WolfR

Sterilní, bez nápadů, tuctové, s nevyužitým potenciálem a nezajímavým mladým týmem. A hlavně PG-13! To jsou třetí Expendables! Ta brutalita a fuckování tu fakt chybí. Pořádně tu za něco stojí více Snipes a Ford, jinak slabota, 2 hvězdy. ()

mortak

Měřítko preskocilo rozpočet o míle, pánové už taky nejsou nejmladší (u Forda už docela bolí dívat se na jeho snahu být drsňákem jako za mlada), a tak tu máme levné CGI efekty, či zběsilý střih (honička v Mogadishu je opravdu s*it). Rondu šíleně miluji, ale jen v MMA, tady je dost jalova. Jako všichni z mladého týmu. Když to beru jako no-name vyplachove akční béčko, tak dobrý, ale Expendables mají přece na víc. ()

majo25

Už je to celé ako obohratá platňa. Okrem nových tvárí prakticky k ničomu prekvapivému či originálnemu neprichádza. Akurát Arnie dostáva konečne viac priestoru. Akcia je stále atraktívna a veľkolepá, nič naviac však tento akčňák, vrátane srandy, neobsahuje, dokonca je ešte zbytočne naťahovaný. Z nových tvárí sa ujal jedine Snipes a v menšej roli Grammer. Ford a Gibson sú výsmechom. Banderas ako šašo je zlý vtip a ženská v čisto mužskom remesle je ako drôtom do oka - asi tak nejako by trebalo mučiť autorov tohoto stupídneho nápadu. ()

majo0007

Najzaujímavejšie na sérii Expendables sú vždy fámy a dohady, kto sa objaví v ďalšej časti, akému zabudnutému čurinovi dajú šancu. Tým to hasne. Dokedy sa bude táto sračka ťahať, keď o každú časť má záujem čoraz menej ľudí, je otázne. Záverom len podotknem, že každý hollywoodsky film, čo sa točil v Rumunsku, bolo fiasko. Väčšinou to totiž býva posledná slamka pre skrachovancov. A k PG13 už nemám ani slov. ()

URBAN

Stejný základ a pořád to funguje. Bez příběhu a bez čehokoli jiného. Hlavně že uvidíme na plátně Stalloneho, Stathama, Gibsona nebo třeba Schwanzeneggera, ikdyž jeho jen na chvíli. Škoda že tam byl jen pro výplatu a reklamu. Dá se říct že tam ani nehrál, těch pár scén nestojí moc za zmínění, ale potěšily. Ale k filmu, jeho první polovina je vážně skvělá a akčně oddychová, jenomže po nástupu nových tváří to sem tam pokulhává. Prostě u takového filmu by člověk mladé tváře nečekal, ale po nějáké té chvíli otrkání i tato omladida dokáže film udržet, ale stéjně po návratu stárých kumpánů se kvalita značně zvýšila. Až mě konec filmu přiměl ke zvýšení hodnocení. A nemůžu tomu uvěřít, ale musím říct že Mel Gibson byl opravdu vynikající záporák a to nemám Mela rád. Co se týče srovnání s předchozými dily, je to lepší než jednička a o něco horší než dvojka. (1.8.14/MAC/600 okomentovaný film na ČSFD.cz ) ()

Medwídek

Špatný.. moc špatný.. tohle se neodpouští - kdo proboha vymyslel to PG-13? Jediná krev na bradě Mela Gibsona a hrudníku Terry Crewse a tím to končí? Velmi často to působí komicky! A ty triky.. proboha! Fakt špatný! Tím by ale výčet nekončil, jen z respektu vůči předchozím dílům pokračovat nechci.. Pokud bych to měl zhodnotit jedním slovem, tak jedině zklamání.. ()

