• anitae
  **

  Naprosto průměrná oddychovka pro ženy. Celé to zachraňují aspoň trochu hlášky Kingové.(16.12.2016)

 • terescz
  ****

  Mozna je to spis krimi pro zensky, ale ja zenska jsem, takze 4*. Hlavni postava je totiz pekna zenska, co ma vzdy na vsechno trefnou odpoved. Jak uz to dnes byva, je to napul detektivka a napul vztahovka...to je skoda, za to je hvezda dolu. Kazdopadne postavy dalsich detektivu jsou velmi dobre, je to takovy ten tym podivinu a bavi Vas na to koukat.(23.9.2016)

 • JFL
  ***

  Dobrý nenáročný seriál mísící prvky detektivních seriálů a seriálů pro ženy. Hrdinkou je kariérní žena detektiv, které je přiděleno velení oddělení pro závažné zločiny, které přebírá případy od jiných oddělení. Vyprávění střídá detektivní linie se vztahy uvnitř oddělení a hrdinčiným osobním životem. Seržantka King jednak chce dokázat, že na post má, a chce dělat kariéru, současně má mladého manžela (také policista), s nímž plánuje rodinu. Seriál se vyjadřuje k tématům postavení žen ve společnosti, byť je pojímá veskrze povrchně a jednostranně. Výsledkem je série, která sice zdaleka nepatří mezi nejlepší co do propracovanosti detektivních scénářů (mnohem důležitější roli než spletitost pátrání má ve vyprávění vršení náhodných zvratů), ale rozhodně představuje vítaný příspěvek mezi seriály, které narušují dominanci detektivů-mužů.(9.6.2011)

 • Lachvos
  ****

  Poctivá detektivní práce...Měl bych jen dvě výhrady: 1) Schopnost Kingové říci vždy hlášku, kdykoliv a kdekoliv, což po chvíli ztrácí na jakékoliv zajímavosti, a 2) Snaha tvůrců ukázat divákům i "osobní život příslušníků sboru" což absolutně nefunguje...Jinak doporučuju ;)(21.8.2011)

 • Greg25
  ***

  Jako kriminálka podprůměr. Jako oddechový seriál, kde hraje prim skvělá Amy Price-Francis a kde jsou kriminální příhody jen kulisa v pozadí, docela zábavné a co se týče dialogů občas trefné. V pohodě koukatelný průměr. 60%(24.9.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace