Mrcha od vedle (TV seriál)

Don't Trust the B---- in Apartment 23

Don't Trust the Bitch in Apartment 23

(neoficiální název)

Komedie

USA, 2012 - 2013, 9 h 25 min (Minutáž: 21–22 min)

Tvůrci:

Nahnatchka Khan

Krysten Ritter, Dreama Walker, Michael Blaiklock, Eric André, James van der Beek, Ray Ford, Liza Lapira, Eve Gordon, Tate Ellington, Rebecca Grant, Olivia Dudley, Kiernan Shipka, Fiona Gubelmann, Meg Steedle, Kevin Sorbo, Irene Choi, Vincent Rivera, Angelique Cabral, Foster Wilson, Tyler Langdon, Sandi Aries, John Ruby, Ryan McCann, Ian Reed Kesler, Jonathon Grant, Mamrie Hart, Julia Cho, Yolanda Pecoraro, Clement von Franckenstein, Tessa Munro, Nick Thune, Max Bunzel, Katharine Brandt, Keith Allan, Jill Basey, Celia Finkelstein, Busy Philipps, Ben Lawson, David Fernandez Jr., Peter Mackenzie, Tom Morrissey, Nick Endres, Jill E. Alexander, B.J. Clinkscales, Malana Lea, Jessica Blair Herman, Charles C. Stevenson Jr., Gameela Wright, Lynne Alana Delaney, Kaliko Kauahi, Megan Heyn, Chad McCord, Rodney J. Hobbs, Cocoa Brown, Annie Little, Zitto Kazann, John O'Brien, Jack Knight, Davi Santos, Jennifer Marsala, Amiée Conn, Kimmy Gatewood, Hartley Sawyer, Tom Christensen, Logan Cunningham, Gianna Simone, Valeri Ross, Rico E. Anderson, Matt Hobby, Gwen Van Dam, Burt Grinstead, Lou Bonacki, Charo, Mary Grill, Michael Landes, Marin Hinkle, Nora Dunn, Kerris Dorsey, Nora Kirkpatrick, Rosalind Chao, David Krumholtz, Dean Cain, Frankie Muniz, Mark-Paul Gosselaar, Wes Armstrong, Lee Meriwether, Danielle Parker, Bruce Davison, Thomas Lennon, Missi Pyle, Tom Amandes, Amir Talai, Kyle Howard, Clint Brink, Michael Stahl-David, Nicholas D'Agosto, Jonny Cruz, Susan Ziegler, Marcus Choi, Sarah Wright, Meagen Fay, Richard Dean Anderson, Christen Sussin

Justin McEwen

Scénografie:

Liz Kay, Richard Berg

Kostýmy:

Leah Katznelson

Chloe dokáže naplno využiť dar ženskosti. Chápe, že vagína je kľúč k neohľaduplnému životnému štýlu. Môže byť mrcha, môže srať na potreby, pocity iných a aj tak nikdy netrpieť samotou. A prečo to tak je, milé deti? Prečo ju chcú muži Vám musia vysvetliť rodičia. Bude to príbeh o čmelákoch a kytičkách. A prečo ženy? Baby majú vždy nejaký okruh kamarátok (minimálne 1 reálnu a minimálne 365 na FB). V skratke hejno. Každé hejno má dominantnú alfa samicu (najkrajšia z partičky), ktorej za prdelou poletuje vaginálne zoskupenie (ošklivky). Vtipné sú najmä tie hejna, kde si každá myslí, že práve ona je dominantný usb port (skupina zložená len z oškliviek). Kalhotková grupa z pekných bab je len masturbačná pomôcka, inak sci-fi. Ale to som odbočil od témy. Chloe sa ako ukážková mrcha zaradila medzi moje najobľúbenejšie ženské postavy. Hádže nespočítateľný počet skvostných grimas a trefných nediplomatických hlášok. Ešte dve postavy stoja za zmienku. James Van Der Beek ponúka vydarenú sebairóniu a June dodáva naivnú roztomilosť, ktorá je priamo predurčená k zkazeniu. Humor tohto seriálu mi skvelo sadol. Nedocenená záležitosť.(2.7.2015)

• IQ Tiqe

Pilot: První půlminuta mě dostala, ale pak bych dojmy popsal asi takhle - ze sit-comu vypráskali "komedii" a nahradili ji dvojitou dávkou "situační". Zábava nic moc, vše je dost prvoplánové, přehnaně umělé, jako by mě někdo chtěl přesvědčit, že je to tak blbý, až je to vtipný. # Po 2. dílu - žádné terno přes zábavu, ale není to tak "sit", jak se zdálo po pilotu. # Každopádně Krysten mám moc rád, je to živel, je bezprostřední se skvělou mimiku; bloncka by ji jako naivní vidlačka mohla doplňovat a Asiatka zdola mi připomíná tu z Gilmorek. Dawson je pro mě trochu opruz, ale třeba kápne nějaký vtípek vzhledem k jeho někdejším seriálu. Uvidíme, kam se misky vah převáží, zatím tomu dám šanci, spád to má. # Po 3. dílu: Končím, 2 sympatické herečky nestačí, od sitcomu očekávám zábavu, ale při tomhle jsem se jedinkrát nezasmál.(11.4.2012)

1. řada - Slušný průměr. Člověk se zasměje, ale za chvíli zážitek vyšumí a není důvod se dívat znova. Mladičká June v podání Dreama Walker to táhne ke dnu, zato mrcha Krysten Ritter a James van der Beek vpřed. I když si nemůžu pomoc... Krysten Ritter to NĚCO chybí. Škoda. /// 2.řada Zvyk je železná košile a já se vždy těšila, až si po práci zase pustím nějaký ten díl. Přijde mi, že seriál tak trochu táhne James, i když nevím pořádně proč.(2.11.2015)

• phoebess

Netvrdím, že by byly první dva díly něco extra, ale pořád jsem si naivně říkala, že se to může ještě zlepšit. A proto jsem se dívala dál. Třetí díl mě ale předsvědčil o mém omylu. Jen jsem nevěřícně zírala, že si scénáristé, režisér (no, všichni, kteří se na seirálu podílejí) neuvědomili, jak trapný tenhle díl byl. Škoda, že televize ruší poměrně kvalitní seriály kvůli horší sledovanosti a nahrazují je takovými nedomrlcemi jako je tento.(2.5.2012)

• Rosaviva

První díl mě docela slibně nalákal, pak to ale šlo razantně z kopce. Po první řadě jsem si nebyla jistá, jestli se budu chtít podívat na druhou, ale nakonec jsem to zkusila a musím říct, že nadšená jsem z toho opravdu nebyla. Celkem dobré díly se střídaly s naprosto nudnými (ty teda bohužel převládali). Celkem vzato jsem ráda, že byl seriál zrušen během vysílání druhé řady, protože nesměroval k vůbec žádné pointě. 2*(22.7.2012)