Big Time Rush (TV seriál)

Big Time Rush

Komedie / Muzikál

USA, 2009

Dave Schiff

Guy Moon

Kendall Schmidt, Carlos PenaVega, Logan Henderson, Ciara Bravo, Tanya Chisholm, Erin Sanders, Spencer Locke, Stephen Kramer Glickman, Lorenzo Lamas, Ed Begley Jr., Ahmed Best, Carlos Alazraqui, Phil LaMarr, Fabio, Rachel DiPillo, Gabriel Liotta, Camilla Luddington, Carlie Casey, Keegan Allen, Matt Riedy, Denyse Tontz, Matt Angel, Joe Dietl, Tara Strong, Brandon Molale, Lilli Birdsell, Andrew Bowen, Matthew Moy, Elizabeth Gillies, Dave Bean, Jordin Sparks, Samantha Basalari, Marcus Choi, Ed Brigadier, Zuleyka Silver, Darren Dupree Washington, Jack Kennedy, Stephanie Fantauzzi, Phuong Hoang, Andray Johnson, Benjamin James, Chelsea Gilligan, Kevin Daniels, Sumiko Braun, Julie Brown, Tristin Mays, Alexandra Fulton, Kelli Goss, Parker Young, Tiffany Panhilason, Tara Holt, Cher Lloyd, Austin Mahone, James Maslow, Abbie Cobb, Josh Adamson, Daniela Bobadilla, Jasmine Davidoff, Taylor Coliee, Marie Buck, Annet Mahendru, Exie Booker, Anita Leeman, Audi Resendez, Malese Jow, Carmyn Xoluv, Erica Ferlito, Katelyn Tarver (herec, a.z.), Timothy Brennen, Tia Robinson, Andy T. Tran, Beth Dover, Symba, Keith Allan, Alyssa Preston, Maggie Gwin, Bruno Amato, Chelsea Ricketts, Christiann Castellanos, Justin Giddings, Ryan Newman, Brady Reiter, Jayme Lynn Evans, Gavin DeGraw, Challen Cates, Erik Estrada, Miranda Cosgrove, Carlson Young, Tom Kenny, David Fernandez Jr., Diane Robin, Sammy Jay Wren, Tucker Albrizzi, Stephen Keys, David Cade, Savannah Jayde, Daran Norris, David Anthony Higgins, Barnett O'Hara, Pfeifer Brown, Tom Schmid, Mariano Mendoza, Mollee Gray, Ciara Hanna, Tom Virtue, Lisa Arch, Glenn McCuen, Murphy Dunne, David Hoffman, Kyle S. More, Roxanna Kaye, C.J. Perry, Kimberly Wyatt, Rachel Crow, Jera Sky, Noah Applebaum, Terrence Jenkins, Andrew Patrick Ralston, Kim Hidalgo, Vincent De Paul, Jeanine Mason, Kaliko Kauahi, Malcolm Foster Smith, Jeff Ross, Jill-Michele Melean, Shaun Brown, Peggy Miley, Cleo Anthony, Anthony Martins, Sam Stone, Ashley Monique Clark, Anne Johnson, James Giordano, Drew Tarver, John O'Hurley, Jack DePew, Christopher Gehrman, Casey Burke, Jonathan Schmock, Wendy Worthington, Jack Walsh, Charlene deGuzman, Brian McGovern, Susan Yeagley, Charles Rahi Chun, Felisha Cooper, Vicki Goldsmith, Mario Joyner, Julie Berlin, Maxine Weldon, Britt Flatmo

Alex Coletti

Scénografie:

Deborah Raymond

Kostýmy:

Elaine Montalvo

Tuhle kapelu neposlouchám ani jsem nevěděla, že existuje dokud jsem neviděla tenhle seriál a proto soudím bez předsudků a musím řícht, že je to pro mě taková oddechovka při niž se zasměji. Parta pubertálních kluků, kteří dělají neustále průšvihy. Gustavo, věčně uřvaný cholerický nervově labilní týpek (kterého jsem si obzvlášť oblíbila) a máma a ségra jednoho z kluků. Máma je přehnaně starostlivá a milá sestřička? No na to si přijděte sami. Jenom protože tam hrají čtyři krásní kluci, kteří mají doopravdy kapelu nemusíte dávat odpad.(Že chlapci?Co kdyby jste zahodily svou žárlivost:D)(27.2.2012)

Lidi lidi. Když sleduji ty diskuze, kde neustále píšou o podobných chlapeckých skupinách, že jsou to vymaštění kteténi a apod. tak tenhle seriál ukazuje přesně to, co si o nich myslíte. Střelení blbci. Nemusím vidět každý díl, ale když to náhodou naladím a nedávají nic lepšího, tak to nepřepnu.:D Jsou tam dobrý písničky a někdy se i zasměju, nejen na stupidou, ale nad těmi ksichty, co dělají.:D(12.12.2014)

• Koryntos

Aneb teplí bratři v triku.Koukám na to v Rakousku s dětma a nestačím se divit, jaký to brak se dnešním děckám líbí, ale pořád je to lepší než I Carly. Na druhou stranu,každá generace vyrůstá na něčem jiném, pro mě byla za mých mladých let kultovní Pobřežní hlídka a dnešní děcka maj prostě rádi klasický konzumní svět, takže se jim tenhle výtvor líbí. Podle dětí je tohle velice cool seriál.(12.12.2012)

• Martin29

Takhle nějak by vypadalo kdyby o One Direction natočili film 4 nagelovaní homosexuálové (soudě podle chování) každý s iq menším než zrnko máku jednu černoška jedno malé děcko co se chová jak dospělý a jeden tlusťoch v některých dílech se objevuje i asiat. Proti tomuhle jsou i herci z Asylumu oskarové hvězdy. Nejhorší seriál na Nickelodeonu daleko horší ještě než Nicky Ricky Dicky a Dawn.(18.3.2016)

• oveckaoa

Strašná sračka. Jedna homosexuální skupina ve stylu One Direction (každý má na sobě tuny gelu a iq placatého kamene) a jejich zážitky. Do toho jejich manažer,který by mohl aspirovat na nejtlustějšího herce v seriálech co kdy hrál a jakási černoška. Do toho se ve většině dílů přeslékají třeba za bezdomovce nebo za ženské a podobně (asi to má být vtipné což není). Nejvíce inteligence má v seriálu zhruba 9 letá holka což samo o sobě vypovídá. Lituji všechny co tomu dají více jak 2 hvězdy a mají více jak 15 let.(18.8.2017)

• - Ve 2. epizodě 3. série dabule postavu Katie Knight (Ciara Bravo) v první polovině epizody jiná osoba, než ve zbylé části dílu. (lardko)