Grave Encounters

všechny plakáty

spawn866

Grave Encounters stojí rozhodně za shlédnutí, je to mnohem lepší než záhada v blair witch, mnohem lepší než the tunnel, myslím že si tvůrci vybrali výborné místo k natáčení, stará opuštěná psychiatrická léčebna, navíc s dost hustou minulostí! Celková atmosféra je docela strašidelná, až na dvě lekačky které byli předvídatelné, hodně strašidelných zvuků. Všem lidem kterým se líbí hororové filmy na téma záhada v blair witch apod. rozhodně doporučuji tento snímek... ()

nervana

Podprůměrný horůrek, který těží pouze z prostředí bývalé psychiatrie. Všechny triky jsou amatérsky dělané a náročnější divák je snadno prokoukne... Kdyby se hlavní postavy v čele s tím Lencem Prestonem netvářily být za každou cenu důvěryhodné a místo toho by působily přirozeně, mohlo by to dopadnout o něco lépe. Celkově shrnuto - amatérsky zahrané role a amatérské triky, vytvořily jednoduchý amatérský film za velmi málo peněz, který si na sebe určitě vydělá, kvalita snímku je ale spíš podprůměrná. ()

Ali-eN odpad!

Parta hysterickych afektovanych dementu s kamerama pobiha po baraku, porad jeci jak idioti, v kazde vete fuck, nebo shit. Tohle je totalni ubohost a ne film, jeste ze jsem na to nesel do kina, chtel bych vratit vstupne. ()

Angelie

Miluji horory tohoto typu, ale tohle me ponekud sklamalo, chtelo to trosku neco vic... U hororu by clovek mel mit trochu strach nebo se alespon lekat pri strasidelnych scenach u me tedy nenastalo ani jedno, skoda. ()

Koki.i

Někdo se nechal inspirovat seriálem Ghost Adventures a moc se mu to nepovedlo. Spíš mi to přišlo jako parodie... ()

Martynez

Já jsem se teda bavil od začátku do konce. Začátek fakt slabej, ale pak se to rozjíždí a rozjíždí a nakonec je to lekačka jak blázen. Mám tyhle filmy braný amatérskou kamerou rád a nutno říct, že jsme tenhle našel tak, že jsem po Paranormálech a Tunelu hledal další takto natočený film a nezklamal!! **** ()

LadyAjva

Před chvílí jsem film dokoukala a jsem nadšená. Ne v euforii, ale spokojená. První třetina filmu byla sranda, všichni si dělali ze všeho srandu. Poté se objevily první náznaky nadpřirozena a poslední půl hodinku jsem si doslova užívala. Postavy se mi tentokrát líbily, až na postavu média, ten mi tam neseděl. Nebylo to, že bych se bála a dívala se přes polštář, což obvykle u hororů dělám, ale při pár situacích jsem se leklala a hodně. Výběr místa výborný, jen mě zklamalo vyobrazení duchů, ty jejich obličeje mi přišly spíše směšné. Škoda jen toho konce, mám v hlavně mnoho otázek a nesrovnalostí, ale i přes to je to za poslední dobu jeden z nejlepších hororů, co jsem viděla. ()

psycho.ta

Další duchařská parodie stylu Blairwitch, Paranormal activity a podobně, která se opět..netypicky..odehrává v bývalé psychiatrické léčebně. Jediný "strašidelnější" moment byl se ženou v "koupelně" , jinak nic..2** dávám za to, že mám filmy tohoto žánru ráda, za tu "koupelnu" a za to, že nikdo neměl šanci se odtamtud dostat. Přemýšlela jsem o 3***, ale za to, že svého kamaráda poslali samotného posbírat všechny kamery v té léčebně, i přesto, že věděli, že tam s nimi něco je a byli pod*laný strachy?! WTF..?? ()

