poster

Johnny English se vrací

 • Velká Británie

  Johnny English Reborn

 • Francie

  Johnny English, le retour

 • Slovensko

  Johnny English sa vracia

Dobrodružný / Komedie

USA / Velká Británie / Francie, 2011, 97 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Tom Hardy
  ***

  V podstatě platí to samé, co v případě jedničky, akorát s drobnými odchylkami – velké gagy ustoupily drobným vtípkům v pozadí, vypustil se fekální humor a vedlejší postavy tentokrát čistě přicmrndávají hlavnímu hrdinovi, který prakticky nesleze z plátna. V rámci žánru je to pořád nadprůměr, přesto bych čekal, že se tvůrci po rozpačitých reakcích na první díl poučí. A oni si dál brnkají tu svojí. Více zde.(23.9.2011)

 • Nathalie
  **

  Johny Rubbish Reborn aneb Obtěžoval jsem anglickou královnu:) Chvílemi to připomíná parodii na Bonda, chvílemi nepovedený sequel Kung-fu Pandy, ve zbytku je to beztvará hmota grimas a gagů, pro niž beze zbytku platí, že opakovaný vtip není vtipem. Být anglickou královnou, šlápnu producentům Bonda na krk, aby si s dalším kouskem pospíšili, jinak to s její ochranou a našemi filmovými zážitky vypadá zatraceně bledě. A Bondovo povolení zabíjet bych rozšířila i na Rowana Atkinsona. 4/10(19.10.2011)

 • hendrich6
  ***

  Po skvělém prvním dílu, který je mojí oblíbenou komedíí, přichází druhý, už ne tolik povedený a vtipný jako právě díl první.Ani obsazení už neni tak hvězdné, ale přece jenom je tam spousta neskutečně vtipných momentů, kdy jsem se zasmál fakt hodně, ale bohužel oproti prvnímu Johnny Englishovi je tu i pár křečovitějších a hlušších míst.Celkově je to pořád ale dobrá komedie, kterou hodnotím mezi 65 a 70%.(11.11.2011)

 • Radek99
  ***

  Rowan Atkinson samozřejmě komický potenciál má a mírně stoupající tendence se v sérii filmů o britském superšpionu dá vysledovat taktéž (zdůrazňuji ovšem slovo mírně), argumenty k natáčení (mimo finančního, který bude jasně dominantní) dalších pokračování by se tedy také asi našly, otázkou je, jestli je důvod začít plesat... Johnny English je zatím stále jen průměrná, byť neurážející filmová zábava, od umělce, který kdysi vdechl život geniální postavičce pana Beana bych ale čekal přece jenom maličko víc... PS: Za ten políček všudypronikajícímu product placementu (Toshiba British Intelligence :-D) a přehnanému feminismu ovšem dík, Mr. English...(21.1.2012)

 • Beastmaster4
  ***

  Rowan Atkinson ukazuje, že v jakémkoliv věku má co nabídnout. Už to není ta praštěná zábava, kterou jsem si u něj tolik oblíbil, ale i tak jsem se nenudil. Spousta jeho kousků už je okoukaných, ale taková scéna s židlí neměla chybu :-). Gillian Anderson (čím starší, tím hezčí) byla milým překvapením :-)....Film nijak neohromí, ale rozhodně průměrně pobaví. Abych řekl pravdu, čekal jsem něco daleko horšího ;)(4.2.2012)

 • - Jednou z inspirací pro postavu Johnnyho Englishe (Rowan Atkinson) byl také agent, kterého Atkinson ztvárnil v 90. letech v reklamních upoutávkách na firmu Barclaycard. (hrona)

 • - Rosamund Pike si zahrála i ve skutečném filmu o Jamesi Bondovi. Objevila se ve snímku Dnes neumírej (2002) v roli Mirandy Frost. (vojtaruzek)

 • - Rowan Atkinson pokračování natáčet nechtěl, byl však přemluven produkčním týmem. (Indy21)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace