Geniálně nekorektní a sprostá show. Jim Jefferies mi sice jde příšerně na nervy, a na jeho stand-up bych asi nešel, dost na tom, že si v show pořád připisuje nějaký monology z nich. Ale i tak jsem se výborně bavil. Druhá řada pak ještě víc přitlačila na pilu...(1.5.2014)

Jimova stand-up vystoupení neznám, a nezdá se mi, že by v nich měl po tomto vynikajícím seriálu ještě moc co nabídnout, ale tady jeho humor žeru. Výborné nekorektní moralizování nikdy neklouže do zbytečně velkého nevkusu ani kýče a drží se přesně na té tenké linii, kdy je zároveň "legit" i vtipné. Každý díl si rýpne do nějaké skupiny deformovaných tvorů, přitom díky povedenému humoru nezní zle, naopak z každé postavičky tahá to nejlepší a tak jsou ze všech do jednoho vlastně malí hrdinové. Ve výsledku z toho jde přesně ten těžko popsatelný hřejivý pocit jako u vtipů většiny dobrých komiků. Po první sérii jednoznačné nadšení a pokud si Legit udrží kvality i nadále, je to žhavý kandidát na osobního favorita mezi kvalitními nesitcomovými sitcomy. Jako by toho ale bylo málo, v druhé řadě nasazuje Jeffries ještě silnější kalibr a prostřední díly, které víc než kdy dřív připomínají zahraný stand-up rámují tragické až vyloženě deprimující situace hlavních hrdinů. Dost tedy na účet dramatu polevil humor a ani těm dobrým vtipům se v takové náladě nedá dost dobře zasmát, přesto jsem se od toho nemohl odtrhnout. Slovy té dost možná nejsympatičtější prostitutky na světě: "This is nice. And kind of depressing." Jako život. A cokoli jinýho.(25.11.2013)

Jim Jefferies je lepší, když je sám sebou, než když hraje sám sebe.(4.1.2015)

Seriál s vyloženě mužským humorem. Není zde žádná romantika, vztahy a podobné věci, co kolikrát vidět nepotřebujete, když se chcete akorát pobavit. Chápu, že někomu může překážet vulgarita a černý (pro někoho až nevkusný) humor, kterými je často epizoda prostoupena, ale pro mě to je spíš klad.(15.6.2013)

Na poli sitcomů v moderní době imho Legit patří k špici. Je to zas trochu něco jiného, ale mě tento druh humoru vyhovuje. Herecký obsazení je skvělý a celkově mám z toho po prvné sérii dobrej pocit. Poslední díl první řady nabídl snad úplně všechno a díky tomu Legit sahá téměř po pěti hvězdičkách. Druhá série stejně parádní, jako první! Legit je skvělej seriál. 85%(2.11.2014)

• - Australanka z video chatu řekne Billymu (DJ Qualls), že vypadá jako ten kluk z filmu Road Trip (2000), na což Jim (Jim Jefferies) odvětí tím, že ani trochu nevypadá jako ten herec ze snímku Road Trip. DJ Qualls ovšem doopravdy v Road Tripu hrál jednu z hlavních rolí. (Agita)