• Jara.Cimrman.jr
  ***

  Najdeme trio solidně vypadajících slečen, dáme jim do rukou kanóny, necháme je beze smyslu pobíhat před kamerou a on se určitě najde nějaký nadržený idiot, kterému se to bude líbit. Patrně touto dedukcí ve mně našli autoři spokojeného diváka, neboť já svou heterosexualitu nepředstírám a navíc patrně budu neuvěřitelně inteligentní, neboť se dokáži orientovat v ději i při zvedání železa, výletu na rotopedu či hraní pokeru. Přesto si myslím, že věnovat sledování andílků plnou pozornost je celkem zbytečné, ale od svého oka jsem dosud neobdržel žádnou písemnou stížnost a pořád mi to připadá jako o něco lepší večerní předehra, než ládování se Viagrou, Erectanem, Clavinem či podobně romantickými preparáty.(23.11.2012)

 • Prometheus69
  odpad!

  Zatím co Filmy jsou ryze chlapská záležitost.... seriál nejspíš dělala banda teploušů.... NUUUUUDAAA!!! A otřepaný klišé.... bez žádné tipicky Andílkovské zápletky.... Koho napadlo to udělat jako drama nechápu.... A to už i filmy balancůjí lehce na hranici snesitelnosti. Ale aspoň tob celkem baví... zde mě nebavilo lauter nic. Jasný odpad.(10.2.2014)

 • korbitch22
  odpad!

  Natočit jako seriál něco, co bylo debilní už před třiceti lety v původním seriálu a co bylo ještě debilnější v nedávných dvou filmech, může prostě jen retardovaný kretén.Vždycky, když sem viděl ty tři vychtrlý modelky, co maj v reálnym životě kvůli svým mega umělým nehtům problém otevřít konzervu tuňáka, dělat votočky a pokládat na zem dvoumetrový gorily, plácal sem se smíchem čurákem do stehen.Mega sračka.0%.(7.10.2013)

 • Psema
  ***

  Pilot: Neštvalo mě to. Naivní detektivní pohádka bez ambicí a s touhou vytěžit trochu slávy z pozapomenuté značky, která se na televizních obrazovkách logicky nemůže chlubit přestřelenou akci (viz. filmy) a bohužel ani inteligentními zápletkami a scenáristickými kličkami, jelikož za ní stojí břídilové ze Smallville. Alespoň že holkám to sluší. Na druhou stranu, čekal někdo něco jiného než spotřební výplach pro novou generaci?(24.9.2011)

 • romanz123
  *

  V zájmu zkrácení horkého letního večera jsem se podíval na jeden díl a další rozhodně nějak vehementně vyhledávat nebudu. Filmy s Cameron Diaz, Drew Barrymore a Lucy Liu taky nebyly žádná veledíla, ale byly aspoň místy vtipné, toto mi bohužel přišlo už jen hloupé. Víceméně jediné pozitivum pro mě byla Minka Kelly, té to fakt slušelo, jinak těžký podprůměr.(30.7.2013)