Paranormal Activity 3

• USA Paranormal Activity 3 (více)

I kvůli maximálnímu požitku z filmu zůstává jeho příběh úzkostlivě střežen. Prozradit lze snad jen to, že v něm znovu vystupují hrdinky předchozích dvou dílů, paranormálními aktivitami pronásledované sestry Katie a Kristi, s nimiž se vrátíme ke kořenům zla, do časů jejich dětství, kdy se rády vzájemně strašily a hrály si na vyvolávání duchů, až se jim to jako bumerang začalo vracet. Připravte se na intenzivní filmový zážitek, který nenechá nikoho chladným. Snad kromě hrdinů filmu, kteří se s paranormálními aktivitami setkají na vlastní kůži. Vy ostatní toto setkání možná přežijete. (Bontonfilm)

Jamall

Prozatimní vrchol série. Napínavé, poměrně přesvědčivé, člověka to prostě vtáhne. Ačkoliv to pořád nějak nežeru, neustálé vlastnoruční natáčení i v těch nejnapjatějších situacích, kdy by normální člověk kameru zahodil a zdrhal, bije hodně do očí, tak mě alespoň zajímá, co z toho vyleze. Tvůrci by mohli přestat značku ždímat a konečně to trochu vysvětlit. ()

johnnie78

Viděl jsem jen první tři díly, a tenhle byl rozhodně nejslabší. Nuda, nuda, šeď, šeď. Čtyřku a ty další zatím vynechávám. ()

Ace.A.T.L.

Tak tohle už je bohužel poznamenaný snahou se udržet na jménu filmu a mnohem víc to staví na efektech, než aby to udrželo to tajemno. Pořád se to dá sledovat a i se člověk lekne nebo se mu líbí efekt, ale už to neni takový jako 1 a 2. Za mě 3* a DOPORUČUJU ()

TesterX

Třetí počin, který z home-videa, v kterých samovolně poletuje nábytek, doznala jistého příběhového vývoje a navíc dokáže naservírovat slušnou porci napětí již z několikrát viděného. Rozhodně je tu pár scén, které si se vzpomínkou na celou sérii dokáži vybavit, protože utkvěly v paměti. ()

PePiG7

rozhodně nelepší lekačky ze všech dílu, při každé lekačce jsem poskočil v křesle :D , moc se mi to líbilo a věřím tomu, že doma to bude ještě lepších, když to budu sledovat se sluchátkama a sám v noci, protože v kině bylo pár puberťáků, kteří to kazili, tu atmosféru ()

MakinaB

Jo kino dělá hodně, ale nejvíc si film užijete v kině s partou cizích lidí, kteří se lekají a nadavají s vámi. Já byla nadšená. Připosraná většinu filmu, ty jejich vyskakování ze skříně, prorážení dvěří a bafán na kameru mě vyděsily nejvíc. Přitisknutá k popcornu a nadávající na to debilní otáčení. Já se prostě bavila, hlavně když nějakej týpek do toho ticha zakašlala a celej kinosál se mohl posrat :-D. Prostě jsem se bála a o to taky šlo. Dávám krásné 4 hvězdičky ()

Yenda.F

Pro mě první film, po kterém jsem se opravdu bál usnout s tím,že mi Toby vleze v noci pod peřinu. Zážitek z kina naprosto úžasný, protože sledovat při filmu i ostatní lidi, jak se bojí úplně stejně jako já je fantastický. Jako duchařský horor teda super a ze všech tří dílů určitě nejlepší. ()

kecka007

Teď jsem se vrátila z kina a verdikt? byla jsem doslova pos*aná strachy!. Co se lekaček týče,fungují zde opravdu skvěle má to hlavu i patu a ty dvě malé holčičky jsou vskutku děsivé. Nicméně už při prvním pohledu na jejich babičku mě napadlo,že v tom nebude zas tak nevinně ;) Je to horor,který si zakládá na logice a na lekačkách.V tomto díle se to daří nejlépe z celé série.Opravdu mě to bavilo,nicméně je to film,který ve vás nezanechá nic..přijdete domu a prostě NIC nebojíte se a na paranormal activity si už nevzpomenete..,co mě však nejvíce zklamalo,bylo že polovina scén,které jsou v traileru ve filmu vůbec nejsou 3* ()

Hayane

Trochu zklamání. Začátek měl dlouhý rozjezd a konec zase rychle uběhl, takže si to člověk nestihl ani pořádně vychutnat. Pár pořádně lekavých okamžiků se tam najde jako v každém díle a já osobně si to užívám, ale podle mého názoru to byl asi nejslabší díl, schází tomu to nadpřirozeno a míchají se do toho čarodějnice. Každopádně Toby byl super. ()

Drky

Tak včera shlédnuto v kině a musím říct, že jsem byl mile překvapen. Po hloupé jedničce, která mě absolutně nezaujala a nevystrašila, byla totálně o hounu... Tohle bylo něco naprosto odlišného a bylo to hodně lekavé. Při první lekačce jsem naprosto spontánně na celé kino vykřikl "ty p*čo" , spustil se smích. Potom to už ovšem sranda nebyla a stále jsem se jakože škrábal v nose abych si mohl co nejrychleji zakrýt oči. Některé věci byly ovšem hodně nedomyšlené a to hlavně chování hlavních hrdinů a hlavně komunikace mezi oběma partnery. Ještě budu muset mrknout na dvojku. Jinak opravdu chválím, poté se moc příjemně doma neusínalo a ty pootevřené dveře mi přišly, že se stále samovolně pohybují. Hodnocení 65% a velmi pěkné 3*. ()

pavont

Najstrasidelnejsi film serie. Hoci skusenejsi divak uz co to caka, lakavym momentom sa nevyhne. Najma detske postavy su zahrane skvele. Rozhodne zazitok. ()

stepanvaj

4 a 5 * hodnocení to snad nemyslíte ani vážně? že ne x/...Pokud ano nejsem si jistý, že jsme byli na stejném filmu...PA3 ještě nudnější než jeho 2 předchůdci, co se mu musí opravdu nechat je fakt, že Paranormal Activity je film, který dokázal dát slovu NUDA audiovizuální podobu a převést ho na stříbrné plátno. Není v něm absolutně nic co by člověk snad ještě neviděl v předešlých dílech nebo obdobných filmech. Statická kamera se záběrem na kterém se nic neděje, ano zpočátku originální a pro někoho možná i zábava, ale zažívat to samé dejavu už po 3.? Kdyby to bylo aspoň strašidelné nebo napínavé...to je moc...Paranormal Activity 3 není dobrý film spíš než do kina se hodí do novinových stánků na levná DVD x/ ()

tortuga13

Film se mi jevil jako dobře udělaný oproti dvojce, která úplně "podělala" co mohla. Napětí tam roste s každým okamžikem což se mi samozřejmě líbí. Na druhou stranu jsem předpokládal, že tam budou sceny z ukázky což mě samozřejmě sklamalo, a zakončení se mi taky nelíbilo, jinak supr film,až na ten konec. ()

