Domek z karet - Série 3

(série)
USA, 2015, 11 h 28 min (Minutáž: 44–59 min)

Tvůrci:

Beau Willimon

Předloha:

Michael Dobbs (kniha)

Hudba:

Jeff Beal

Kevin Spacey, Robin Wright, Michael Kelly, Mahershala Ali, Michel Gill, Nathan Darrow, Derek Cecil, Rachel Brosnahan, Elizabeth Marvel, Jimmi Simpson (více)

Epizody(13)

Prezident Underwood se snaží upevnit svou pozici. Claire chce být víc, než jen První dáma. Největší nebezpečí se skrývá tam, kde se ti dva střetávají. (Netflix)

sus

Série opět velmi kvalitní, hodnocení série je trochu zavádějící - 84%, přitom z průměrného hodnocení jednotlivých dílů této série, vychází její hodnocení 90% ()

ardeas

Neviem, či je to tým, že už sa v tom seriáli ako tak viem pohybovať, ale táto 3. séria ma už neohúrila, bola pre mňa viac plochejšia, menej plodnejšia a de facto aj nudnejšia, resp. unavnejša na pozornosť. Všetky diely mi splynuli do jednej, takže to už nemá tak ostré hrany. Som zvedavá čo ponúkne 4tá, ale nemám tak vysoké očakávania. Bolo to fajn. ()

IndominusRex

Třetí série je rozhodně scenáristicky nejjednodušší a proto se nejsnáze sleduje. Navíc oplývá nejvíce silnými momenty a někdy až brutálními zvraty. Politika je mnohem tvrdší než kdy dřív a kvůli tomu ubývá taková ta každodenní atmosféra všednosti a uvěřitelnosti. Zábavnost to v sobě rozhodně má, ale kvůli zaměřenosti na mezilidské vztahy, někdy až mafiánské tendence a prudké zvraty, se nevyhneme klišé. A klišé já nemám rád. Spíš ho nenávidím, nebudeme si lhát. A to podle mě třetí sérii nejvíc ubližuje. Přesto je skvělá a mne u ní poprvé vyšlo hodnocení na pět hvězd. Zvláštní. Asi jsem prostě jen konzument závislý na hollywoodském přístupu k divákovi. Ale některé pomalejší díly, jako byl ten s těmi budhisty nebo úplně poslední, byly prostě perfektní, takže si to určitě zaslouží! ()

Generi

Au, to teda bolelo!!! Po 2 skvľělých sériích taková toporná americká propaganda, které nelze uvěřit vůbec ale vůbec nic !!!! Kdyby nebylo prvních 2 sérií, tak by se to ani hodnotit nedalo, škoda... ()

Tobias18

Tato řada začala i probíhala opravdu bezchybně, a už jsem myslel, že ji budu moct ohodnotit jako nejlepší řadu tohoto seriálu, a jako 100% sérii. Závěr ji však neuvěřitelně táhne dolů, což mě velmi sklamalo. I tak stále vysoká úroveň. 80%. ()

drkaldj

Celkově tato série není tak promyšlená jako první dvě. Úvodní epizody spíše takový solidní nadprůměr (než na co jsem tady zvyklý) a pořádně se to rozjede a rozehraje až tak v polovině. Je celkem jasné kam budou jednotlivé figurky směřovat a bude určitě ještě zajímavé sledovat jak se všichni poperou s různými druhy a typy krizí. ()