Nivenx

Každý díl si veme na starost jiný režisér a do každého dílu Sly pozve jiné hvězdy, kterých je vždycky požehnaně. První díl, jsem bral kvůli poctě žánru a akčním hvězdám. Druhý jsem taky snesl, ale tento už je absolutně zbytečný a zkrátka k hovnu. Filmy jdou hodněrychle po sobě, takže scénář je málo propracovaný a silně stupidní. Využití herců nepatřičné, napětí žádné a jako celek to nefunguje. Tímto dílem nejspíš s Postradatelnými končím. Dál už nejdu. 40% ()

Prometheus69

TAK JSME SE KONEČNĚ DOČKALY, EXPENDABLES DĚTSKÁPŘEDŠKOLNÍ VERZE JE KONEČNĚ TU? Už jsem v to ani nedoufal... B) Jen kdyby to nebyla taková: Odkrvená Nuda! Odkecané pokračování na úkor veškeré akce, napětí humoru ba i akčních scén... Totálně zabité až do úplného konce. Děj absolutně o ničem, předvídatelné, nudné ba přímo otravné ... HLUCHÝMI MÍSTY PŘÍMO PŘETÉKAJÍCÍ. Neznámé hvězdy které nikomu nic moc neřeknou. (mistrně ovládající zbraně a způsoby zabíjení bez mrknutí oka... aniž by k tomu kdy byli cvičeni)Větší příšerku do role ženské Ex už opravdu vybrat nemohly.... V podstatě se mi v celém filmu snad zajídaly uplně všechny postavy.. čemuž napomohlo i nesmyslné otočení rolí, ten kdo kdo má kopat, střílí a ten kdo má střítel... se nejspíš někde mimo zcénu rýpe v nose. Dokonce i Blade, teda Wesley na bílo... B) Tedy až na Mella který si svou roly tupého záporáka zkutečně užil a že byl tak tupí... že si v podstatě vykopal vlastní hrob, no nebudu prozrazovat. Proč se vlastně všichni záporáci snaží snad sobě něco dokázat? Opravdu netuším... ale v zhledem kolik prostoru ostatní dostaly, roly vyšinutého ExExblba zvládnul nanejvíš dobře. I když ten super finální kopanec, mohl dát i z chodítek a nikdo by si toho ani nevšiml. :D A to se ani nezmiňuji o konci který je upřímně pohádkový.... Když vlezli do toho baráku, bylo okamžitě jasné jak zcénář bude probíhat záber po záběru až do závěrečné prašné klabky. Celou dobu nic a pak taková nálož, neuvěřitelně nabušeného gulaše... všeho možnýho co se dalo a nedalo spáchat. Paradoxem bohužel je že až do téhle závěrečné řezničiny se moc akčních zcén nedočkáte. Například od openingové zcény z obrněným vlakem jsem opravdu čekal trochu víc.... a věru ze Snipsa v afru, což potom v šátku se mi chtělo blít. Zbytek je jen obyčejné vykrádání... snad mixu MI a DP... netušim, co se tímhle Stellone snažil říct. Každopádně je jasné že o svých kolezích nejspíš nemá ani páru, v podstatě na ně z vysoka kají. Možná si chtěl prostě jen na cizí účet natočit audiobiografický snímek o sobě... a ostatní se tam prostě jen přimotaly, aby pozbírali těch pár drobečků co na ně už v tak nabušeném zcénáři ještě zbylo... a sem tam se i myhli ve filmu jen tak čistě pro efekt aby se neřeklo. V podstatě by to Sylver zvládnul sám, jenže to by nebyli Expendables nýbrž jen drsnější a odvázanějiší variace na RAMBA.... bože jen to né! Zkrátka až takovýto odpad jsem zkutečně nečekal... Tak aspoň za sound, záporáka, akční i když megalomanský epický "A PŘEDVÍDATELNÝ" akční... KONEC, a pár středně dobrých forků na téma daňových úniků.... 1 hvězdu dám.... jinak totální pohřeb: Jestli se to dá v případném pokračování... jako když to sype tak co se s tím srát...JEŠTĚ SPRASIT NEŽ TO UŽ VE SRAČKÁCH DOSLOVA PLAVE DOJEBAT VÍC JEŠTĚ DÁ? .... BUDU JIM DRŽET PALCE, VÍZ EXPENDEBLBKY. :) PS:Flipnic_ Tak když se ti líbilo jen posledních 20 minut... což jsi napsal, tak proč tomu dáváš plnej počet? Nepřijde ti to trochu pokrytecké, já se za své hodnocení nestydím, píšu to jak to cítim... a kde ty jsi měl v tu chvíli srdce? Nebo spíš mozek? I když si myslím že takových pokrytců je tu víc... v podstatě každý kdo dal bez rozmyslů 5 hvězd... jenom že se dočkal! Konečně! I přesto že česká premiéra je stanovená na 14.8.2014. =) bohužel, byl jsi nejblíže, není to nic osobního.... i když trochu jo. :) () (méně) (více)

otík

Tak trochu jsem se omlazené trojky bál, ale s klidným svědomím mohu říct, že o žádný propadák nejde a značka Expendables může v klidu pokračovat vstříc dalším dílům. Ale krátce na úvod - chápu, že filmy se natáčejí kvůli tomu, aby vydělávaly peníze. A vzhledem k tomu, že z odložených hvězd zlaté doby akčního filmu 80. let se stalo zavedené a výdělečné zboží, nelze se divit tomu, že studia chtějí ze série vytřískat co nejvíce. Jenže – a to je zde hlavní zádrhel třetího dílu – pro koho vlastně Expendables mají být? Generace milovníků Stallona a spol. tolik do kina už nechodí, přitáhněme proto mladšího diváka tím, že do filmu nacpeme mladé tváře, přidejme pár moderních vychytávek a odstraňme stříkající krev ať to má PG 13 a do kin ať na staré páprdy s pár novými neokoukanými hrdiny táhne i mladší generace. Ale ruku na srdce – takhle to nefunguje a fungovat NEBUDE. Tato strategie nemůže vyjít, když scénář píše Stallone a většinu filmu se tam jen střílí, hláškuje a „blbě“ kecá u piva. Příště místo mlaďochů prosím staré páprdy Seagala, Chana, Cage, Dudikoffa, Bradleyho a další, kteří aspoň pobaví sebeparodickými vstupy a ne drsnými milými tvářičkami. No ale konečně k filmu – není to vůbec žádný průser. Naopak akčně je to velmi zdařilé a i když celá ta závěrečná střílečka je už přemrštěná, staré dobré akční nadšence to určitě pobaví. Především Snipes je zase tím starým dobrým hrdinou, jakého jsme měli rádi, Banderas je sice postavička otravná, ale ve své podstatě milá, zbytek ansáblu (Arnie, Ford, Li a čtyřka kolem Stallona) ničím nepřekvapí, ale také nijak nezklame. Zato to mládí! To byl jednoznačně krok vedle. Zatímco když je stará garda v akci, divák se baví, při hledání novým mladých Expendables by se člověk nudou ukousal a ani jejich akce není ničím výjimečným. Minimálně třetina filmu je naprosto zbytečná. Zatímco úvodní akce je super, Stalloneho bilancování s partou se dá přežít a poslední třetina je bezva akce, to mezi tím je fakt hrozné a hlavně zcela zbytečné. Kapitolou samu pro sebe jsou v Expendables vždy záporáci. Oni totiž nemají nikdy co hrát. V jedničce Roberts ušel, ve dvojce Van Damme super i díky skvělému závěrečnému fightu, ve trojce Gibson není špatný především díky svému charizmatu, bohužel body mu ubírá ubohý závěrečný fight nefight. Škoda, zde se dalo určitě vytěžit daleko, ale opravdu daleko víc. Sumář – s EP3 jsem spokojen, rád se mrknu na to ještě jednou, vychutnám si staré akční páprdy a během scén s mladými si zajdu na záchod a na sváču. Sylvestře, ve čtverce prosím mladé pošli na Bahamy chytat Viktora Koženého a ty se starou partou vyraz udělat pořádek třeba na Ukrajinu. PS: Stalloneho hláška "I am Haag" mě fakt dostala. ()

