• korbitch22

Natočit jako seriál něco, co bylo debilní už před třiceti lety v původním seriálu a co bylo ještě debilnější v nedávných dvou filmech, může prostě jen retardovaný kretén.Vždycky, když sem viděl ty tři vychtrlý modelky, co maj v reálnym životě kvůli svým mega umělým nehtům problém otevřít konzervu tuňáka, dělat votočky a pokládat na zem dvoumetrový gorily, plácal sem se smíchem čurákem do stehen.Mega sračka.0%.(7.10.2013)

• romanz123

V zájmu zkrácení horkého letního večera jsem se podíval na jeden díl a další rozhodně nějak vehementně vyhledávat nebudu. Filmy s Cameron Diaz, Drew Barrymore a Lucy Liu taky nebyly žádná veledíla, ale byly aspoň místy vtipné, toto mi bohužel přišlo už jen hloupé. Víceméně jediné pozitivum pro mě byla Minka Kelly, té to fakt slušelo, jinak těžký podprůměr.(30.7.2013)

• Prometheus69

Zatím co Filmy jsou ryze chlapská záležitost.... seriál nejspíš dělala banda teploušů.... NUUUUUDAAA!!! A otřepaný klišé.... bez žádné tipicky Andílkovské zápletky.... Koho napadlo to udělat jako drama nechápu.... A to už i filmy balancůjí lehce na hranici snesitelnosti. Ale aspoň tob celkem baví... zde mě nebavilo lauter nic. Jasný odpad.(10.2.2014)

Pilot: Neštvalo mě to. Naivní detektivní pohádka bez ambicí a s touhou vytěžit trochu slávy z pozapomenuté značky, která se na televizních obrazovkách logicky nemůže chlubit přestřelenou akci (viz. filmy) a bohužel ani inteligentními zápletkami a scenáristickými kličkami, jelikož za ní stojí břídilové ze Smallville. Alespoň že holkám to sluší. Na druhou stranu, čekal někdo něco jiného než spotřební výplach pro novou generaci?(24.9.2011)

Dobrá alternativa k filmu se kterým ho pojí jen některé motivy. Velké rozpracování příběhů ani postav nečekejte.To samé platí o poměrně plytké akci. Je pro mě překvapením, že seriál si vytýčil originální a celkem funkční styl v rámci televizní zábavy. Květnatý výběr tří hlavních hereček potěší každého příznivce ženské krásy. Herečky se od sebe dost typově liší a není problém si oblíbit nějakou z nich anebo rovnou všechny. Výhodou je jejich relativní neokoukanost. Nejlépe je u tohoto seriálu vypnout mozek a pak je šance, že se pobavíte. Náročná podívaná to opravdu není. Nevýhodou je pozdní vysílací čas, který je přehnaný. Mé hodnocení: 60%(10.8.2013)