Reklama

Reklama

Big Time Rush

(seriál)
  • USA Big Time Rush
USA, (2009–2013), 29 h 7 min (Minutáž: 23–48 min)

Tvůrci:

Scott Fellows

Hrají:

Kendall Schmidt, James Maslow, Carlos PenaVega, Logan Henderson, Ciara Bravo, Stephen Kramer Glickman, Tanya Chisholm, Erin Sanders, Spencer Locke (více)
(další profese)

Série(4) / Epizody(69)

Když hokejisté z Minnesoty Kendall Knight, Carlos Gracia, Logan Mitchel a James Diamond zjistí, že slavný producent Gustavo Rocque je v jejich městě a pořádá konkurs na nové hvězdy, hned se jim změní život. Kluci přijedou na konkurs a moc neprojdou. Po asi jednom dni přijede ke Kendallovi domů Gustavo i s jeho partnerkou Kelly, aby mu oznámili, že byl vybrán. Jenže Kendallovi se to nelíbí, jeho velkým snem je být hokejovým hráčem. Bohužel Kendall řekne, že tuhle nabídku nepříjmá. Gustavo je z toho špatný, ale odejde pryč. Kelly Kendallovi předá vizitku s jejím telefonním číslem, kdyby si to náhodou rozmyslel. Ostatní kluci ho stále nutí, aby Gustavovi zavolal. Nakonec Kendall dá na radu kluků, a zavolá Gustavovi, jenže má podmínku. Musí sebou vzít i kluky. Gustavo neví, co má říct, ale chce Kendalla, takže příjmá kluky i s Kendallovou maminkou a sestrou Katie do Los Angeles. Klukům se hned obrátí život o 180 stupňů. Získají nové kamarády, zkušenosti. Postupem času se z nich stávají opravdové hvězdy. Prožijí spoustu zábavy, i zklamání. (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (23)

oveckaoa odpad!

všechny recenze uživatele

Strašná sračka. Jedna homosexuální skupina ve stylu One Direction (každý má na sobě tuny gelu a iq placatého kamene) a jejich zážitky. Do toho jejich manažer,který by mohl aspirovat na nejtlustějšího herce v seriálech co kdy hrál a jakási černoška. Do toho se ve většině dílů přeslékají třeba za bezdomovce nebo za ženské a podobně (asi to má být vtipné což není). Nejvíce inteligence má v seriálu zhruba 9 letá holka což samo o sobě vypovídá. Lituji všechny co tomu dají více jak 2 hvězdy a mají více jak 15 let. ()

Koryntos 

všechny recenze uživatele

Aneb teplí bratři v triku.Koukám na to v Rakousku s dětma a nestačím se divit, jaký to brak se dnešním děckám líbí, ale pořád je to lepší než I Carly. Na druhou stranu,každá generace vyrůstá na něčem jiném, pro mě byla za mých mladých let kultovní Pobřežní hlídka a dnešní děcka maj prostě rádi klasický konzumní svět, takže se jim tenhle výtvor líbí. Podle dětí je tohle velice cool seriál. ()

Reklama

Krnac 

všechny recenze uživatele

Strelené, oddychové, výborné pesníčky. 1. prvá séria pre cieľovku výborná, teraz by som si to asi tak neužil. Potom to už šlo k horšiemu, zaslúžené finále za mňa neurobilo vôbec hambu 1. sérii, sériál si ale užijete len keď ho nebudete brať tak vážne, sú tu síce pomerne nudné časti ale tiež výborné ktoré to pomerne vyvažujú. Možno mám ružové okuliare pretože som to videl ako decko ale zase videl som to v dobe keď som bol cieľovka, 7,2/10 - dal by som viac ale ako hovorím, pokračovania to ťahali dole. ()

Vanila01 

všechny recenze uživatele

Tuhle kapelu neposlouchám ani jsem nevěděla, že existuje dokud jsem neviděla tenhle seriál a proto soudím bez předsudků a musím řícht, že je to pro mě taková oddechovka při niž se zasměji. Parta pubertálních kluků, kteří dělají neustále průšvihy. Gustavo, věčně uřvaný cholerický nervově labilní týpek (kterého jsem si obzvlášť oblíbila) a máma a ségra jednoho z kluků. Máma je přehnaně starostlivá a milá sestřička? No na to si přijděte sami. Jenom protože tam hrají čtyři krásní kluci, kteří mají doopravdy kapelu nemusíte dávat odpad.(Že chlapci?Co kdyby jste zahodily svou žárlivost:D) ()

lardko 

všechny recenze uživatele

Tenhle seriál mě strašně připomíná seriál JONAS. Dějem tak trochu podobný , i trochu hudbou. V JONAS je Kevin Jonas ten co si nemůže najít holku , a tady si jí nemůže najít Carlos , přitom v realitě jsou oba už ženatý. Už jsem dokoukal skoro celý seriál , a pořád mě baví , protože v seriálu je spousta vtipných scén , hlášek a skvělé hudby. Zatím jsem se ani u jednoho dílu nenudil. Každý mi zatím přišel vtipný a zajímavý. Na tych členech z Big Time Rush se mi líbí všechno. Ciara Bravo je podle mě dost zajímavá herečka ( v dobrym smysmlu ). Stephen Kramer Glickman je podle mě dost vtipný. Vždy mě v každém díle rozesměje ( řev.....). DOKOUKAL JSEM VŠECHNY DÍLY !!!! ( pořád super seriál ). ()

Galerie (96)

Zajímavosti (11)

  • V poslednej časti seriálu Big Time Dreams (séria 4, epizóda 12) hrá Carlosovu (Carlos PenaVega) novú priateľku Alexu (Alexa PenaVega) jeho skutočná manželka. (Majky28)
  • Ve 2. epizodě 3. série dabule postavu Katie Knight (Ciara Bravo) v první polovině epizody jiná osoba, než ve zbylé části dílu. (lardko)
  • Pilotný diel sa v pôvodnej zostave začal natáčať už v roku 2007. Po prestávke sa začiatkom roka 2009 začalo natáčať znova. Natáčalo sa od úplného začiatku, avšak už v súčasnej zostave. Pilotný diel Big Time Audition mal premiéru v novembri 2009 a jeho úlohou bolo propagovať nový seriál. Oficiálna premiéra seriálu je preto datovaná až na január 2010. (Majky28)

Reklama

Reklama