alchac

Takže suverénně nejrozporuplnější a z mého hlediska nejslabší díl. Jsou zde skvělé momenty (cokoliv s Banderasem), jsou zde hluchá místa, jsou zde snesitelné i povedené hlášky, jsou zde však také v míře nemalé pasáže s vyloženě laxativními účinky (cokoliv s tím blonďatým, nehereckým a zejména silně ohyzdným babochlapem a mnoho dalších). A závěru, no, tomu chyběla už jen slepá, plastická Mexičanka a vážně bych se zamýšlel nad předčasným odchodem ze sálu. Za opět výbornou Šílenou Kytaru, desperádistu na penzi a nejlepšího pilota galaxie (kdyby bulharské čopry řvaly jako slon brzdící ferrari na mokré vozovce, hvězdu bych nepochybně přihodil!) však tentokrát ještě napálím mírně nadhodnocené tři. Nicméně jde v každém případě o tu absolutně nejlepší reklamu na Budvar. ()

Noviik

Hlavním přešlapem produkčního a scenáristického týmu je obsazení nové generace Expendables. Mladší parta je nudná, až bych řekl trapná. Není to ani tak vina nevýrazných herců, jako jejich drsňácké představení. Vtip se oproti výbornému druhému dílu vytratil a zůstal jen převážně trapný humor jinak velmi dobrého (myslím v tomto filmu) Antonia Banderase, nebo lépe - výskyt Arnieho, Snipese a Forda. I přesto jsem si film užil. Představa, že o hereckou generaci v čele se Slyem přijdeme, je děsivá. ()

klida

Rutina a vypočítavost místo energie, nadšení a momentu překvapení. Arnold hraje někde na úrovni ochotnického souboru odkudsi z Kotěhulek. Nepomůže ani odporné CGI přímo úměrně odpovídající produkci v Bulharsku. Zklamání. ()

Deyw

Totální peklo...začátek jako z učebnice, kdy přidali dalšího exp. a musí jej vysekat z průseru.. celkově mi tenhle koncept nevadí...první část filmu perfektní, kdy se snipes poštuchuje se slyem je humorná pro všechny kdo tyhle herce zná..nováček se nechytá..nejradši bych tě rozsekal na kousky...můžes to zkusit... ach ten demolition man.. a nebo snipesovo daňové úniky... Terry Crews to totálně posral stim debilním seriálem, takže se ve filmu moc neohřál, ale na jeho bicepsy je radost pohledět... Dále další exp. Gibson..ten vztal z popela...vypádá neskutečně..nechápu proč si nestřihl scénku v tílku nebo i bez...figuru má lepší než kdy předtim..gibson film nezachránil...a přišlo mi, že mu nevěnovali prostor..ten jeho fight byl tak prasácky odfláklej, že to musí slye mrzet ještě teď...kdo překvapil nejvíc byl banderas...ten si to užíval každou scénou...nabírání členů nuda...nikdo nevýraznej jenom snad ronda, kterou respektuji co dokázala ve sportu, ale toho ať se radši drží, timhle si ubližuje...moc dobře se na ní nedívá...(mrcha dala slyovi pusu a mě ten syčák neodepsal už několik měsíců...) ostatní ani nekomentuju...nikoho sem neznal nedával bych je tam vůbec...celkově ten nápad s exp co měl sly původně sehnat starou gardu a udělat akčnák co nemá konkurenci byl fajn..ale teď už to upadá a stává se ztoho takovej mainstream...sem zvědavej na 4díl...takže, když si to přeberu v hlavě...AKCE **** PG-13 film zabil...absolutně je to bez "šťávy". PŘÍBĚH ** Klasika...on je zlej musíme ho dostat... HUMOR *** už to neni ono..nikdo nesype hlášky jako dřív je to spíše vynucený pohlazení pro starou školu, která tyhle akčňáky hltala v dřívějších dobách.. Jsem z toho ještě docela nesvůj...na jednu stranu jsem rád, že to vzniklo a tyhle herci mi pořád ukazujou, že na to maj..ale štve mě ten úpadek celého nápadu expendables...snad pokračování se vrátí k prvním dvoum dílům.. :-) ()

LukeUp

Už je to možná trochu rutina. Posbíraj se velká jména a udělá se z toho velká akční záležitost, ale já to prostě Slyovi pořád žeru a doplnění ostřílených veteránů o mladou krev se taky povedlo na výbornou. Dostal jsem, co jsem od toho očekával a Banderas se postaral o zábavné vložky navíc. 70% ()

okkac

Heh a ta unrated verze je jako kde? To PG-13 opravdu nebyl šťastný nápad. Finále není sice špatné, když tam nabíhá armáda, ale proč tam rvát tolik zbytečných CGI efektů (helikoptéry) a omladinu, která mne vůbec nezajímá. 6/10 ()

panMartin

Akční nářez pokračuje a i potřetí tu máme nálož akčních scén a vtipných hlášek. Zase pěkně pohromadě. Nějaký velký kvalitativní sešup jsem teda nezaznamenal. Přece by Sly nedovolil, aby to šlo do sraček. I tak ale musím říct, že se jedná o nejslabší díl série, ten nový tým mě neoslovil a ta ženská Rondou Rousey měla fakt nepříjemný pohled. Nejlepší záporák v podání Mela Gibsona který svou roli zvládl bravůrně, a Antonio Banderas se rozjel nevídaným způsobem, který si roli užíval. ()

NiWi

Kdyby mi film někdo pustil a neřekl název, myslel bych si, že jde o zfilmované Call of Duty (myšleno tak, že pár týpků čelí nabíhání stovky a stovky pěšáků a kosí to po desítkách). Solidně natočená akce s občasným humorem a největšími frajery z akčního světa. ()

Radiq

Schwarzenegger mi připomínal třídního ze střední, Ford už taky dědek na spadnutí (že tu akci zvládá jen z bezpečí vrtulníku), Banderasovi role splašenýho nadšenýho trouby taky moc nesedla. Zato Wesley Snipes má skoro stejně skvělej comeback, jak Dolph Lundgren v jedničce (a hláška o daních mě dostala uplně). K té mladé bandě ani nemá cenu se vyjadřovat, protože tam byli prostě jenom kvůli zaplnění děje, jinak to jsou takovy ucha, co si hrajou na drsňáky (a tím pádem to nejde ve šlépějích Expendables, kteří si svou reputaci nějak u diváků zasloužili). Mel Gibson si záporáka taky asi pěkně užil, i když scénář z něho místama udělal pěknyho idiota, např. když jde do budovy, která má celá vybouchnout. A jinak je tam i více nesmyslů, s kterejma se trochu vnímavěnší divák musí vyrovnávat. Ono je asi jednoduchy vystřílet celou armádu státu, kterej neexistuje. Obzvlášť, když se jejich vojáci nechávaj zabít skoro schválně. A tak je to s většinou pěšáků, což je nuda, obzvlášť když i té krve tam moc není. K tomu několik nepovedenejch digi efektů a samozřejmě happy end (kurva, to tam nikdo z těch klaďasů ani nechcíp?!!!). Prostě mi to přijde, že tahle série jde do kytek. Nebo abych byl drsnej, jak všichni akční hrdinové z tohohle filmu: tahle série jde do prdele! ()

Stallone, Chan a spousta ropy

Stallone, Chan a spousta ropy