Zo začiatku hodne slabé. Perfektné Jimmove vtipy (v doslovnom prevedení do scénok) strácajú tak 90 percent humoru. Prvé asi štyri časti tým trpia natoľko, že som mal chuť to vzdať, čo celé ešte zavŕši, takmer až zúfalá scénka v lietadle. A potom sa nejak zlepšia. Vtipy zo stand upov rozvrstvia možno jeden na epizódu a pridajú nové, konečne to má aj nejaký dej; skrátka si asi ujasnili, že vtipy majú ustupovať deju, nie naopak. Po prvej sérii pohodička. Už sa poučili a druhá by mohla snáď dosiahnuť aj na štvrtú hviezdu.(22.4.2016)

Na poli sitcomů v moderní době imho Legit patří k špici. Je to zas trochu něco jiného, ale mě tento druh humoru vyhovuje. Herecký obsazení je skvělý a celkově mám z toho po prvné sérii dobrej pocit. Poslední díl první řady nabídl snad úplně všechno a díky tomu Legit sahá téměř po pěti hvězdičkách. Druhá série stejně parádní, jako první! Legit je skvělej seriál. 85%(2.11.2014)

Jimova stand-up vystoupení neznám, a nezdá se mi, že by v nich měl po tomto vynikajícím seriálu ještě moc co nabídnout, ale tady jeho humor žeru. Výborné nekorektní moralizování nikdy neklouže do zbytečně velkého nevkusu ani kýče a drží se přesně na té tenké linii, kdy je zároveň "legit" i vtipné. Každý díl si rýpne do nějaké skupiny deformovaných tvorů, přitom díky povedenému humoru nezní zle, naopak z každé postavičky tahá to nejlepší a tak jsou ze všech do jednoho vlastně malí hrdinové. Ve výsledku z toho jde přesně ten těžko popsatelný hřejivý pocit jako u vtipů většiny dobrých komiků. Po první sérii jednoznačné nadšení a pokud si Legit udrží kvality i nadále, je to žhavý kandidát na osobního favorita mezi kvalitními nesitcomovými sitcomy. Jako by toho ale bylo málo, v druhé řadě nasazuje Jeffries ještě silnější kalibr a prostřední díly, které víc než kdy dřív připomínají zahraný stand-up rámují tragické až vyloženě deprimující situace hlavních hrdinů. Dost tedy na účet dramatu polevil humor a ani těm dobrým vtipům se v takové náladě nedá dost dobře zasmát, přesto jsem se od toho nemohl odtrhnout. Slovy té dost možná nejsympatičtější prostitutky na světě: "This is nice. And kind of depressing." Jako život. A cokoli jinýho.(25.11.2013)

Každý díl má něco do sebe. Máme tu díly, kde Jim jen tupě opakuje svoje vtipy a celá jedna část zkrátka dodává audio vtipu i video. Prostě se zfilmuje. Pak jsou tu ale díly, které mají vlastní příběh, a jejich komediální scény jste neviděli v žádné z Jimových vystoupení. A právě díky těmto dílům se jedná o velmi kvalitní seriál, kde můžete na Jima, kterého jinak znáte jen jako sexuální prase, nahlížet i z jeho lidské stránky.(29.5.2014)

Drsná sranda, která asi nebyla každému po chuti, takže se z komedie (první řada) stalo méně povedené drama (druhá řada). Když jsem o seriálu, v němž jeden z hlavních hrdinů trpí svalovou dystrofií, což je konečná, vyprávěla kamarádkám, tak se vůbec nesmály a dívaly se na mě jako na úchyla. Jenomže ona to fakt sranda je, samozřejmě, že za hranou, protože je to o totální ztrátě intimity, když si sám nemůžeš pomoct ani rukou, ani se utřít, být sám sebou v těch nejdůležitějších momentech. ___ Chyba tohoto seriálu je, že se dramaticky zlomil z komedie do dramatu a ten nebohý kluk na vozíku se stal z úhelného kamene jen postavou do počtu. Protože australský rádoby komik to samotný neutáhne. On je silný ve chvílích, kdy se z neodpovědného chlapíka, který jen paří a souloží, stane skutečným ošetřovatelem, co přes všechny ty macho kecy, opravdu soucítí se svým skorobratrem na vozíku a ze všech sil se snaží umožnit mu i jeho bratrovi propadajícímu se do čím dál větších...problémů, prostě žít. ____ Ráda bych viděla další sérii, ale zároveň jsem ráda - masochistická evropanka - že skončila tak realisticky: KOUSEK DĚJE kluk na vozíku se musel vrátit zpět do domova s pravidly, jeho bratr se dal k armádě. která mu zdánlivě poskytla jasný řád, A komik, neočekávatelná hlava téhle prapodivné rodiny má konečně to, co chtěl: peníze a slávu. Dokážou mu ucpat v duši díru, že hodil přes palubu své kamarády? Doufám, že ne.(22.12.2015)

• - Australanka z video chatu řekne Billymu (DJ Qualls), že vypadá jako ten kluk z filmu Road Trip (2000), na což Jim (Jim Jefferies) odvětí tím, že ani trochu nevypadá jako ten herec ze snímku Road Trip. DJ Qualls ovšem doopravdy v Road Tripu hrál jednu z hlavních rolí. (Agita)