Hlas Česko Slovenska je zcela nový, unikátní projekt, jehož jediným cílem je objevit ten nejlepší hlas v obou zemích. Osobní koučové z řad uznávaných osobností českého a slovenského showbyznysu si vyberou své talenty a dovedou je až k vítězství. Poprvé v historii hudebních soutěží nezáleží na vzhledu ani na věku, ale pouze na pěveckém talentu. The Voice of je původem holandská televizní show, za kterou stojí mediální magnát a producent John de Mol. (oficiální text distributora)

Holubicqa

Americkou verzi jsem zatím neviděla, chystám se, ale sledovala jsem The Voice of Germany a zejména Blind auditions a battly byly super. Jsem zvědavá, jak se bude držet česko-slovenská verze, první díl byl fajn. Uvidíme, jak to bude pokračovat, ale výběr poroty se nezdá až tak strašný, pošťuchování se mi zatím nezajídá. Odpad si to rozhodně nezaslouží, už jen kvůli těm dobrým zpěvákům, co se tam snaží. ()

TERRORDROME odpad!

Musím dať odpad inak to už nejde. Ďalšia, asi miliónta spevácka súťaž ktorá prináš jednu úžasnú, špicovú, neskutočne bombovú novinku a síce fakt, že porota je k spevákom obrátená chrbtom aby hodnotila len podľa hlasu. Nejeden divák si určite v úžase ucvrkol do gatí keď sa to dozvedel. Na Superstar som rád pozeral aspoň tie kastingy na ktoré chodilo množstvo srandovných exotov. Rýdzo seriózne hľadanie kvalitných spevákov je síce chválihodné, ale taktiež nudné a ako už vieme nakoniec aj tak nebude o čo stáť a víťaz v rekordne krátkom čase zapadne prachom lebo jeho hudba bude nevyhnutne typicky Československy nudná. Čo sa týka poroty: Vojtek mi prišiel sympatický a plešatý socialistický hitmaker David ma napriek všetkému nijako neštve. Zato slovenská časť je na tom podstatne horšie hlavne prispením najvačšieho ftáka zo šeckých, krala všetkych kralov, Ježiša Krista modernej hudby, chlapa čo serie zlaté tehly, jedinečného, úžasného, neprekonateňého ( sám to povedal takže to bude pravda ) a nedotknuteľného, potetovaného cigánskeho potentáta Rytmusa pred ktorým by Elvis padol s plačom na kolená a Chuck Norris so strachom v očiach šepká tiché modlidby. O roadkillerke Dare sa toho moc napísať nedá, snáď le to že bude potrebovať Zvonky Šťastia aby ju v base neznásilňovali stokilové matróny. Celkovo vzaté je táto show dosť otravná a vlastne nezmyselná. Ale budeme mať ďalšie celebrity, JUCHÚÚÚ ako sa len teším a dúfam že naše milované televízie vyhonia každý rok aspoň tri takéto súťaže. ()

Warle

Dám 3* a zatím si za nimi stojím. Jsem tvrdým odpůrcem všech splašek, co kdy nova a markíza vytvořili, ale tohle mě celkem chytlo, ale nevím, zda to nadšení zůstane i u dalších dílů, uvidíme. ()

Haymar

Inu co k tomu dodat?! Jediný pozitivum "Hlasu" je, že o kvalitní hlasy tu fakt není nouze a divák tak není zbytečně konfrontován s nýmandy s nulovým talentem vs přehnaně nabubřelými egy. Na druhou stranu, to ale zas bylo na všech těch superstars jako jediný (občas) vtipný... Co nám zbývá tady? Samé (jako fuckt) výtečné pěvecké výkony (která však velice brzy omrzí), už otně obroušený (a často na hranici trapnosti) Meoš Lareš ale především zcela nepochopitelný výběr porotců - což je opravdu kapitola sama o sobě a soudný divák se udiveně ptá: "Kde jsou ty skutečné autority v oboru (a Osobnosti s velkým "O") typu Bílá, Slávik, Horáček, Soukup (kteří už se parkrát v podobných "vodách smočili)?!?! Kde sakra sou?! Nic proti Vojtkovi, Davidovi, Rytmusovi, Rolins, ale nic lepšího už opravdu na skladě nebylo?!... Nehodnotím! Nemá to smysl! ()

kill-tec

Ze začátku jsem tomu své sympatie věnoval, po vypadnutí téměř všech mých favoritů ale nasedám na loďku a odplouvám. Nevim proč, ale strašně mě tam sere Michal David - nikdy sem ho nemusel, teď už ho nesnášim. Jinak ale vcelku povedenej formát zábavního průmyslu, hlavně ne další ročníky.. ()

Foxhound#1

Ale prosím vás, to myslíte vážně s tím novým formátem? A to je jako ten klíčový prvek? Vždyť princip a výsledek je stále stejný. Diváci utrácí prachy za nesmyslné SMS aby dopomohli pár "talentům" nastartovat jejich jepičí rychlokvaškovou kariéru. ()

J*A*M*A*L odpad!

