Klišé, ale ako som už vo vetre začul "Snaď nebude trailer zostrihaný z najlepších scén" no opak je pravdou. Niektoré podarené kúsky musim oceniť naozaj som sa zasmial. No stále to hodnotím ako príjmenú komédiu pri ktorej som mal niekoľko výbuchov smiechu, pobavil som sa a to je hlavné. 65% *3 ()

marrrrian

Kto nečakal to, čo bolo nad očakávanie jasné, ten dá hodnotenie malé. Na vysoké hodnotenie to nie je, no ja som čakal Englisha a toho som dostal. Bránicu nepotrhá, ale úsmev od ucha k uchu vydrží po celý čas. ()

Ondrew

Komedia, ktora prakticky takmer nicim neprekvapi a v zasade pokracuje v slapajach predosleho dielu. Najdu sa tu sice i vcelku vydarene vtipky, no cakal som skratka viac. V zasade plati to, co pri mnohych, premnohych inych filmoch: ak by tato snimka neuzrela svetlo kinoplatna, o nic by sme neprisli. Zial, je to len mierny nadpriemer. 55%. ()

Borci z The Raid vymlátí Hollywood

31.12.2010

Znovuzrozený Johnny English

Znovuzrozený Johnny English

18.09.2010

Právě tento týden začalo ve Velké Británii natáčení špionážní komedie Johnny English Reborn, v níž se Rowan Atkinson vrací jako neohrabaný agent s povolením zabíjet záchvaty smíchu. Později se štáb… (více)