Reklama

Reklama

Charlieho andílci

(TV seriál)
Krimi / Akční / Drama / Dobrodružný / Mysteriózní
USA, 2011, 5 h 32 min (Minutáž: 40–43 min)

Hudba:

Louis Febre

Hrají:

Minka Kelly, Annie Ilonzeh, Rachael Taylor, Ramon Rodriguez, Dina Meyer, Jeff Chase, Inbar Lavi, Keram Malicki-Sánchez, Vivi Pineda, (více)
(další profese)

Epizody(8)

Tajemný miliardář Charlie Townsend nabídne třem krásným ženám šanci uniknout temné minulosti. Pod bdělým dohledem "poručníka" Bosleyho (Ramon Rodriguez), Kate (Annie Ilonzeh), Eve (Minka Kelly) a Abby (Rachael Taylor) pracují pro detektivní agenturu nepolapitelného šéfa Charlieho a pouštějí se do řešení spletitých případů, díky nimž se dostanou nejen do nebezpečných drogových doupat, ale i do nádherných vil na plážích v Miami. Seriál byl natočen podle stejnojmenného televizního filmu. (AXN)

(více)

Recenze (26)

korbitch22 odpad!

všechny recenze uživatele

Natočit jako seriál něco, co bylo debilní už před třiceti lety v původním seriálu a co bylo ještě debilnější v nedávných dvou filmech, může prostě jen retardovaný kretén.Vždycky, když sem viděl ty tři vychtrlý modelky, co maj v reálnym životě kvůli svým mega umělým nehtům problém otevřít konzervu tuňáka, dělat votočky a pokládat na zem dvoumetrový gorily, plácal sem se smíchem čurákem do stehen.Mega sračka.0%. ()

Jara.Cimrman.jr 

všechny recenze uživatele

Najdeme trio solidně vypadajících slečen, dáme jim do rukou kanóny, necháme je beze smyslu pobíhat před kamerou a on se určitě najde nějaký nadržený idiot, kterému se to bude líbit. Patrně touto dedukcí ve mně našli autoři spokojeného diváka, neboť já svou heterosexualitu nepředstírám a navíc patrně budu neuvěřitelně inteligentní, neboť se dokáži orientovat v ději i při zvedání železa, výletu na rotopedu či hraní pokeru. Přesto si myslím, že věnovat sledování andílků plnou pozornost je celkem zbytečné, ale od svého oka jsem dosud neobdržel žádnou písemnou stížnost a pořád mi to připadá jako o něco lepší večerní předehra, než ládování se Viagrou, Erectanem, Clavinem či podobně romantickými preparáty. ()

Reklama

Slartibarkfast 

všechny recenze uživatele

Nevím, zda lze z pár dílů hodnotit, ale myslím, že lepší to už nebude a víc dílů než několik se ani zvládnout nedá. Docela ubohá záležitost, která čerpá ze "slávy" známějších filmových protějšků. Jen místo odporných protivných tří představitelek je tu trojice neznámých nesympatických nehereček. Velmi lacině to vypadá jen místy, ale co nezařídí kulisy, to zvládne scénárista, který se postaral o pozvolné upadání kvality.. prakticky už od začátku. Za snahu 15% ()

Psema 

všechny recenze uživatele

Pilot: Neštvalo mě to. Naivní detektivní pohádka bez ambicí a s touhou vytěžit trochu slávy z pozapomenuté značky, která se na televizních obrazovkách logicky nemůže chlubit přestřelenou akci (viz. filmy) a bohužel ani inteligentními zápletkami a scenáristickými kličkami, jelikož za ní stojí břídilové ze Smallville. Alespoň že holkám to sluší. Na druhou stranu, čekal někdo něco jiného než spotřební výplach pro novou generaci? ()

kingik 

všechny recenze uživatele

Dobrá alternativa k filmu se kterým ho pojí jen některé motivy. Velké rozpracování příběhů ani postav nečekejte.To samé platí o poměrně plytké akci. Je pro mě překvapením, že seriál si vytýčil originální a celkem funkční styl v rámci televizní zábavy. Květnatý výběr tří hlavních hereček potěší každého příznivce ženské krásy. Herečky se od sebe dost typově liší a není problém si oblíbit nějakou z nich anebo rovnou všechny. Výhodou je jejich relativní neokoukanost. Nejlépe je u tohoto seriálu vypnout mozek a pak je šance, že se pobavíte. Náročná podívaná to opravdu není. Nevýhodou je pozdní vysílací čas, který je přehnaný. Mé hodnocení: 60% ()

Galerie (143)

Reklama

Reklama