Většinou se nedá poznat který je váš nejoblíbenější film, herec, kamarád či kamarádka, ale v okolí pořadu či reality show už mám jasno který pořad či reality show je pro mě ta nejhorší.Je to tahleta stupidní československá debilita.Československá superstar se ještě skousnout dala, ale toto je už totální shit.0% ()

Chajimwitz odpad!

Znělka na prvních upoutávkách mi vzdáleně připoměla hit severoirské punkové kapely Stiff Little Fingers "Gotta Getaway" a to je asi tak všechno.Tomu se říká inovace na TV NOVA !Česko je bezkonkurenčně první na světě,co se týká počtu "celebrit" na jeden hektar a je to pořád málo,a hledá další a další zoufalce a nýmandy.Nyní dělám to,co na některých uživatelech odsuzuju a hodnotím, aniž bych viděl jedinej díl. Dne 21.2.2012 upravuji komentář.Jelikož jsem byl na ČSFD napaden některými rádobyestéty,kteří v této senkrůvně hledají a vidí nějaké umění,či nedej bože zábavu,tak jsem se v rámci objektivity podíval na kus posledního vysílání.Pouze jsem se utvdil,že mé hodnocení ještě před začátkem prvního dílu bylo správné. ()

Martin_W

Je to hodně špatný, ale co si budeme povídat.. Úplný odpad(!) to na TV Nova není.. Čekal jsem něco mnohem horšího. Ve sledování pořadu pokračovat rozhodně neplánuju. Naprosto souhlasím s komentářem uživatele Djoker. 22% ()

kikka20

No, nápad je to dobrej, ale televizi Novu nějak nemám ráda. Nevím proč, občas, vážně jen občas, mají dobré filmy, ale jinak? Nic moc. Tahle další reality show je jiná.. no, popravdě, máme se zase čemu smát, ne? ()

gumolit odpad!

Zase samí ubožiaci na tejto súťaži na čele s one hit wonderom Michalom Davidom ktorý si myslí že bohvie aký je úspešný ale aj tak vatšinu hrá na playback,jednou vrahynou, cigánom a ako sa tam dostal Vojtek tak to ma už dorazilo!!No a samozrejme blbá porota stopnite to už konečne !!! ()

ProgLaney odpad!

V porotě Pepa Vojtek, Michal David, Dara Rolins a Rytmus. Víc snad není třeba psát. Tahle skvadra je přesným odrazem kvality pořadu. Slátanina, sra*ka a zoufalství. ()

Cement73 odpad!

ten kto vyberal tých "akože" rozhodcov musel byť úplne padnutý na hlavu... a formát súťaže je nepozerateľný. Takže jednoznačne odpad. ()

NickBrychova odpad!

Naprostý odpad oproti americké verzi. Tam jsou v porotě aspoň nějaké hvězdy, né žádnej Rytmus nebo kriminálnice Dara, a mají v zemi talent z čeho vybírat. ()

Reverger odpad!

Doporučil bych každému divákovi, než se vůbec rozhodne na to podívat, nacvičit pořádný deep throat. Snáze se Vám to pak bude polykat. ()

Zhigi

Podle mě lepší než SuperStar, bohužel se však po pár kolech přestal hodnotit hlas a SuperStar se z toho stalo. ()

Ondra603

Další pořad o tom, jak se z obyčejných lidí stanou (ne)zpěváci... Docela by mě zajímalo jaké procento obyvatel v ČR jsou zpěváci, protože za ty roky už je to snad polovina republiky. Jsem zvědavý na večer. TV Nova by se měla nad sebou zamyslet, možná by bylo lepší natáčet porno, to má alespoň úroveň, na rozdíl od těchto pořadů. --------Čekal jsem katastrofu, ale není to taková hrůza. Díky bohu za to, že tam nepouštějí takové individua typu "hvězdná pěchota". Jsem zvědavý na battly... ()

Stanley619 odpad!

Takže napřed porota, to je fakt výběr za všechny prachy. Buranský primitiv Vojtek, který snad nezná jedinou notu a za jediný úspěch vděčí sobě rovným, kterým nevadí jeho debilní texty a kolovrátková hudba. Dále "pan zaprodanec" Michal David, který směle bojkotuje Slavíky, ale pak kývne na tohle. Potom Darinka Rolincová, která je chytrá, jak rádio, ale když má něco sama zazpívat živě, tak je akorát pro smích. Nakonec "King of pop" Rytmus aka já som hudba a spolupracujem jen s kvalitou, který jde do všeho, kde dostane nějaký prachy. O něm je fakt škoda mluvit. Moderátorská dvojice tvořená nevtipným a nechutně okoukaným Leošem Marešem a nějakou zapadlou "hvězdou" Tinou. Prostě těžká zábava podle TV Nova, která potopí i ten sebemenší talent. Ne, děkuji! 9% ()

Ondrej120

Nedíval jsem se ale když tady z principu dáváte odpad (možná to je na odpad,nevím). Tak vás trochu naštvu a dám krásné 3*. Ale NOVO ještě jednou něco takového a bude to už z principu odpad. ()