ScoRPy

Upgrade série?! Filmu jsem se po shlédnutí prvních dvou dílů, které mě opravdu hodně nudily, chtěl velkém obloukem vyhnout, ovšem co sem se dočetl o tom, že by tady mělo dojít k určité změně série a že by se mohlo začít něco dít (modlil sem se v to), tak jsem se Paranormal Activity 3 nakonec odhodlal shlédnout a přiznávám, že sem se na to po traileru i těšil. Velká facka přichází ovšem už ze začátku. Žádnou změnu k lepšímu jsem nezaznamenal! Všechno natáčet na kameru tady působí ještě víc strojeně a uměle. Lekačky? Ocením každou sebemenší lekačku, ovšem tady nebylo skoro nic! Padající prostěradlo, létající věci v kuchyni?! Hrůzostrašný Toby vydával zvuky, které ve mě vyvolávali představu jako že se někdo topí v záchodové míse. Ani hercům sem nevěřil jediné slovo, ani na mě nepůsobili jako rodina, ať už rozhádaná. Konec akorát nabízí prostor pro další díl (WTF…jen to ne). Kromě toho asi nejstrašidelnější scéna je v traileru, ale ve filmu NENÍ. Stokrát raději si pustím několikrát snímek s podobným tématem Grave encounters, kolem kterého není takové halo a film je to mnohonásobně kvalitnější a rozhodně zábavnější i strašidelnější. Můžu ubespečit, že mé hodnocení nevychází ze špatného ripu, na žádné CAMripy se nekoukám. Jak to shrnout? Pro ty, kterým se líbily předchozí díly, se tento také asi bude líbit. Pro ty, kteří se u minulých dílů nudili, tak tady o nic větší zábavu nenajdete, stále stejné a na konci uvidíte i bubáka (opravdu ho dokonce uvidíte). Pokud se tímto směrem bude ubírat stále více hororů, radši se na ně přestanu dívat. Parodie na horor ()

brody1988 odpad!

Tak kdo bude natáčet příště? Asi ta šáhlá bába, ne? Jinak na rok 1988 je kvalita videa až moc dobrá. ,,Lekačky´´ přesně tam kde je čekáte. Nuda. Sem zvědavej kolik dílů ještě vyždímaj. Jednička byla originální příběhem, zasloužila si za to jednu hvězdu. 2 a 3 je to samý dokola v bleděmodrym. ()

HMoody

po naprostém vyděšení z jedničky,mi dalo dost zabrat dokopat se k dalším dílům,oba však byli totálním propadem. Třetí díl už je opravdu jen vatařina. Napětí ve mě sice stále bylo ale jakmile se objevily satanské nebo rituální znaky, tak pro mě celý film ztratil kouzlo a děsivou atmosféru. Začínám být alergický na rozklepané kamery, které drží supějící vyděšené atrapy lidí,pomalu se šourající po domě aniž by si rozsvítili světlo. Zlo se nám zhmotnilo, a tím ztratilo ono tajemné, děsivé, mrazivé kouzlo, které mě tak děsilo v prvním díle. No jo, ale prachy nesmrdí a tak se točí dál ()

pepo11

U mna zatial najvydarenejsie cast, kde som pri niektorych scenach skoro pustil aj co to hnede do boxerok. S kludnym svedomim davam 3* :) ()

DarkViper

Jsem nadmýru spokojen, parádní duchařina, po které se mi udělala nakonci husina a mráz v zádech, určitě nedoporučuji nějáký RIP podívejte se na to na v min kvalitě 720 pixel a se sluchátkama pro dobrý zvuk, nebo jak já doma na projektoru s 5.1 zvukem a nejlépe sami stejně jak já sám ve velkém domě :D jako i od kámoše jsem slyšel drsné řeči jak viděl dvojku a jaká to byla nuda a že se nebál, ale to jen pro to že se u toho s kámošema bavil, aby nemusel vnímat tu atmosféru která ne všem lidem je příjemná. :D Pak jsem ho ukecal ať shlédne jedničku sám doma a v dobré kvalitě, jak on byl pak týden posranej tomu se směju do dnes, Rada pro všechny buď tomu filmu dejte v dobré kvalitě šanci a mějte u něj hrobový ticho jinak se na něj nekoukejte. Pro JASM: jsem o tom také skálopevně přesvědčen a už se moc těším a půjdu rovnou do kina, hlavně ať už mi daj racionální vysvětlení a propojení všeho ta nevědomoct mě ničí !!!! ()

Nejúspěšnější filmové studio roku 2011

Nejúspěšnější filmové studio roku 2011

04.01.2012

...je Paramount Pictures. Včera jsme tu s Rogerem Ebertem sténali nad dramatickým úbytkem diváků v kinech. To samozřejmě neznamená, že by se tok peněz v Hollywoodu zastavil. Nejlepším hráčem loňska… (více)