Mrcha od vedle (TV seriál)

Don't Trust the B---- in Apartment 23

Don't Trust the Bitch in Apartment 23

(neoficiální název)

Komedie

USA, 2012–2013, 9 h 25 min (Minutáž: 21–22 min)

Tvůrci:

Nahnatchka Khan

Krysten Ritter, Dreama Walker, Michael Blaiklock, Eric André, James van der Beek, Ray Ford, Liza Lapira, Eve Gordon, Tate Ellington, Rebecca Grant, Olivia Dudley, Kiernan Shipka, Fiona Gubelmann, Meg Steedle, Kevin Sorbo, Irene Choi, Vincent Rivera, Angelique Cabral, Foster Wilson, Tyler Langdon, Sandi Aries, John Ruby, Ryan McCann, Ian Reed Kesler, Jonathon Grant, Mamrie Hart, Julia Cho, Yolanda Pecoraro, Clement von Franckenstein, Tessa Munro, Nick Thune, Max Bunzel, Katharine Brandt, Keith Allan, Jill Basey, Celia Finkelstein, Busy Philipps, Ben Lawson, David Fernandez Jr., Peter Mackenzie, Tom Morrissey, Nick Endres, Jill E. Alexander, B.J. Clinkscales, Malana Lea, Jessica Blair Herman, Charles C. Stevenson Jr., Gameela Wright, Lynne Alana Delaney, Kaliko Kauahi, Megan Heyn, Chad McCord, Rodney J. Hobbs, Cocoa Brown, Annie Little, Zitto Kazann, John O'Brien, Jack Knight, Davi Santos, Jennifer Marsala, Amiée Conn, Kimmy Gatewood, Hartley Sawyer, Tom Christensen, Logan Cunningham, Gianna Simone, Valeri Ross, Rico E. Anderson, Matt Hobby, Gwen Van Dam, Burt Grinstead, Lou Bonacki, Charo, Mary Grill, Michael Landes, Marin Hinkle, Nora Dunn, Kerris Dorsey, Nora Kirkpatrick, Rosalind Chao, David Krumholtz, Dean Cain, Frankie Muniz, Mark-Paul Gosselaar, Wes Armstrong, Lee Meriwether, Danielle Parker, Bruce Davison, Thomas Lennon, Missi Pyle, Tom Amandes, Amir Talai, Kyle Howard, Clint Brink, Michael Stahl-David, Nicholas D'Agosto, Jonny Cruz, Susan Ziegler, Marcus Choi, Sarah Wright, Meagen Fay, Richard Dean Anderson, Christen Sussin, Thushari Jayasekera, Michael Croner, Remington Hoffman, Angela Matemotja, Teresa Huang, Jordan Feldman, Helmar Augustus Cooper, Jason Olive, Shane Nickerson

Scénografie:

Liz Kay, Richard Berg, Danielle Berman (set dekoratér)

Kostýmy:

Leah Katznelson

1. řada - Slušný průměr. Člověk se zasměje, ale za chvíli zážitek vyšumí a není důvod se dívat znova. Mladičká June v podání Dreama Walker to táhne ke dnu, zato mrcha Krysten Ritter a James van der Beek vpřed. I když si nemůžu pomoc... Krysten Ritter to NĚCO chybí. Škoda. /// 2.řada Zvyk je železná košile a já se vždy těšila, až si po práci zase pustím nějaký ten díl. Přijde mi, že seriál tak trochu táhne James, i když nevím pořádně proč.(2.11.2015)

Jediné pozitivum je Krysten Ritter, hlavní hrdinka je celkem otravná, ale pořád by se to dalo. Nejhorší je pro mě James van der Beek. Ne, fakt je celkem trapné dělat si srandu z toho, že hrál v šílenosti jako byl Dawsonův svět. A ještě šílenější je padesát tisíc vtipů na téma "nikdy jsem Dawsona nepřekonal". Asi je to seriál přece jen pro fanynky Dawsonova světa, pro nás ostatní tam bude asi příliš otravný.(20.1.2015)

Chloe dokáže naplno využiť dar ženskosti. Chápe, že vagína je kľúč k neohľaduplnému životnému štýlu. Môže byť mrcha, môže srať na potreby, pocity iných a aj tak nikdy netrpieť samotou. A prečo to tak je, milé deti? Prečo ju chcú muži Vám musia vysvetliť rodičia. Bude to príbeh o čmelákoch a kytičkách. A prečo ženy? Baby majú vždy nejaký okruh kamarátok (minimálne 1 reálnu a minimálne 365 na FB). V skratke hejno. Každé hejno má dominantnú alfa samicu (najkrajšia z partičky), ktorej za prdelou poletuje vaginálne zoskupenie (ošklivky). Vtipné sú najmä tie hejna, kde si každá myslí, že práve ona je dominantný usb port (skupina zložená len z oškliviek). Kalhotková grupa z pekných bab je len masturbačná pomôcka, inak sci-fi. Ale to som odbočil od témy. Chloe sa ako ukážková mrcha zaradila medzi moje najobľúbenejšie ženské postavy. Hádže nespočítateľný počet skvostných grimas a trefných nediplomatických hlášok. Ešte dve postavy stoja za zmienku. James Van Der Beek ponúka vydarenú sebairóniu a June dodáva naivnú roztomilosť, ktorá je priamo predurčená k zkazeniu. Humor tohto seriálu mi skvelo sadol. Nedocenená záležitosť.(2.7.2015)

Na první pohled docela solidní jednohubka. Díky ročníku během kterého začala se určitě nevyhne srovnání hlavně s 2 Broke Girls nebo i s New Girl. Oba zmíněné seriály jsou pro mě zajímavější, i když i tyhle holky mají své kouzlo. Krysten Ritter nepatří a nejspíš ani nikdy nebude patřit mezi moje oblíbenkyně. Přesto se tady s pro mě plně neznámou Dreamou Walker docela dobře doplňují. Nejvíc na sebe ale strhává pozornost Dawson, teda James Van Der Beek. A neskutečně se mu daří hlásit a je vidět, že si to užívá. Takže úvodních sedm dílů bylo fajn a jsem docela zvědavej jak budou pokračovat. - 70 % *** Druhou sérii potkalo pravděpodobně zrušení už po jedenácti dílech. Nutno podotknout, že podle mě, to je přerušení/ukončení zasloužené. Přišlo mi, že partičce okolo Dawsona tak trochu docházel dech a vtip. A laťka šla mnohem níž. Nerad seriály opouštím a většinou je chci dokoukat do konce, takže jsem vlastně rád, že tady za mě bylo rozhodnuto.(14.9.2012)

Hodně dobrý, James válí a pro toho, kdo sledoval Dawson's Creek ještě dvojnásob. Je fascinující sledovat, jak si dělá srandu sám ze sebe zároveň s tím, jak bych si dělal srandu já dnes z něj, když už jsem vyrostl a Dawsona nežeru. Pro tuhle rovinu je prostě důležitý mít Dawsona v paměti, pak se pobavíte. Holky jsou taky dobrý, většina dílů uteče velmi rychle a témeř každý má jeden až dva nadupaný fórky. Dále oceňuji, že tam není ten otravný smích, tzn. že vtipy nejsou prvoplánovité jako u sitcomů. Prostě komedie jako řemen, trefila se mi do vkusu. Po prvních 4 dílech 4*, nyní zvedám na pět.(15.12.2012)