jarmil8

Styl filmu v podobě paradokumentu je už třeba brát jako značně vyčerpaný podžánr, ale přesto vznikl průměrně zábavný horor. Spíše mi vyhovoval začátek filmu, kde bylo naznačováno a trochu se počítalo s divákovou představivostí. Snaha posunout film dále explicitním zobrazením hrůzy, zvrátí film v sebeparodii. ()

schindler

Další kousek alá Blair Witch, jenom temné lesy vystřídá opuštěný blázinec. Spousta chodeb, spousta blbejch keců, několik lekaček. Když už mě asi po hodině skupina natěšenejch dokumentaristů začínala srát, přijde závěrečná půlhodina, kde se přeci jenom přitlačí na pilu. Fanoušci roztřesené kamery by mohly být spokojeni. ()

montel

Skupina filmařů v čele s Lancem Prestonem (Sean Rogerson) se nechá zavřít ve staré psychiatrické léčebně, kde údajně straší a kde chcou natočit zajímavé paranormální jevy. Po několika hodinách chození po temných chodbách, skutečně naleznou předměty, které se začnou sami pohybovat a poté také ztratí jednoho ze členů štábu. Od té doby se začnou kolem dokola dít hrůzostrašné věci a filmaři v temných zákoutích a uličkách ztratí orientaci...Další film, který zkouší opět nalézt úspěch podobný Blair Witch. Banda chodí s kamerou po temných chodbách, sem tam na něco vybafne a kdyby herci nebyli jak debilní, možná bych jim ten strach i věřil. Bohužel film jde trochu jiným směrem. Divákovi se příšery ukáží z hodně velké blízky a tím film dost zpackali. Navozená atmosféra je tak v tahu. Když už máte chuť po nějakém takovém hororu, doporučuji raději australský Tunel. 55% ()

Maaarecek

S LIVINGDEADEM nemůžu souhlasit...Horory miluju a tenhle bude určitě patřit mezi ty nejlepší....U spousty filmů usnu...:D Tohle je ale po PA1 první po kterým asi neusnu....Ve filmu nešetřili vůbec s ničím...Efekty na můj vkus dost dobré...Herci špičkový a v tomhle případě mi vůbec nevadila rozklepaná kamera,dost to přidalo na atmosféře!!!! ()

Mozi

Už mě moc tenhle typ hororů nebere.Třesoucí amatérská kamera,noční vidění snímků atd jsou stereotypní.Jediné co mě zaujalo bylo prostředí staré psychiatrické léčebny,opuštěné temné místnosti,nemocniční lůžka a vozíčky pro pacienty.Hned jsem si vzpomněl na nemocnici Brookhaven z her Silent Hill.Pátrání po nadpřirozenu bylo docela příjemné,ale čím se napětí stupňovalo více tím se podle mě pro nás diváky odkrývalo zbytečně moc jevů.Ke konci už spíše taková módní přehlídka bubáků. ()

Pointer

Zapínal som si to s neviem akým pocitom a vypínal som to s úsmevom od ucha k uchu. Nie že by mi to prišlo smiešne, ale...ale...geniálne. Neviem vôbec čo sa mi na tom vlastne páčilo, ale zdá sa, že všetko. Príbeh a respektíve začiatok bol vážne mimo, o tom ich médiu ani nevravím ale neskôr to chytlo taký super spád, že všetko mi v tom začalo pasovať. Vynikajúce nápady striedajú celkom otrepané ksichty a správanie bubákov ale to je v celkovom porovnaní atmosféry filmu ako prd vo vetre. Odporúčam si to pozrieť avšak s vypnutým mozgom a pekne tlustým balíkom čipsov :) ()

pirate

Ano, podobě s ostatními filmy se nevyhne. Pro otřelé fandy nejspíše jen průměrný horor s alespoň vytříbenou temnou atmosférou a napětím a pro začátečníky doporučuji, mít se na pozoru, bude to vážně síla! Mě některé události jednou za čas vyděsili, a to jsem takových filmů viděl už celé řady. Takže se přikláním k třem a půl hvězdám (75%) za mrazivou podívanou. ()