Smrtelné zlo: Probuzení

• USA Evil Dead Rise (více)

Snímek Smrtelné zlo: Probuzení, od tvůrců hororové klasiky, přesouvá děj z lesů do města a vypráví zvrácený příběh dvou odcizených sester, jejichž shledání přeruší probuzení démonů posedlých masem, což je vrhne do totálního boje o přežití, v němž čelí té nejhorší verzi rodiny, jakou si lze představit. (Vertical Entertainment)

flyer.nick

Potoky krve a řev motorové pily jak jsou fandové Evil Dead zvyklí, ale nepřináší to nic nového, kromě přesunu z chaty do města a i to mi přišlo, že tam bylo jen aby se to aspoň nějak odlišilo než aby to bez toho nemohlo být. ()

Lukehofarma

Asi jsem očekával více. Předvídat se dalo hodně. Nelogických děr jako máku. Možná ubrat ten červený sajrajt a trosku pomoc tomu příběhu a také tomu aby se postavy nechovaly stejně hloupě jako v každém podobném filmu. ()

Radim100

Čekal jsem více. Technicky zvládnuté řemeslo, skvělé masky, hektolitry krve, jen ten zásadní prvek hororu "bát se" tam prostě chyběl. Jedna hvězda navíc je za hlášku "byla by jsi skvělá máma, umíš lhát dětem". 😃 ()

dinzbir

Podle mě blbost bez jákéhokoli reálného základu. Nicméně ano, nejsem hororový fanda a koukl jen ze zvedavosti. Nicméně Papežův vymítač byl dle mého mnohem lepší. ()

StanleyVanH

Konečně po pěti letech hodně povedený horůrek. A bohatě stačí, když je to natočené v jednom bytě. Stačí když je to pořádný masakr jako tohle. ()

Yamatosan

Na tenhle film jsem se hodně těšil, dle trailerů to vypadalo, že se povedl, o to více jsem byl zklamán. Postavy povětšinou lobotomované od samého počátku, pomalu se vlekoucí děj, a když to až tak od poloviny filmu konečně začne, tak čím víc krve, hnisu a čert ví čeho všeho teklo, tím méně bylo zábavy. ()

Rebel24 odpad!

Nerobím to často ale pri tomto filme to inak nejde. Táto sranda je určena pre ľudí milujúcich krv, brutalitu, hlúpe postavy, tupy dej a jednu kravinu za druhou. Okolo kvality dejovej to ide na míle ďaleko, jedine nad čím si scenáristi lámali hlavu bolo ci zabiť postavu nožnicami alebo efektne strúhadlom na syr. Po 1hod smiechu nad touto trápnosťou som filmu dal zbohom. Evil Dead je skor Dead End. 10% ()

Woitisek

Hrůza a děs. Celý film je vystavěn ohromně nudně a sází na klasiku nynějších hororů, a to stopáž přeplácanou hlasitými jumpscary, které jsou spíše otravné a kolikrát působí dost komicky. Jako divák potom nevíte, zda to celé máte vnímat jako serózní horor a nebo komedii. V průběhu filmu nemáte jediný důvod mít jakoukoli starost o ústřední postavy. Jediné, co by se dalo tak nějak je pochválit herectví Alyssy Sutherland v době jejím posednutí démonem. Podprůměrný nudný horor. ()

Mark1983

Pro mě jako pro hororového fanouška je to celkem nenáročný snímek s přijatelným dějem, i když tu atmosféru původního Lesního ducha to zcela postrádá. ()

Carlito1

Předtitulková scéna? Moc fajn, těším se na zbytek filmu! Zbytek filmu: První polovina je NUUUUDAAAA, ale z druhý poloviny cítím Evil Deadovskej oder až do obýváku. Evil dead filmy jsou jak by se v angličtině řeklo "hit or miss", takže půlka může být bullshit a druhá půlka může být ještě větší bullshit, ale zábavnej! Pro mě jsou tyhle horory guilty pleasure a je to švanda! KREV, VNITŘNOSTI A MOTOROVKA! ()

Accuphose odpad!

Díky traileru jsem se tomu dlouho vyhejbal. Ale bacha, ono to má super originální námět. Jenže místo nějakého scénáře a progresu v posunu děje, se autoři rozhodli, že bude stačit, když se tam bude něco dít, aby děti s poruchou pozornosti (nebo po lobotomii), neutekly z kina. Od půlky jsem se tak těšil na konec. Docela respekt, co ti herci museli vydržet :-D Na druhou stranu jsem si díky filmu vzpomněl na konchektomii před pár lety :-D I násilí může nudit. Pokud chcete, tak si přičtěte jednu hvězdičku za tu Groupie kurvu, to bylo vtipný. ()

soukyd33

No jak to shrnout. 🤔 Efekty super. Příběh je kravina a totální. Dej prostě chybí. Slátanina zakončena neuvěřitelně blbě. (Není to jen můj názor.) Herecké výkony dobré. Herecké obsazení neznámé. Zvuky velmi dobré. Prostorový zvuk super. Hvězdiček 2 ()

vojacekr

Nikdo nechtěl zbytečně zdržovat, tak se řízlo do živého už od začátku, jak se na horror sluší. Autoři rádi hry, že i na INSIDE a Doom došlo.. taky Ring jsem zahlédl. Ale kamera. Precizní, že mi až bylo jedno, jak debilní je scénář i režie, měl jsem naděláno. Zbrklé rozhodnutí závěru to jen sráželo. Normálně podprůměr a nehledě na odkazy a ano budu se opakovat... kamera to dělala. A příště už něco svého, chlapci. Anebo zpomalit a nechat si nápady.. vystřílet náboje ještě neznamená prázdný zásobník. ()

draxxi

No slusne "pokracovani" to je. Dostal jsem vseho vice nez dost. Spousta krve, nasili, nechutnosti, blikacich zarivek, podzemnich garazi, motorovou pilu, drticku a nekolik romantickych lekacek... To vse jeste umocneno tim ze jde i o maly dite... 6/4/2024 66% ()

Další Smrtelné zlo je na cestě

Další Smrtelné zlo je na cestě

27.04.2024

Legendární hororová série Evil Dead se po letech rozjíždí do vysokých otáček. Poté, co loňský počin Smrtelné zlo: Probuzení od Leeho Cronina zaznamenal v kinech velký divácký zájem a na světových… (více)

Hororové spin-off filmy na obzoru

Hororové spin-off filmy na obzoru