elanista1

Možno to už nedosahuje kvalít pôvodného filmu, ale stále ma to bavilo viac ako všetky oscarovky čo som tento rok dokopy videl. Príbeh je obohraný- vôbec to nevadí, ale akčné scény sú doslova ODPAD...dobre, videl som už podobné akčné filmy s rýchlym strihom, ktoré sa mi nepáčili, ale toto je úplný vrchol. Toto už normálne hraničí s paródiou...nič nebolo vidno, človek mal nulový prehľad. Našťastie neprehľadného je tu tak 15 minút, zvyšok je celkom dobrá a napínavá kriminálka. Ale s dobrou akciou to mohol byť ešte o triedu lepší film. ()

DonBraso

Stejné jako dvojka,jenom detektiv v podání Whitakera je oživení,což je určitě milé zpestření,které ovládne film,protože díky tomuto se hýbe slušnou rychlostí až do konce.Když vlastně vynechám zbytečnou třetí část a ve mu film zas jako první,tak to doopravdy špatné nebylo.On je to vlastně trochu takový Kurýr jenom tam hraje Liam Neeson,který pořád díky svému chrapláku je stále uvěřitelný.Začátek mě snad poprvé nevadil,ono kecání na pětníku,stokrát o dceři a že jeden miluje toho či onoho je už hrozný,ale tady mě to kupodivu nevadilo.Horší to bylo jinde a to byla 1sekunda-střih-1sec-střih.....Megaton z toho natočil díky střihači hotový inferno,kde jenom boleli oči a z akce člověk viděl leda kulový.Jestli byla jedna scéna hlavně automobilová delší než 5sec,mohl otevřít láhev a hned zas zavřít.Tohle byl doopravdy hrozný šmejd,který film naprosto potopil.Protože jinak akční automobilové honičky by nebyly špatný (památná Porsche vs letadlo.což mě připomnělo film Mizerové),je tam vlastně vše co v akčním filmu.Honičky,pěstní souboj a happy end s takovou klasickou "Bess and Kamen" scenário vložkou,která je cítit od první klapky.Hlavní je,že mě film vůbec nenudil,já bych řekl snad,že i bavil.Je to klasická akční jízda s Neesonem,která nepřidá už nic nového,ale po roce se kouknout na lechce opečený špíz není na škodu. ()

chewbac.Ca

Tak odpornou a odbytou kameru s 1sekundovým akčním záběrem furt a furt dokola jsem snad ještě neviděl! příběh byl taky hloupoučký a jednoduchý... NEDOKOUKÁNO ()

Facerr

Sice ne tak dobrý, jako jednička, ale o něco lepší, než dvojka. Jo, tady to není bezhlavá akce a Liam se trochu i zapotí, ale pro hrajou zase jiný věci. Vyšetřování pachtících se poldů, přesvdčivej hajzlík, kterej dokázal prudit i přes obraz a koumák vyšetřovatel. Tady je akce, na kterou si zvyk fanoušek jedničky okořeněná i jinejma věcma a upřímně, možná i to bylo trochu na škodu. Navíc ti, co očekávali podobnej nářez, jako v jedničce musej bejt fakt zklamaný. Možná i to sráží zdejší hodnocení zbytečně směr jih. ()

Azrael

Neesona mám hodně rád ale co je moc to je moc. A toto je fakt hrůza… Tak nudný, nezáživný a neakční(vyjma finálního akční sekvence)… Taken 3 jsem opravdu nečekal. Dal by se prominout hloupý scénář občas kolísající dialogy a sem tam trhlinka ve scénáři kdyby film mě sirovou, kreativní akci a dobrou režii. Což se ovšem nestalo a ta z prominutím zkurvená režie vás przní po celou dobu sledování především automobilové honičky jsou tak nepřehledné a blbě nastřihané v snad nadzvukové rychlosti že ještě teď kroutím hlavou a zvracím do koše. Navíc bože Whitaker je buď tak debilní herec nebo jim bylo úplně jedno co tam předvádí a tak se ani nesnažil proto že ten jeho debilní úšklebek snad v každé scéně mě nehorázně iritoval a jeho postava je k smíchu…nebo snad k pláči?...ostatně jako zbytek filmu. Vyprahlá nuda, nuda a zas jen nuda kde si Neeson celou dobu jede v ospalém tempu a ten „příběhový zvrat“ na konci je tak blbý a klišovitý že to snad ani není možné. Čekal jsem něco jako dvojku ovšem třetí díl to daleko převyšuje! Bohužel v té špatné části...1* skrze soucit k prvnímu dílu. PS: Megaton je netalentovaný a neschopný hňup který by neměl už nikdy nic režírovat!...hlavně s tím neměl vůbec začínat!! ()

Agia

Liam Neeson v poslední době zakotvil v jednom žánru. Není to na škodu, docela do něj sedí a hraje postavy uvěřitelně. Takže za jeho výkon jsem ochotná dát jednu hvězdu. Ovšem ten zbytek..... Příběh je už sakra nastavovaná kaše. To by se dalo odpustit, pokud by byla nastavovaná alespoň zábavně. Vleče se to, nudí to a jak to dopadne je jasné po prvních pěti minutách. Manželka tři díly tápající, zda se vrátit k exmanželovi je zavražděna, což mi místo smutku navodilo pocit "no konečně bude pokoj", což mám dojem, že nebyl záměr tvůrců. Těhotná dcera, o kterou tu vlastně ani nejde....Moment, o co že tu tedy jde? To je asi hlavní problém filmu. Člověk netuší, co je jádro pudla. Pomstít smrt manželky, potrestat hlavního padoucha a stát se dědečkem? Stejně víme, že to nekončí! To je na akční drama žalostně málo. I hudebně už je to slabší, dvojka měla svý silný momenty, ale tady jsem nenašla ani jeden. Druhá hvězda jako úlitba Bohům za režisérovo snažení z toho scénáře něco vykřesat a možná i za kameru. ()

rasto87

Myslím si, že Liam Neeson ešte naozaj nepatri do dôchodcovského veku, pretože svojím výkonom dáva najavo, že aj tie najmladšie hviezdy sa musia mať na pozore. Taken 3 ma naozaj bavil. Je tu vidieť veľa skvelej akcie, naháňačiek, jednoducho všetko čo k dobrému akčnému filmu má byť. Je tu pár momentov, čo je trápnych, ale to sa pri tom všetkom stratí. Liam si odo mňa zaslúži pochvalu, pretože som si po dlhom čase film užil a určite by som túto časť hodnotil pozitívnejšie ako Taken 2. ()

rodier

Na tomhle bijaku me trosku sere to, ze vsichni prehlizi kolik majetku a lidskejch zivotu Liam zdevastuje (treba uz jen na te dalnici) a proste ho nechaji jit. Ucel sveti prostredky? Mohli to natocit jinak, lepe. btw kterej kokot vymejsli ceske nazvy? ()

White-Man

Dynamická, napínavá akce, jaká byla v jedničce, se opět nekoná. Po nepovedeném druhém dílu, přichází nepovedený díl třetí. Těžko říci, co je horší, jestli dvojka, nebo trojka, každopádně takovému pocitu, jaký jsem zažíval při sledování prvního dílu, jsem se ani na chviličku nepřiblížil. Vrcholem všeho byla finální scéna s letadlem, kdy malé soukromé letadlo má rozlet dlouhý jako je čínská zeď… ()

benny159

... a mohol to byť celkom dobrý oddychový film, aj keď prvému dielu nesiahajúci ani po päty. Ale ten strih!!! Niečo tak hrozné som už dlho nevidel. Rovnaký problém ako pri Taken 2. Megaton je strašný blbec, ak môže odobriť niečo tak hnusne zostrihané, kde za jednu minútu uvidíme 100 strihov. Buď nestíhate vnímať, a ak aj stíhate, tak vás po chvíli začne bolieť hlava a oči.Príbehovo žiaden zázrak, ale dalo sa. ()

baclajean

Klasika. Nič neprekvapilo, ale ani nič nenudilo, Neeson v svojej zvyčajnej forme. Už vidím, čoho sa bude týkať štvrtý diel, a v piatom dedko Neeson určite bude zachraňovať svoje vnúčatko zo spárov ďalšieho zlého uja. ()

Muff

Nebyla to nuda, ale nic nového to nepřineslo. Možná tak víc slasherů. Všechno jede podle zaběhnutého modelu, zápletku člověk odhalí skoro na začátku díky "skvělému" hereckému obsazení a ten konec - to je snad výsměch. Hrajeme si na humanisty nebo je to nahrávka na další díl? Protože vyústění scény na letišti nemůže skončit jinak, než najmutým zabijákem, který Bryanovu směšnou výhrůžku zruší. Zkrátka slabý odvar výborné jedničky asi tak na úrovni dvojky. Skoro bych řekl, že nejzajímavější byl Forrest Whitaker a to není dobrý. ()

predator.1

Po špatné kameře ze dvojky je tady strašný třetí díl s 3x horší kamerou. Ale válí se mi tady nový Liamův snímek " Noční běžec ", který se údajně dost povedl. ()

Blazis34

První Taken byl a stále pro mě je jedním z nejlepších z akčních filmů. Jsem fanouškem Liama Neesona a ten úvodní díl se mu povedl na jedničku s hvězdičkou. Jak to tak ale bývá, když je první díl úspěšný, natočí se druhý, třetí a kvalita jde hodně dolů. Už dvojka postrádala trochu to, co přinesla jednička, o trojce platí to samé. Prostě tyto dva díly už nebylo zapotřebí točit, avšak peníze jsou peníze a na druhou stranu já se na obě pokračování těšil. V třetím pokračování Bryan Mills jednal znovu sám na sebe a dokázal přemoc velkou ('americkou') porci nepřátel a dosáhl spravedlnosti. Tentokrát film už jen na jedno shlédnutí. Dávám 45% - tři hvězdy. ()

harycek

Nevím proč někteří dávají tak nízké hodnocení (asi ze zásady, že pokračování musí být horší), ale já to považuji za srovnatelné s prvním "dílem", bylo to strhující , napínavé a tempo tomu taky nescházelo!!!!!!! ()

johnsnow

Keby megaton nechal strih niekomu inému a neurobil z toho mišmaš typu "Som kokot z každého záberu" tak plný počet zaslúžene. Takto štyri a to len preto, že hodnotenie je dosť slabé. ()

Spilif

Čerstvé dojmy jsou fajn. Jednička to teda opět není a asi už nebude přece jen čas plyne jako voda a je tomu již sedm let:). Ale pro mě zaplať pánu bohu tohle zafungovalo lépe než dvojka. Sice mi určitý čas ve filmu přišla ta přehnaně zběsilá akce jako reklama na Go Pro ale proti gustu.... Moje gusto to ale nebylo někdy jsem si říkál v té zběsilosti a co se tam vlastně děje? Ale jinak jako u jedničky palec nahoru. Děj tak nějak zabavil ale nic nového pod sluncem to nepřineslo... Ono to asi vlastně ani nejde. Mrkněte na to stojí to za to :).... ()

davistercz

Bída, jediné slovo které mě v tuhle chvíli napadá. Typická dvojka.. to samé furt dokola a postupem času to omrzí. Liam je sympaták a táhne celou dějovou linii( táhne celý film, nevím jaká sra*ka by to byla bez něj). Megaton se nepoučil z chyb z druhého dílu a naservíroval nám dvojtou dávku sra*ek. ()