Hněv Titánů

• USA Wrath of the Titans (více)

Deset let po porážce obludného Krakena se Perseus pokouší uchýlit ke klidnému životu jako rybář a otec malého syna. Jenže mezi bohy, oslabenými nedostatkem lidské oddanosti a dlouho vězněnými Titány, pod vedením zuřivého Krona vypukne velká válka. Zeus, který byl zrazen Hadem, je zajat a unesen do podsvětí, a tak se Perseus musí ještě jednou stát hrdinou, aby nalezl Dia a zmařil snahu Titánů vládnout na Zemi. (Magic Box)

vykaslavac

Uznávám, že už nejsem generace, pro kterou tyto filmy vznikají. Ale ze zvědavosti a oblíbenosti mytologie jsem se podíval. Kdybych na film nahlížel jako na pohádku, asi bych nic nenamítal. Ale takhle jsem se nudil hned od začátku. Hlavně díky neherectví Worthingtona, který film ponížil skoro až na béčko. Části filmu jsem přepínal pouze na scény s netvory, které se grafikům opravdu povedly. Bohužel celý film nezachránili ani zkušení Neeson s Fiennesem, včetně závěrečné scény s Kronosem. ()

Loooba

Zvukové, trikové a obrazové efekty z tohoto filmu srší všemi směry. Přesto se však řadí jen mezi průměrná díla, na které se kouknu, řeknu: "Hm" a už se k nim nikdy nevrátím. ()

Valda2

Mrzí mě, že to tak "zkonili" mythologickými nepřestnostmi, které tam šli opravdu vidět, akční to sice bylo, ale čekal jsem od toho více ... ()

ciapok

páčil sa mi Andromedin korzet a dvaja šialení angličania, inak úmorná nuda. (jedna * za korzet, jedna za HD verziu, to je smutna bilancia) ()

Jiri9

Nuda a šeď. Až na "pár" zvláštních efektů nic moc. 1* jen za pár obrovských scén, které vypadali docela dobře. Filmu zdar!!! ()

Jean_Calid

Jak shrnout tento ohněm, triky a řeckými vojáky naplněný film? Jak se vyrovnat s tím, že královna Andromeda je chvíli špinavá v brnění a v dalším záběru je čisťounká, učesaná a v "plesových" šatech? Shrnu to jedním slovem: NUDA. Blbý příběh, který ani triky nespasí. ()

mad.dog odpad!

Debilní remake Souboje Titánů jsem vydržel, protože tam hrála Gemma Arterton a Medúza jen díky digitálním trikům vypadala líp než v úžasném originále. Ale tady hodnotím pokračování. Tady ''autoři'' vzali jen jména z řeckých bájí a zbytek si vymysleli. Prostě vzali báje a nakopali je do prdele. A já se ptám: Jaký to má účel? Nevím kolik tahle infantilní, tupými hláškami prošpikovaná a úplně zbytečná akce stála, ale i kdyby to stálo jen 100 Kč, bylo by to moc. A že tam dokonce hrála taková elita jako Neeson, Fiennes a Nighy, to nechápu. Asi si nechala nějaká roštěnka za to, že se k tomu upsali, roztáhnout nohy. Jinak si to nedovedu vysvětlit. Takovýhle filmy NECHCI! ()

Breaker

Nabušená akce a obrovská monstra, která jsme ještě neviděli a která se budou kopírovat do dalších několika megalománských projektů. Kouzlo prvního dílu a to zejména toho zcela původního se vytratilo v nenávratnu. ()

Šefča

O nic horší než předchozí díl. Splnil to, co se od akčního filmu čeká. Stopáž akorát dlouhá, žádná intermezza, akce od začátku až do konce. Zajímavý komentář verbal. ()

kubyczech

S řeckou mytologií nemá scénář k tomuto filmu téměř nic společného, ale na mém hodnocení to nic nemění. Úžasné efekty ke konci filmu jsem sledoval s otevřenou držkou a poslintanou mikinou. ()

tomkat

Antický facepalm... Pár pěkně provedených hromadných akčních scén a jedno bludiště těžko vykompenzují bezzubé a těkavé provedení námětu, který přitom skýtá bohy, dilemata vztahů otců a synů, a Neesona s Fiennesem. Ano, to vše se dá zahodit povrchním šestákovým přístupem (a matným hlavním hercem). "Třešnička na dortu" = místní "lovestory". ()

bengelis

Skvelé pokračovanie prvého filmu s pridaným množstvom akčných scén... celý film stojí za to vidieť dal by som 85% avšak musím podotknúť jediné 2 chyby filmu "Spojler nečítať ďalej" : Za prvé tzv neprekonateľné bludisko bolo príliš jednoduché a vlastne aj zbytočné a za druhé neporaziteľný otec 2 najvyšších bohov padol neueriteľne rýchlo a nespravil žiadne škody, ale skutočne žiadne. Inak čo sa týka monstier a ďalších bohov film musíte vidieť. ()

pumprdlik

Tohle je kousek! Tento film patri k tem vyjimkam, kde pokracovani predci kvality prvniho dilu. Dobre vybrani herci pro dane postavy, poutavy scenar a velice dobra kamera. Efekty jsou kapitola sama pro sebe - proste prvni liga, nelze nic vytknout. Neni to jenom tupa akce, ale jsou zde i humorne situace pri kterych jsem smichy padal z kresla. Co musim zminit je hudba. Javier Navarrete slozil neco zapamatovani hodneho. Pri finalni scene se vam hudebni motiv zaryje do hlavy a ne ne ho pak dostat ven. Celkove jde videt posun ku predu od prvniho dilu po vsech strankach. Byl jsem velice prekvapen jiz tim, ze mne to bavilo, ponevadz fantasy zanr neni moje kafe. Jasna koupe na bluray! ()

Mykie

Kašlu na objektivní pindy a napálím tomu plnou palbu! Hněv titánů zaplňuje smutnou díru v sekci sand&sandals fantasy. Jednička mě tak nebrala, protože jsem propadl originálu a na ten nedám dopustit. Ale Hněv si přece jen jede svou vlastní rockovou melodii, tříská do toho a náramně baví. Spousta fajn herců, co si to blbnutí evidentně užívají (závěrečná "procházka" Dia a Háda) a také kopa skvěle udělaných příšer. Pokud srovnáme Hněv titánů s filmy ze stejného rance, pohybuje se kolem pomyslného vrcholu, a srovnávat to s jinými snímky je jako házet do jednoho pytle Sněhurku a Jasona Vorheese (cross-over Holywoode?). Antický nářez, aspoň do doby než někdo bude mít koule zfilmovat God of War. ()

artudytu

Za mě super. Měli se vykašlat na remake skvělé klasiky a natočit jen tohle, protože se jim to povedlo o prsa Mašlíkove líp. Od začátku až do konce akce, a ty příšery, titán Kronos, kyklopove a vůbec nadpřirozené bytosti jsou úžasní. Jediný, co mě na tom filmu mrzí, je to, že jsem ho neviděl v kině. ()

Worthington se vrací ke sci-fi

Worthington se vrací ke sci-fi

29.08.2015

Hunger Games 2: Cronenberg nebo Cuarón?

Hunger Games 2: Cronenberg nebo Cuarón?

16.04.2012

Michael Bay znásilňuje Nindža želvy

Michael Bay znásilňuje Nindža želvy

23.03.2012

Alespoň jsou o tom přesvědčení fanoušci legendárního zeleného kvarteta. Ale po pořádku: Michael Bay bude prostřednictvím své společnosti Platinum Dunes produkovat nový hraný film Teenage Mutant Ninja… (více)