poster

Kingová (TV seriál)

 • Kanada

  King

Krimi / Drama

Kanada, 2011, 21x42 min

Hudba:

Trevor Yuile

Hrají:

Amy Price-Francis, Alan Van Sprang, Gabriel Hogan, Aaron Poole, Tony Nardi, Ari Cohen, Connor Jessup, Tom Butler, Romina D'Ugo, Rossif Sutherland, Sadie LeBlanc, Allie MacDonald, Megan Hutchings, Julie Stewart, Michael Mando, William MacDonald, Barbara Gordon, Inga Cadranel, Amber Goldfarb, Daniel Fathers, Rachael Crawford, Vanessa Matsui, Brandon McGibbon, Megan Fahlenbock, Milda Gecaite, Tommie-Amber Pirie, Craig Arnold, Sarah Manninen, Shamier Anderson, Gray Powell, Kerr Hewitt, Jason Blicker, Christine Horne, R.D. Reid, Andrew Hinkson, Michael Reventar, Jeff Pustil, DTeflon, Stephen Bogaert, Cara Gee, Courtney Richter, Harvey Atkin, Vladimir Jon Cubrt, Dwain Murphy, Tony Nappo, Casey Hudecki, Emma Campbell, Philip Akin, Dion Johnstone, James Downing, Geoffrey Pounsett, Karen Robinson, Debra McCabe, Mena Massoud, Tom Barnett, Ava Preston, Rahnuma Panthaky, Greg Calderone, Michael Cram, Angelique Lewis, Linda Kash, Dwight McFee, Oliver Becker, Carleigh Beverly, Tomas Chovanec, Zoe Doyle, James Preston Rogers, Vickie Papavs, Allegra Fulton, Astrid Van Wieren, Thomas Mitchell, Kevin Rushton
(další profese)
 • terescz
  ****

  Mozna je to spis krimi pro zensky, ale ja zenska jsem, takze 4*. Hlavni postava je totiz pekna zenska, co ma vzdy na vsechno trefnou odpoved. Jak uz to dnes byva, je to napul detektivka a napul vztahovka...to je skoda, za to je hvezda dolu. Kazdopadne postavy dalsich detektivu jsou velmi dobre, je to takovy ten tym podivinu a bavi Vas na to koukat.(23.9.2016)

 • anitae
  **

  Naprosto průměrná oddychovka pro ženy. Celé to zachraňují aspoň trochu hlášky Kingové.(16.12.2016)

 • Greg25
  ***

  Jako kriminálka podprůměr. Jako oddechový seriál, kde hraje prim skvělá Amy Price-Francis a kde jsou kriminální příhody jen kulisa v pozadí, docela zábavné a co se týče dialogů občas trefné. V pohodě koukatelný průměr. 60%(24.9.2014)

 • Lachvos
  ****

  Poctivá detektivní práce...Měl bych jen dvě výhrady: 1) Schopnost Kingové říci vždy hlášku, kdykoliv a kdekoliv, což po chvíli ztrácí na jakékoliv zajímavosti, a 2) Snaha tvůrců ukázat divákům i "osobní život příslušníků sboru" což absolutně nefunguje...Jinak doporučuju ;)(21.8.2011)

 • JFL
  ***

  Dobrý nenáročný seriál mísící prvky detektivních seriálů a seriálů pro ženy. Hrdinkou je kariérní žena detektiv, které je přiděleno velení oddělení pro závažné zločiny, které přebírá případy od jiných oddělení. Vyprávění střídá detektivní linie se vztahy uvnitř oddělení a hrdinčiným osobním životem. Seržantka King jednak chce dokázat, že na post má, a chce dělat kariéru, současně má mladého manžela (také policista), s nímž plánuje rodinu. Seriál se vyjadřuje k tématům postavení žen ve společnosti, byť je pojímá veskrze povrchně a jednostranně. Výsledkem je série, která sice zdaleka nepatří mezi nejlepší co do propracovanosti detektivních scénářů (mnohem důležitější roli než spletitost pátrání má ve vyprávění vršení náhodných zvratů), ale rozhodně představuje vítaný příspěvek mezi seriály, které narušují dominanci detektivů-mužů.(9.6.2011)