• Borrtex
  ****

  Je to blbost. O tom není pochyb. Pokus o napodobení toho pravého kvalitního britského Kanclu se ale docela zdařil. A i přes to, že to byla hodně velká trapárna jsem si to nečekaně užil a je fakt, že jsem se bavil. Václav Kopta je hlavním tahounem a má nesmírný charakter. Narazil jsem na to zcela náhodou a byl jsem naprosto příjemně překvapen. 70% Uvidíme, jak se udrží dále.(1.12.2014)

 • niethustra
  ****

  Místy lepší než originál. Díky Koptovi. Tomu hovadu. (Frk s Miladou Horákovou řadím do zlatého fondu frků.)(17.12.2014)

 • Bonaparte.
  **

  Není to tak blbé, jak jsem se obával.(15.12.2014)

 • Sharlay
  odpad!

  Odpad nedávám proto, že by to bylo až tak zlé, ale proto, že Milan Šteindler klesl u mě na úplné dno. Svou inteligenci a vtip již zcela ztratil a je mi naprosto jasné, že původní formát a genialitu v něm ztelesnujícího Ricky Gervaise určitě pochopil a chtěl napodobit, ale na takové režírování buď nestačí, nebo byl casting odfláknutý na tom úplně nejbrutálnějším kalibru pokleslosti. Herecké výkony, které původní The Office vynesly až do seriálového nebe a povznesení na vyšší formu bytí, jsou v českém Kanclu přinejmenším diletantské.(14.3.2015)

 • MartinNDL
  odpad!

  Nejubožejší možné provedení. Starej, slizkej kněz šuká malou holčičku a po nás se chce brát to jako zdravej sexy vztah.(2.12.2014)

 • - Natáčanie prebiehalo v prenajatých priestoroch brnenského Spielberk Office Centre. (Tomizzi)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace