Paranormal Activity 4

• USA Paranormal Activity 4 (více)

Příběh hororu Paranormal Activity 4 volně navazuje na druhý díl, v němž démonem posedlá Katie vyvraždila rodinu své sestry s výjimkou nemluvněte Huntera, které unesla neznámo kam. Uběhlo pět let a tahle dvojice s velice pohnutou minulostí se přistěhuje na poklidné americké předměstí, které záhy poklidné být přestane. Paranormální sílu na vlastní kůži pocítí především matka s dcerou, které žijí v sousedství Katie. Po prvních nevysvětlitelných událostech instalují v domě kamery a další bezpečnostní prvky a nestačí se divit tomu, co na nich uvidí. Jenže u toho se temné síly, které se nad nimi stahují, nezastaví. (oficiální text distributora)

Freakyy

Tak jak mám PA rád, tak toto dost zklamalo. Co na tom že efekty dělalo ILM, Katie zhubla a Alex byla aspoň hezká. Nic se tam ale kurva nestalo, to si dělají prdel?! Konec byl prakticky stejnej jak u dvojky a trojky mínus zajímavý scény a neohranej příběh. Jediná pěkná - avšak víc než očekávaná - scéna byl lítající nůž, jinak tam nebylo nic novýho, všechno se dalo čekat. Jediný čeho se bojím je to, že 5tka bude ještě horší. ()

Aresko123

jednoznacne najhorsi diel celej serie...... okrem uvodneho unosu to nemalo s Paranormal Activity nic spolocneho..... Tvorcovia by si mali uvedomit ze je najvyssi cas nechat tuto seriu ladom....... ubera sa to cele niekam kam to nikto z nas nechce...... zmenili celu pointu "entity" na nejakych sektarov????????? pomoc ()

EP2012

Mohlo to být dobré drama/triler, jen opustit paranormální světy a použít normálního šílence. Takto to je nesnesitelně dlouhý nesmysl, který nakonec už smysl nedává vůbec. ()

kudryj odpad!

Pecka,největší průjem absolutního megastřevního produktu.Nelze než doufat,že to pokračovat nebude. ()

barancek

Parademental activity !Nič nové všetko po starom asi tak hodnotim film .Ako parkrat som sa zlakol ale to kvoli tomu efektu hlasitosti ktorí film sprevadza celé 4dieli.Budget navišuju ale kvalitu ehmm.Hodnotenie 2- blee ()

panter666

No tak já nevím. Jednička nuda, dvojka nuda, v trojce bylo pár pěkných scén a čtyřka? Pořádná nuda. V podstatě toho ducha, ďábla nebo neviditelného super svalouše nechápu. Proč tu rodinu nevykosil hned a nechával si to až na poslední čtvrt hodinu? Pravděpodobně nejvíc má asi děsit fakt, že je v baráku dítě o který šlo v prvních dvou dílech, bohužel tak nemastný a neslaný. Je opravdu hrůzostrašný, že každou noc stojí před televizí a mumlá si pro sebe. No a když odejde tak si tam pro změnu mumlá další nemastný a neslaný dítě. No prostě nuda a nuda. Nevím, jak to může kohokoli děsit. Pětka bude, to je jasný, ale jestli u ní budu i já? To je otázka. ()

David_SVK

Aha...takže séria filmov paranormal activity sa pretransformovala od duchov cez bosorky až ku zombíkom.Neviem či sa to dá nazvať sklamaním, pretože som od toho veľa nečakal ale bol by som pokrytec keby som dal len jednu hviezdu, lebo som sa pri pár scénach normálne aj zľakol, postavy mi prišli docela sympatické (hlavne asi tá mladá blondínka) s videl som už aj horšie horrory :-D.Celkom pobavil aj nápad s trojkolkou z osvietenia... :-D ()

spike.sg odpad!

Wow, tak to byla jízda!!! Jestli bude další díl tímhle stylem, tak to se můžou jít rovnou zahrabat!! Od obstojný jedničky, přes horší dvojku a trojku až po katastrofální čtyřku. Celej film se tam pomaličku připravuje na finální rozuzlení a oni to takhle pokálej koncem, kde se vlastně nic zásadního neděje. Bohužel díky tomu je celej film k ničemu a akorád zabijete hodinu a půl času nudou. Kdybych se když už alespoň trochu bál, ale ani nějaká snaha o vylekání nebo postrašení diváka tam vidět není. Prostě děsná kktina!!! Pokud někde u Vás má být nebo běží premiéra v kině, dbejte na mojí radu a nechoďte tam! Ušetříte peníze, čas, nezkazíte si náladu a třeba si užijete příjemnější večer s Vaší polovičkou než touhle slátaninou.. ()

femur

S trochou nadsázky bychom mohli říct, že celou hodinu se koukáme na nepoutavý snímek a čekáme na strašidelné vyvrcholení, které nám v deseti minutách připraví dvě, možná tři lekavé scény a film skončí. Průměrný horor, který si znovu opravdu nepustím. ()

Niko_DA339 odpad!

