Reklama

Reklama

Mrcha od vedle

(seriál)
  • USA Don't Trust the B---- in Apartment 23 (více)
Komedie
USA, (2012–2013), 9 h 25 min (Minutáž: 21–22 min)

Tvůrci:

Nahnatchka Khan

Hrají:

Krysten Ritter, Dreama Walker, Michael Blaiklock, Eric André, James van der Beek, Ray Ford, Liza Lapira, Eve Gordon, Tate Ellington, Rebecca Grant (více)
(další profese)

VOD (1)

Série(2) / Epizody(26)

Mladičká June má spoustu snů a všechny se jí pomalu plní. Když se ale přestěhuje do New Yorku, všechno se začíná kazit. A aby toho nebylo málo, narazí na super otravnou spolubydlící... Pobyt v New Yorku June přesvědčí, že je život plný překvapení. Mohou být děsivá, ale pokud se jim otevřete, změní vám život. Vstoupila do bytu, právě když její spolubydlící spala s jejím snoubencem na jejím narozeninovém dortu. Bylo to to nejlepší, co se jí kdy stalo.
June se stěhuje do New Yorku. Z nového bytu je přímo nadšená. Dostala ho od společnosti, pro kterou má pracovat. Zaplatili jí dokonce přestěhování. V šestadvaceti má vše, co chtěla. I snoubence Stevena, který si dělá doktorát z psychologie.
Po příchodu do práce ji však čeká šok. Firma zkrachovala, protože majitel zpronevěřil peníze. Je vystěhována. V kavárně se potká manažerem, v němž pozná Marka, bývalého skorokolegu. Čtyři hodiny po krachu společnosti už má novou práci. Je manažer kavárny. June ví, že se nesmí vrátit domů. Musí si najít bydlení a postarat se o sebe... (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (47)

Rosaviva 

všechny recenze uživatele

První díl mě docela slibně nalákal, pak to ale šlo razantně z kopce. Po první řadě jsem si nebyla jistá, jestli se budu chtít podívat na druhou, ale nakonec jsem to zkusila a musím říct, že nadšená jsem z toho opravdu nebyla. Celkem dobré díly se střídaly s naprosto nudnými (ty teda bohužel převládali). Celkem vzato jsem ráda, že byl seriál zrušen během vysílání druhé řady, protože nesměroval k vůbec žádné pointě. 2* ()

IGNI 

všechny recenze uživatele

Hodně dobrý, James válí a pro toho, kdo sledoval Dawson's Creek ještě dvojnásob. Je fascinující sledovat, jak si dělá srandu sám ze sebe zároveň s tím, jak bych si dělal srandu já dnes z něj, když už jsem vyrostl a Dawsona nežeru. Pro tuhle rovinu je prostě důležitý mít Dawsona v paměti, pak se pobavíte. Holky jsou taky dobrý, většina dílů uteče velmi rychle a témeř každý má jeden až dva nadupaný fórky. Dále oceňuji, že tam není ten otravný smích, tzn. že vtipy nejsou prvoplánovité jako u sitcomů. Prostě komedie jako řemen, trefila se mi do vkusu. Po prvních 4 dílech 4*, nyní zvedám na pět. ()

Reklama

Kejdyna 

všechny recenze uživatele

Shlédnuto za jeden den, povedenější než podobná New Girl, která se podle mě až moc snaží. Tady je humor nenucený, svěží a jako perličku beru Jamese Van Der Beeka v roli Jamese Van Der Beeka, herce věčně uvězněného v roli Dawsona, který dokázal, že si sám ze sebe dokáže udělat legraci (a takové lidi já mám moc ráda) a kraťoučký seriál příjemně osvěžuje. Určitě se budu dívat i na druhou sérii. 3,5* uvidíme, jak to bude dál. ()

BoPo 

všechny recenze uživatele

Chloe dokáže naplno využiť dar ženskosti. Chápe, že vagína je kľúč k neohľaduplnému životnému štýlu. Môže byť mrcha, môže srať na potreby, pocity iných a aj tak nikdy netrpieť samotou. A prečo to tak je, milé deti? Prečo ju chcú muži Vám musia vysvetliť rodičia. Bude to príbeh o čmelákoch a kytičkách. A prečo ženy? Baby majú vždy nejaký okruh kamarátok (minimálne 1 reálnu a minimálne 365 na FB). V skratke hejno. Každé hejno má dominantnú alfa samicu (najkrajšia z partičky), ktorej za prdelou poletuje vaginálne zoskupenie (ošklivky). Vtipné sú najmä tie hejna, kde si každá myslí, že práve ona je dominantný usb port (skupina zložená len z oškliviek). Kalhotková grupa z pekných bab je len masturbačná pomôcka, inak sci-fi. Ale to som odbočil od témy. Chloe sa ako ukážková mrcha zaradila medzi moje najobľúbenejšie ženské postavy. Hádže nespočítateľný počet skvostných grimas a trefných nediplomatických hlášok. Ešte dve postavy stoja za zmienku. James Van Der Beek ponúka vydarenú sebairóniu a June dodáva naivnú roztomilosť, ktorá je priamo predurčená k zkazeniu. Humor tohto seriálu mi skvelo sadol. Nedocenená záležitosť. ()

phoebess odpad!

všechny recenze uživatele

Netvrdím, že by byly první dva díly něco extra, ale pořád jsem si naivně říkala, že se to může ještě zlepšit. A proto jsem se dívala dál. Třetí díl mě ale předsvědčil o mém omylu. Jen jsem nevěřícně zírala, že si scénáristé, režisér (no, všichni, kteří se na seirálu podílejí) neuvědomili, jak trapný tenhle díl byl. Škoda, že televize ruší poměrně kvalitní seriály kvůli horší sledovanosti a nahrazují je takovými nedomrlcemi jako je tento. ()

Galerie (159)

Zajímavosti (1)

  • V úvodu epizody se objeví narážka na seriál Přátelé (od r. 1994). (Duoscop)

Reklama

Reklama