Reklama

Reklama

Big Time Rush

(seriál)
Komedie / Muzikál
USA, (2009–2013), 29 h 7 min (Minutáž: 23–48 min)

Tvůrci:

Scott Fellows

Hrají:

Kendall Schmidt, James Maslow, Carlos PenaVega, Logan Henderson, Ciara Bravo, Stephen Kramer Glickman, Tanya Chisholm, Erin Sanders (více)
(další profese)

Série(4) / Epizody(69)

Obsahy(1)

Když hokejisté z Minnesoty Kendall Knight, Carlos Gracia, Logan Mitchel a James Diamond zjistí, že slavný producent Gustavo Rocque je v jejich městě a pořádá konkurs na nové hvězdy, hned se jim změní život. Kluci přijedou na konkurs a moc neprojdou. Po asi jednom dni přijede ke Kendallovi domů Gustavo i s jeho partnerkou Kelly, aby mu oznámili, že byl vybrán. Jenže Kendallovi se to nelíbí, jeho velkým snem je být hokejovým hráčem. Bohužel Kendall řekne, že tuhle nabídku nepříjmá. Gustavo je z toho špatný, ale odejde pryč. Kelly Kendallovi předá vizitku s jejím telefonním číslem, kdyby si to náhodou rozmyslel. Ostatní kluci ho stále nutí, aby Gustavovi zavolal. Nakonec Kendall dá na radu kluků, a zavolá Gustavovi, jenže má podmínku. Musí sebou vzít i kluky. Gustavo neví, co má říct, ale chce Kendalla, takže příjmá kluky i s Kendallovou maminkou a sestrou Katie do Los Angeles. Klukům se hned obrátí život o 180 stupňů. Získají nové kamarády, zkušenosti. Postupem času se z nich stávají opravdové hvězdy. Prožijí spoustu zábavy, i zklamání. (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (24)

megan017 

všechny recenze uživatele

Lidi lidi. Když sleduji ty diskuze, kde neustále píšou o podobných chlapeckých skupinách, že jsou to vymaštění kteténi a apod. tak tenhle seriál ukazuje přesně to, co si o nich myslíte. Střelení blbci. Nemusím vidět každý díl, ale když to náhodou naladím a nedávají nic lepšího, tak to nepřepnu.:D Jsou tam dobrý písničky a někdy se i zasměju, nejen na stupidou, ale nad těmi ksichty, co dělají.:D ()

oveckaoa odpad!

všechny recenze uživatele

Strašná sračka. Jedna homosexuální skupina ve stylu One Direction (každý má na sobě tuny gelu a iq placatého kamene) a jejich zážitky. Do toho jejich manažer,který by mohl aspirovat na nejtlustějšího herce v seriálech co kdy hrál a jakási černoška. Do toho se ve většině dílů přeslékají třeba za bezdomovce nebo za ženské a podobně (asi to má být vtipné což není). Nejvíce inteligence má v seriálu zhruba 9 letá holka což samo o sobě vypovídá. Lituji všechny co tomu dají více jak 2 hvězdy a mají více jak 15 let. ()

Reklama

honajz 

všechny recenze uživatele

Vůbec nevím, jestli jde o nějakou teen skupinu, souvislosti jsou mi ukradené. Ale jednotlivé díly jsou úžasně střelené. Neviděl jsem samozřejmě vše, ale co jsem viděl, mne neskutečně bavilo svou střeleností, přitom to není blbé jako Fred the Show nebo Marvin Marvin. Tohle je střelené tak nějak... sofistikovaně. :-) A vážně mne to bavilo. ()

Koryntos 

všechny recenze uživatele

Aneb teplí bratři v triku.Koukám na to v Rakousku s dětma a nestačím se divit, jaký to brak se dnešním děckám líbí, ale pořád je to lepší než I Carly. Na druhou stranu,každá generace vyrůstá na něčem jiném, pro mě byla za mých mladých let kultovní Pobřežní hlídka a dnešní děcka maj prostě rádi klasický konzumní svět, takže se jim tenhle výtvor líbí. Podle dětí je tohle velice cool seriál. ()

lardko 

všechny recenze uživatele

Tenhle seriál mě strašně připomíná seriál JONAS. Dějem tak trochu podobný , i trochu hudbou. V JONAS je Kevin Jonas ten co si nemůže najít holku , a tady si jí nemůže najít Carlos , přitom v realitě jsou oba už ženatý. Už jsem dokoukal skoro celý seriál , a pořád mě baví , protože v seriálu je spousta vtipných scén , hlášek a skvělé hudby. Zatím jsem se ani u jednoho dílu nenudil. Každý mi zatím přišel vtipný a zajímavý. Na tych členech z Big Time Rush se mi líbí všechno. Ciara Bravo je podle mě dost zajímavá herečka ( v dobrym smysmlu ). Stephen Kramer Glickman je podle mě dost vtipný. Vždy mě v každém díle rozesměje ( řev.....). DOKOUKAL JSEM VŠECHNY DÍLY !!!! ( pořád super seriál ). ()

Galerie (96)

Zajímavosti (11)

  • V 1. epizodě 1. série s názvem Big Time Audition na konkurzu říká Logan (Logan Henderson) Kelly (Tanya Chisholm), že chce být právníkem. Ovšem v ostatních dílech je jeho snem být doktor. (Berlea)
  • V pôvodnej zostave (Curt Hansen, James MaslowCarlos Pena Logan Henderson) bol natočený len pilotný diel, potom bolo natáčanie prerušené. Produkcia sa však rozhodla pôvodného lídra skupiny (Curta Hansena) vymeniť, pretože bol od ostatných o pár rokov starší. Taktiež im prekážalo, že jeho hlas znel rovnako ako hlas Jamesa Maslowa. Prebehol nový kasting a rolu lídra skupiny získal Kendall Schmidt. Curt Hansen si aj napriek tomu v seriáli zahral, a to speváka Daka Zevona. (Majky28)

Reklama

Reklama