Na tento film som šiel do kina spolu s kamarátkami. Očakával som vydesenie k smrti, alebo aspoň postpsychotické nadšenie (v preklade - očakával som, že budem všade vidieť duchov) no veľké H sa stalo. Začiatok filmu bol koniec dvojky. Pokračko maximálne nudné! Videl som už veľa filmov a priznám sa - a kľudne sa smejte koľko len chcete - že viacej som sa bál pri Snehulienka a sedem trpaslíkov (tá od Disneyho kreslená... rok 1950 +/-) ako pri tomto. Otrasne spravené, maximálne nuda, klišé ako v skoro každom horore. No, toto by som ani ako horor nenazval. Pretože horor je učiť sa na ekonomiku sedem strán o krivkách, konkurencii, trhu ... a toto je oproti tomu rozprávka na dobrú noc. A koniec filmu... uteká ku Katiinmu domu, nájde toho svojho brata, chce utiecť,... ehm.. a ten koniec. Nič lepšie skutočne nemohlo byť?. Malé, asi 9 možno 10 ročné dievčatá tam vrieskali jak sprosté a mňa ani len raz nemyklo. No aby som uviedol na svet skutočne paranormálnu vec, predstavte si - idete do kina s kamarátkami, pričom jedna má také tie lodičky či jak sa to volá a po skončení filmu má botasky. To je skutočne paranormal activity, pretože som sedel vedľa nej a nevšimol som si, žeby sa prezúvala. Ked to vyriešite, vezmite si kameru a nakamerujte to a dajte tomu nejaký názov, odovzdajte to nejakej spoločnosti v USA a hned budete mať na svete nový film menom: Paranormal Shoes ! Potom natočte i druhý, tretí, štvrtý a piati a daľších XYZ filmov a garantujem Vám, že deväť ročné dievčatá tam pred vami budú vrieskať a obzerať si svoje topánky, či nemajú náhodou tenisky. ()

Pollini

V obsahu se píše: "...a nestačí se divit tomu, co na nich uvidí." No já jsem teda neviděla vůbec nic. Nevysvětlilo se nic a to je na čtverku už opravdu pozdě. Pořád jenom šmouhy na záběrech a okoukané práskání člověkem o strop a podlahu nějakým démonem. Všechno jsme už viděli, žádné napětí, drama, vlastně žádný děj. Měli by nám vrátit peníze. Super komentář: verbal. ()

KacuDLe

4.díl paranormal activity začal a jeho děj byl jako předchozí, dalo se to, jenže konec byl totální propadák. Zničeho nic se ve tmě v jakémsi městečku objevilo na zahradě desítky zombie.... hm, možná pokus o něco. Jedna hvězdička je za to, že místo závěru se na to dalo koukat, ten konec, to už jsem se musela smát.... ()

janny odpad!

Rok čo rok sa opakuje Paranormal actvity.Ten istý scenár vytvorení pánmi ctrl c a ctrl v.Vytvorené pre ľudí s problémami pamäte alebo pre ľudí ktorí ešte nemali čas zájsť do kina a nevideli ani jednu časť.Ja neviem, ale čo môže človek očakávať jednotka je dobrá avšak ťažit z nej sa dookola sa nedá. ()

sun.eagle odpad!

Vždy je smutné jak pro vidinu napakování si peněženky se znovu a znovu točí dvojky, trojky, čtyřky....stopětapadesátky....a je uplně jedno že co nemá ani náznak něčeho co by mělo pobavit diváka, jinými slovy nas.at divákovy na hlavu a vytáhnout z něj prachy. Stejné postupy které jsou předvídatelné víc než západ a východ slunce, celou dobu se neděje opravdu vůbec nic, sem tam se přihodí něco jako posun v ději? nebo to mělo být stupnování napětí? tak to asi nazvali a ale není to tak. Celé to jen kvůli mega rychlé gradaci spějící k ultra rychlému finále které si snad zaslouží zápis do nějaké knihy rekordů za nejrychlejší, nejtrapnější, nicneříkající finále ever. Takže v kostce 82 minut sledujete lejno abyste dostali ve zbývajících dvou minutách lejno ještě větší. ()

Hektor.Troy

no prvych asi 40 minut bolo pre mna prijemne mrazivych a nenudil som sa,ale potom to prestalo napredovat a tych poslednych asi 10 minut bolo strasne ale STRASNE zlych...jedna hviezdicka za xbox kinect a dcerenku a druha hviezdicka za MCBP ()

beckham888

Tak tenhle film neměl být asi nikdy natočen. Jako, když tam dají scénu, že kamera zabírá 10 vteřin s hororovou muzikou židli, která se po velkém napětí, co že se to stane strašného pohne o 10 centimetrů mě přivedlo na myšlenku.. Sakra proč taky něco nenatočím ?! A finále filmu ? Chaos, ve kterém než se vzpamatujete, kdo je kdo vidíte konečné titulky... takže je to vlastně taková 70 minutová nuda a 15 minutové cože ??!! ()

ACE 2007

za Kinect... už otáčím i PSX ale slabý... :) Předchozí jsem neviděl a tady jsem skončil u ..."co to sakra je? " :))) ()