Bývalý agent CIA Frank Moses (Willis) dává znovu dohromady svůj svérázný tým elitních agentů, aby s jeho pomocí vypátral ztracenou přenosnou jadernou zbraň. Aby uspěl, bude muset odolat hordám zabijáků, teroristů a mocichtivých vládních úředníků, kteří se superzbraně snaží zmocnit. (Bontonfilm)

Raziel811

Velké hvězdné obsazení a ve výsledku nuda. Malkovich již tolik neperlil, Byeong-heon Lee byl kompletně nevyužit. I Helen Mirren vypadala, že se nudí. A to ani nezmiňuji totálně otravného Hopkinse, který své postavě nevdech uvěřitelnost a jen si zahrál malou etidu na blázna. ()

Mukade

akurát toho xuja voňajúceho babkinu topánku si mohli odpustiť, ešte dobre že som práve nejedol popcorn LOL. + aj tie mudrovačky o láske a vzťahoch ()

snupko13

Poslednú dobu všetko old je v kurze. A najlepšie skupinovo. Deduškovské filmy plné humoru, kde sa predbiehajú všetky staré páky, ktorá z nich si dokáže zo seba urobiť väčšiu švandu. Však áno, Bruce Willis bruslí na viacerých postoch a aj mu to celkom ide. Tentokrát jeho staršia stará parta zachraňuje svet a to priamo v Mockbe. Nevypátrateľná bomba sa vypátra, kopec srandy okolo toho a koniec dobrý všetko dobré. Poďme ďalej. Kedy bude trojka? ()

cajda77

Parta důchodců opět v akci, filmově hvězdy znovu ožili v akčním mega-trháku. Dostatek střílení, výbuchů a automobilových honiček. Příběh s unikátní atomovou zbraní jejíž historie sahá do studené války, tajných agentů...jednoduché, ale funguje skvěle! Ideální odpočinek. ()

bergeron

Jednoznačne lepšie než Jednotka, ale treba vidieť aj RED 1, bez nej by sme nepoznali Marvina. Neviem čím to je ale Malkovich ma už od úvodu rozosmieval až do konca, ten malý psychopat držal celý film. Willis tiež zlepšíl svoj výkon. Celkovo zlepšili vlastne všetko. Jednoznačne som očákaval menej,ale dostal som Príliš :) ()

Allein4

Těžko říct, zda byl nejlepší Bruce Willis, John Malkovich nebo Anthony Hopkins (a nesmíme zapomínat ani na Helen Mirren, Mary-Louise Parker či Catherine Zeta-Jones). Byla to zkrátka plejáda skvělých hereckých výkonů, ke kterým přispěl i Byeong-heon Lee. V každém případě se velkolepě vrátil Bruce (po odfláklých pátých Die Hard), jenže z jmenovaných herců byl asi přecejen nejslabší. Na druhou stranu - konkurujte Siru Hopkinsovi nebo poblázněnému Malkovichovi. Jinak o filmu - bratři Hoeberovi se se scénářem vytáhli, Chediakova kamera byla bezchybná (a díky bohu ne roztřesená) a Parisot na režisérském stolci si odvedl své. Jsem spokojený - 90%. ()

dj_pepino

Příjemný odpočinkový akčňák s prvky komedie, nabitý super herci a super zvraty. Není to lineární akční stílečka typu "ublížil jsem ti-pomsta-konec". Líbí se mi, že Dean Parisot si dal záležet nejen na roli B.Willise, ale taky na roli J.Malkoviche. Jeho úžasné "pohledy", které jsou filmem prošpikovány fakt pobaví. Jako taková akční komedie s důchodci pro zabavení na dlouhé zimní večery super. Má to energii, má to nápad, má to super herce a fakt to není "B" film. Nicméně do pěti hvězd mi tam chybí něco, co by ve mě zanechalo takový ten pocit že: "Fůha, to byla pecka". ()

Pickardino

Ne. Prilis mnoho boha ve stroji zabilo jakekoliv pocity ocekavani nebo napeti, ale diky za obcasny zavan retro-naivity spionskych filmu 70tych a 80tych let, pana Malkoviche, pana Thewlise, a za linku "krize" vztahu. Rikam si nicmene, ze timto smerem by si to zaslouzilo skutecne odejit do duchodu, cim driv, tim lip. ()

Snakefinger

Parádní jízda humoru a akce (obojí lehce křečovitého pravda), ale smál jsem se celou dobu. Pro mě u akčních fláku letoška jednoznačný queen, nebo king? ()

RoyBatty444

Nebavil som sa ako pri jednotke aj napriek novým hviezdam strieborného plátna alebo skôr kvôli. Bolo to nejako moc umelé a nasilu. ()

Marlo

Film o partě důchodců který hledá bombu po Evropských městech ( Paříž, Moskava, Londýn) snaží se při tom dělat humor což se jim nedaří nejspíše kvůli tomu že 80 % humoru zde má zastávat postava Johna Malokoviche který se snaží jak jen může, ale vtipný rozhodně není a ktomu je doprovázej dvě dámy jenž jedna z ních je opravdu dost přemalovánaá C.Z. Jonesová. K tomu se celý film řeší vztah mezi hlavním hrdinou a jeho potrhlou přítelkyní. Režie je tuctová ale akce odsípá a je přehledná a též musím pochválit Helen Mirren která si svou roly náramě užívá a je to vidět. Takže neni to zas tak strašné utečeto ale za týden si na to nevzpomenete asi jako na jedničkou.. Ta byla vlastně o čem ?? :) PS Anthony Hopkins by už nikdy neměl hrát v komediální roly ty mu vážně nesedí. ()

bobbio

Naozaj veľmi, veľmi podobné na jednotku. Bruce a hlavne Hopkins to ťahajú smerom hore ako vždy, ale otrasne trápna frajerka Franka Mosesa ma tak otravovala, že veľa nechýbalo a nedopozeral by som to. Akcia je ale super, humoru až až, a preto 65%. ()

james11

Ve světě, kde je každý přítel Franka Mosese, ale zároveň má důvod ho nenávidět... Už toho bylo moc. U jedničky sem tu nadsázku ještě bral, ale tady to už vážně nešlo. ()

Foltas007

Bruce Willis má ve filmu do nejlepší formy daleko. Jeho rádoby vztah s Mary-Louise Parker je přítěží pro celý film. Milostná zápletka prostě do akčňáku nepatří. Na rozdíl od Willise jsem velmi spokojen s výkonem Malkoviche. Jeho projev dokonale koresponduje s člověkem, co dostával 10 let LSD od CIA. Hellen Mirren v sobě nezapře anglickou dámu. Hereckým výkonem však nejvíce drží bezpochyby Hopkins. "Vyšinutý" profesor Bailey nemá chybu. Scénář místy slabší, ale akční scény to poměrně dobře kompenzují. Jak jsem řekl na začátku, milostná zápletka působí místy až trapně a nebýt ji, tak bych i hvězdu přidal. Dean Parisot tak natočil příjemný oddychový akčňák, avšak nic více než 3* ode mě nedostane. ()

trx2010

První díl byla taková lehká oddychovka s prvky recese a dobrou nadsázkou. Tohle je typická americká píčovina, kdy si tvůrci řekli že když přidaj 3x více akce a 3x více nesmyslů tak z toho bude 3x lepší film a 3x více peněz. Nebyl jsem schopný ani dokoukat. ()

Bruce definitivně po záruce?

Bruce definitivně po záruce?

17.05.2013

Třetí cesta Billa a Teda? Keanu je pro.

Třetí cesta Billa a Teda? Keanu je pro.

15.08.2012

Padoušský casting: Thor 2, Red 2, Iron Man 3

Padoušský casting: Thor 2, Red 2, Iron Man 3

29.05.2012

Hrdina je jen natolik dobrý, jak kvalitního zlosyna dokáže zdolat. Pokračování komiksových hitů dostala v tomto směru mimořádně vydatné posily. Penzionovaní agenti ze složky Red (vrátí se Bruce… (více)

Red 2 a Las Vegas: Palba a kalba s důchodci

Red 2 a Las Vegas: Palba a kalba s důchodci